Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 85,00 zł

Marka

Marka

Kategorie

Język angielski

Język angielski

Dlaczego nauka języka angielskiego jest tak ważna?

Język angielski jest najpopularniejszym językiem na świecie. Codziennie miliardy ludzi na naszej planecie rozmawiają ze sobą w języku angielskim, wysyłają anglojęzyczne wiadomości e-mail, oglądają anglojęzyczne programy w telewizji, lub uczą się angielskiego, zaglądając do podręcznika językowego. 

Nauka języka angielskiego stała się koniecznością. Globalizacja, podróże, rozwój osobisty wymagają od nas posługiwania się językiem angielskim. Wszędzie dookoła otaczają nas anglojęzyczne reklamy, powiedzenia czy nawet memy. Język angielski stał się drzwiami, przez które musimy przejść, by znaleźć się w świecie pełnym nowych możliwości.

Jak księgarnia językowa może pomóc w znajomości języka angielskiego?

Aby dołączyć do największej społeczności na Ziemi, ludzi używających języka angielskiego, wystarczy trochę zapału, dobry słownik językowy i materiały do kursów.

Nasza internetowa księgarnia językowa jest miejscem, gdzie można zaopatrzyć się w niezbędne podręcznikibez wychodzenia z domu. 

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników języka Szekspira, przygotowaliśmy zestaw beletrystyki z zachodnich wydawnictw w wyjątkowo niskiej cenie.

Można je znaleźć w części Antykwariat Angielski. Jeśli chcesz przeczytać na przykład Anne Of Green Gables L.M. Montgomery (Ania z Zielonego Wzgórza w języku angielskim) zajrzyj tam i przekonaj się, że nauka języków obcych może być przyjemnością!

Czy książki i podręczniki szkolne do nauki angielskiego to dobry pomysł?

Nauka tak popularnych języków obcych jak angielski czy hiszpański nie może być skuteczna bez odpowiednich materiałów do nauki. Podręczniki do nauki angielskiego mają pomagać uczniom poznawać i ćwiczyć nowe zagadnienia gramatyczne, usystematyzować posiadaną wiedzę oraz poprowadzić poprzez samodzielną naukę. 

Nie da się jednoznacznie stwierdzić jaka jest najlepsza książka do nauki języka angielskiego. Dla uczniów na poziomie A1 słownictwo czy gramatyka będzie podstawą do dalszego rozwoju, z kolei dla średnio zaawansowanych kurs językowy z kryminałem może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Jak ćwiczyć i uczyć sprawności językowych za pomocą książek do nauki angielskiego?

W naszym asortymencie znajdziesz książki i podręczniki, które nie tylko pozwolą Ci poznać nowe słownictwo czy wyrażenia, ale też sprawdzić i rozwinąć inne sprawności językowe.

Większość podręczników posiada nagrania mp3, dzięki którym bez problemu poprawisz wymowę. Ponadto autorzy opracowali teksty, zadania i ćwiczenia, które rozwiną umiejętności takie jak rozumienie tekstu pisanego. 

Dla uczących się języka ważna jest powtórka materiału, rozwijanie umiejętności językowych czy poprawnej wymowy. Nasza księgarnia językowa online rozumie to, dlatego posiada odpowiednie materiały, które znajdą zastosowanie na każdym poziomie zaawansowania. 

Co oferuje nasza księgarnia internetowa?

Mamy w naszej ofercie podręczniki i nagrania CD audio i CD Romy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, przeciętnie 30 % taniej niż w innych księgarniach.

Wśród tytułów dostępnych w naszej księgarni znajdziemy między innymi English File 1 Student's bookNew English File Pre-intermediate CD czy New Headway English Course Upper-Intermediate, student's book. Współpracujemy z wydawnictwami takimi jak Pearson Longman, Express Publishing czy Oxford.

Podręczniki dostępne w naszej księgarni przeznaczone są zarówno dla osób znających podstawy na poziomie A1, A2, jak i tych bardziej zaawansowanych jak B1-B2 czy C1. Wydawcy przygotowali podręczniki i materiały, które potrafią wciągać, rozwijać lingwistyczne zdolności oraz zmieniać podejście do nauki. 

Z podręcznikami bez problemu sięgniesz po certyfikaty takie jak FCE, CAE czy CPE. Korzystają z nich szkoły językowe, bo ich metoda nauki nie zawiera w sobie słowa wkuwać, lecz rozumieć.

Polecamy też słownik biznesowy języka angielskiego Longman Business English Dictionaryprzeznaczony dla osób chcących korzystać z języka angielskiego w biznesie. 

W świecie, w którym komunikaty wyrażane w języku angielskim otaczają nas zewsząd, po opanowaniu podstaw angielskiego poszerzenie rozumienia zdarzeń i procesów, będzie wspaniałym doświadczeniem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi tytułami, które świetnie uzupełnią kurs do nauki języka. Literatura obcojęzyczna uczy nas szacunku dla odmiennych tradycji, ale opowiada o tych samych, uniwersalnych zagadnieniach. 

Podręczniki do nauki angielskiego dla dzieci

Pearson Longman

1. My First English Adventure Starter Book

2. My First English Adventure Starter Songs CD

3. My First English Adventure 1 Activity Book

4. My First English Adventure 1 Songs CD

5. My First English Adventure 2 Activity Book

Express Publishing

1. Welcome Kids 3 Podręcznik

2. Welcome Kids 3 Zeszyt ćwiczeń

3. Welcome Kids 3 CD 2

Podręczniki do nauki angielskiego dla osób dorosłych


Oxford


1. English File 1 Student's book

2. English File 1 Workbook

3. English File Beginner Class Audio CD (third edition)

4. English File Elementary SB (third edition)

5. English File Elementary CD (third edition)

6. New English File Elementary CD

Beletrystyka

1. Anne Of Green Gables L.M. Montgomery

2. The Last Templar Raymond Khoury

3. Dance On The Wind Terry C. Johnston

Aktywne filtry

New English File...

New English File Intermediate  Class Audio CDs to nagrania do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania intermediate popularnej metody New English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 60,00 zł

New English File...

New English File Upper-intermediate  Class Audio CDs to nagrania do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania upper-intermediate popularnej metody New English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 60,00 zł

New English File...

New English File Pre-intermediate CD audio to nagrania do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania pre-intermediate popularnej metody New English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 60,00 zł

New English File Elementary...

New English File Elementary Class Audio CDs to nagrania do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania elementary popularnej metody New English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 60,00 zł

English File Elementary...

English File Elementary Class Audio CD (third edition) to zbiór CD do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania elementary popularnej metody English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 70,00 zł

English File Upper...

English File Upper-Intermediate Class Audio CD (third edition) to zbiór CD do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania upper-intermpediate popularnej metody English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 70,00 zł

English File Elementary SB...

English File Elementary SB CD (third edition) to zbiór CD do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania elementary popularnej metody English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 70,00 zł