Kategorie

Hiszpania

Książki o Hiszpanii

Co oferują książki o Hiszpanii?

W naszej księgarni w sekcji język hiszpański kryje się kategoria Hiszpania. To właśnie w niej odkryjesz tajemnice hiszpańskiej kultury, poznasz zwyczaje i tradycje, a także dowiesz się ciekawostek historycznych czy politycznych.

Jeśli uczysz się języka hiszpańskiego to na pewno wiesz, że język i kultura są nierozerwalne. By móc dobrze komunikować się, musisz znać pewne zjawiska społeczne, żarty czy historię. Dlatego tak ważne jest poznanie Hiszpanii.

Książki o Hiszpanii dostępne w naszej księgarni pomogą Ci w tym.

Hiszpania to kraj o pięknej historii, niezwykłej przyrodzie i przede wszystkim ludziach, którzy go tworzą. Poznaj Hiszpanię i zakochaj się w niej! Książki o Hiszpanii przybliżą Ci jej kulturę, geografię i obyczaje a ich lektura będzie niezapomnianą podróżą pełną przygód.

Jakie książki o Hiszpanii wybrać?

Nasza księgarnia internetowa oferuje szeroki wybór książek o tym pięknym kraju. Znajdziesz tu zarówno książki ze zbiorem hiszpańskich przysłów, pozycje prezentujące Hiszpanię w różnych epokach historycznych, a także dzieła pokazujące hiszpańską kulturę, geografię i politykę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Książki o kulturze powinny przekazywać informacje w sposób jasny i klarowny. Dobra książka o kulturze Hiszpanii to taka, która rozbudza ciekawość i zainteresowanie czytelnika.

Polecamy pozycje wydawnictw takich jak EnclaveELE, Anaya czy SGEL, z którymi na pewno nie będziesz się nudził i poznasz lepiej świat kultury Hiszpanii.

Skorzystaj z oferowanych produktów:

Jeśli chcesz poznać hiszpańskie przysłowia polecamy pozycję Proverbios españoles.

Z kolei Twoją ciekawość dotyczącą hiszpańskiej kultury zaspokoi książka Cultura en España B1- B2 nueva edición.

Podróż poprzez epoki historyczno-artystyczne w historii Hiszpanii zapewni Ci Épocas de España curso de civilización.

Aktywne filtry

El Libro verde

El Libro verde to książka zawierająca 115 przepisów roślinnych stworzonych przez najlepszych hiszpańskich szefów kuchni.

Cena 290,00 zł

Proverbios españoles

Proverbios españoles to zbiór hiszpańskich przysłów przetłumaczonych na język angielski, francuski, niemiecki i włoski z dołączonymi propozycjami do pracy w klasie.

Cena 78,00 zł

Miramar Paco Pérez

Miramar Paco Pérez to książka jednego z najwybitniejszych szefów kuchni na świecie. Dokładnie analizuje jakie kreacje szefa kuchni były najbardziej znaczące w ciągu dziesięcioleci pracy.

Cena 210,00 zł

Épocas de España Curso de...

Épocas de España Curso de civilización Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie zaawansowania B.

Został zaplanowany do popoznawania historii, kultury, literatury i sztuki Hiszpanii w różnych epokach historyczno-artystycznych. 

Zaczyna od czasów prehistorycznych i dochodzi do współczesności. Podręcznik składa się z 10 rozdziałów.

Pierwszy przedstawia obecną rzeczywistość Hiszpanii. Pozostałe ułożone są chronologicznie od prehistorii do współczesności.

Cena 43,00 zł

Casa Solla Pepe Solla

Casa Solla autorstwa Pepe Solla to dzieło, które przedstawia podróż przez smaki Galicji, regionu północno-zachodniej Hiszpanii, w którym znajduje się wyjątkowa restauracja.

Cena 254,00 zł

Épocas de España Curso de...

Épocas de España Curso de civilización Alumno to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie zaawansowania B.

Został zaplanowany do popoznawania historii, kultury, literatury i sztuki Hiszpanii w różnych epokach historyczno-artystycznych. 

Zaczyna od czasów prehistorycznych i dochodzi do współczesności. Podręcznik składa się z 10 rozdziałów.

Pierwszy przedstawia obecną rzeczywistość Hiszpanii. Pozostałe ułożone są chronologicznie od prehistorii do współczesności.

Cena 132,00 zł

Irreductible Diego Guerrero

Irreductible Diego Guerrera to książka, która ujawnia klucze do marzenia Diega Guerreo, które urzeczywistniło jako coś więcej niż niekwestionowany sukces jego restauracji DSTAge w Madrycie. Dodatkowo zawiera kolekcję przepisów tego wybitnego szefa kuchni.

Cena 273,00 zł

Cultura en España B1-B2...

Cultura en España B1- B2 Nueva edición, to kolejne wydanie podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych na poziomie zaawansowania B1-B2.

Pozwala uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego poznać kulturę Hiszpanii. Pokazuje jej historię, politykę, ekonomię, manifestacje artystyczne i codzienne zwyczaje. 

Cena 151,00 zł

Noor Paco Morales

Noor to pierwsza książka, w której Paco Morales odkrywa sekrety NOOR - gastrokulturowego projektu, który wykracza daleko poza status restauracji.

Cena 398,00 zł

España siglo XXI Nueva...

España siglo XXI Nueva edición actualizada y ampliada to uaktualniona wersja tego podręcznika przeznaczonego nie tylko dla uczących się języka hiszpańskiego czy nauczycieli, ale dla wszystkich zainteresowanych społeczeństwem, ekonomią, polityką i mentalnością współczesnej Hiszpanii. 

Cena 106,00 zł

Chocolate Fusión Frédéric Bau

Chocolate Fusión autorstwa Frédérica Bau to książka, w której po raz pierwszy w historii książek kucharskich, czekolada pojawia się jako prawdziwy bohater potraw. Nie mówimy o deserach, tylko o słonej kuchni. Nie jest to już „dotyk” do teksturowania sosu, ale produkt w całej okazałości, gwiazda potrawy, z której buduje się nowy świat aromatów i smaków w udanym połączeniu z mięsem, rybami i innymi produktami.

Cena 225,00 zł

España Manual de...

Esp@ña Manual de civilización Claves to klucz do podręcznika Esp@ña Manual de civilización. Jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización. 

Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku. Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń. Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz Mexico.Manual de civilización Libro. 

Cena 34,00 zł