Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 85,00 zł

Marka

Marka

Język angielski

Język angielski jest najpopularniejszym językiem na świecie.

Codziennie miliardy ludzi na naszej planecie rozmawiają ze sobą w języku angielskim, wysyłają anglojęzyczne wiadomości e-mail, oglądają anglojęzyczne programy w telewizji, lub uczą się angielskiego, zaglądając do podręcznika językowego. Aby dołączyć do największej społeczności na Ziemi, ludzi używających języka angielskiego, wystarczy trochę zapału, dobry słownik językowy i materiały do kursów. Nasza internetowa księgarnia językowa jest miejscem, gdzie można zaopatrzyć się w niezbędne podręczniki bez wychodzenia z domu. Mamy w ofercie podręczniki i nagrania CD audio i CD Romy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, przeciętnie 30 % taniej niż w innych księgarniach. 

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników języka Szekspira, przygotowaliśmy zestaw beletrystyki z zachodnich wydawnictw w wyjątkowo niskiej cenie. Można je znaleźć w części Antykwariat Angielski

W świecie, w którym komunikaty wyrażane w języku angielskim otaczają nas zewsząd, po opanowaniu podstaw angielskiego poszerzenie rozumienia zdarzeń i procesów, będzie wspaniałym doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi tytułami. Literatura obcojęzyczna uczy nas szacunku dla odmiennych tradycji, ale opowiada o tych samych, uniwersalnych zagadnieniach.

Język angielski

Aktywne filtry