Filtruj według

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 55,00 zł

Marka

Marka

Kategorie

Podręczniki do nauki języka niemieckiego

Jaka jest najlepsza książka do nauki niemieckiego?

W naszej księgarni online mamy duży wybór książek do nauki niemieckiego. Oferujemy marki czołowych wydawnictw dzięki którym można zapoznać się ze słowami i zwrotami niemieckimi, jak i zasadami gramatycznymi.

Jednak nie ma dobrej odpowiedzi na to, która jest najlepsza. Każdy klient powinien sprawdzić wszystkie dostępne podręczniki, aby zobaczyć co oferują i kupić ten, który będzie najlepszy do jego potrzeb. Taki odpowiednio dobrany podręcznik do naszego poziomu językowego i wymagań z pewnością wpłynie na efektywniejszą naukę. 

Mimo, że wybór podręcznika to indywidualna sprawa, warto też podkreślić, że są pewne cechy, które powinna posiadać każda dobra książka. Podręczniki powinny mieć odpowiednią zawartość merytoryczną, być bogate w treści, pełne wartościowego słownictwa. Sposób przekazywania treści powinien być ciekawy i przede wszystkim dostosowany do poziomu językowego do jakiego jest skierowany.

Tanie książki na każdą kieszeń

Nasze produkty wyróżniają przede wszystkim ceny. Tych książek, które proponujemy w naszej ofercie nie znajdziesz nigdzie taniej. Oferujemy szeroki wybór podręczników szkolnych, zeszytów ćwiczeń oraz innych materiałów dydaktycznych w konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy świadomi, że uczniowie i ich rodzice szukają oszczędności, dlatego staramy się zapewnić atrakcyjne ceny, nadal oferując wysokiej jakości produkty.
Nasze książki są starannie wyselekcjonowane, dostosowane do aktualnych programów nauczania i łatwo przyswajalne przez uczniów. Współpracujemy z renomowanymi wydawnictwami jak Heuber czy Lektorklett, co gwarantuje rzetelność treści.
Ponadto, oferujemy również różne promocje, zniżki i wyprzedaże, które pozwalają jeszcze bardziej obniżyć ceny naszych produktów.

Podręczniki do języka niemieckiego

Nasza księgarnia językowo-edukacyjna oferuje materiały do kursów językowych niemieckich. Te podręczniki językowe pomogą przyswoić sobie język niemiecki na każdym szczeblu zaawansowania, będą stanowiły nieocenioną pomoc w powtórkach z gramatyki i słownictwa.

Język niemiecki uchodzi za bardzo precyzyjne narzędzie wyrażania się. Warto zainwestować w poznanie języka niemieckiego i skontaktować się z naszą księgarnią internetową.

Podręczniki do nauki języka niemieckiego

Zapraszamy do skorzystania z korzystnych cenowo podręczników do języka niemieckiego jednego z najlepszych wydawnictw dydaktycznych Hueber oraz Lektorklett.

Hueber

Menschen A1.1. zeszyt ćwiczeń z DVD

Menschen A1.2. podręcznik ucznia

Menchen A1.2. zeszyt ćwiczeń z DVD

Tangram Actuell 1 A1.1. podręcznik ucznia

Lektorklett

Deutch Aktuell 1 podręcznik ucznia

Aktywne filtry

Menschen A1.1 + DVD-ROM

Menschen to kurs języka niemieckiego jako obcego o podejściu komunikacyjno-zadaniowym. Korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków. 

Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

Cena 39,00 zł
Tangram Aktuell 1 A1/1 + CD
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Tangram Aktuell 1 A1/1 + CD

Tangram Aktuell1 to pierwszy poziom podręcznika z ćwiczeniami z CD do nauki języka niemieckiego dla młodzieży i dorosłych na poziomie A1, obejmujący lekcje od 1 do 4. 

Cena 35,00 zł Cena 17,50 zł

Menschen A1.2 Cwiczenia + CD

Menschen to kurs języka niemieckiego o podejściu komunikacyjno-zadaniowym. Korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków.

Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

Cena 29,00 zł

Menschen A1.2 Podręcznik +...

Menschen to kurs języka niemieckiego o podejściu komunikacyjno-zadaniowym. Korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków.

Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

Cena 39,00 zł

Język niemiecki w aptece

Język niemiecki w aptece został przygotowany z myślą o studentach farmacji oraz wszystkich farmaceutach chcących powtórzyć i utrwalić fachowy język niemiecki.

Cena 54,02 zł