Hiszpania

Hiszpania

Aktywne filtry

Proverbios españoles

Proverbios españoles to zbiór hiszpańskich przysłów przetłumaczonych na język angielski, francuski, niemiecki i włoski z dołączonymi propozycjami do pracy w klasie.

Cena 78,00 zł

Épocas de España Curso de...

Épocas de España Curso de civilización Alumno to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego i poznawania historii, kultury, literatury i sztuki w różnych epokach historyczno-artystycznych na poziomie B 

Cena 122,00 zł

Cultura en Espańa B1- B2...

Cultura en Espańa B1- B2 Nueva edición to kolejne wydanie podręcznika, który pozwala uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego poznać kulturę Hiszpanii poprzez jej historię, politykę, ekonomię, manifestacje artystyczne i codzienne zwyczaje

Cena 141,00 zł

España siglo XXI Nueva...

España siglo XXI Nueva edición actualizada y ampliada to uaktualniona wersja tego podręcznika przeznaczonego nie tylko dla uczących się języka hiszpańskiego czy nauczycieli ale dla wszystkich zainteresowanych społeczeństwem, ekonomią, polityką i mentalnością współczesnej Hiszpanii. 

Cena 96,00 zł

España Manual de...

Esp@ña Manual de civilización Solucionario Nueva edición to klucz do Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición, jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización.

Cena 24,00 zł

España contemporánea...

España contemporánea historia sociedad economia to pozycja w której w 17 rozdziałach zebrano teksty o historii, ekonomii i społeczeństwie od lat 60-tych.

Cena 137,00 zł

España Manual de...

Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición to jedna z trzech pozycji z serii Manual de civilización, serii monograficznej poświęconej kulturze i cywilizacji w Hiszpanii, Meksyku i Argentynie. Z materiałami do egzaminu ustnego DELE.

Cena 111,00 zł

Curso de cultura Enseñar...

Curso de cultura to najnowszy podręcznik Anaya poświęcona kulturze krajów hiszpanojęzycznych na poziomie A2+B1 z wersją cyfrową. Przeznaczona do nauki w czasie 100 godzin, pokazująca różnice między poszczególnymi krajami, opracowana w formie modułów, które mogą być dowolnie wybierane. Wersja cyfrowa kosztuje 95,00 zł.

Cena 122,00 zł