Filtruj według

Cena

Cena

  • 22,00 zł - 39,00 zł

Marka

Marka

Podręczniki do nauki języka niemieckiego

Podręczniki do nauki języka niemieckiego

Zapraszamy do skorzystania z korzystnych cenowo podręczników do języka niemieckiego jednego z najlepszych wydawnictw dydaktycznych Hueber oraz Lektorklett.

Hueber

Menschen A1.1. zeszyt ćwiczeń z DVD

Menschen A1.2. podręcznik ucznia

Menchen A1.2. zeszyt ćwiczeń z DVD

Tangram Actuell 1 A1.1. podręcznik ucznia

 

Lektorklett

Deutch Aktuell 1 podręcznik ucznia

Podręczniki do nauki języka niemieckiego

Aktywne filtry

Menschen A1.1 + DVD-ROM

Menschen to kurs o podejściu komunikacyjno-zadaniowym, korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków. Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

Cena 39,00 zł

Tangram Aktuell 1 A1/1 + CD

Tangram Aktuell1 to pierwszy poziom podręcznika z ćwiczeniami z CD do nauki języka niemieckiego dla młodzieży i dorosłych na poziomie A1, obejmujący lekcje od 1 do 4. 

Cena 35,00 zł

Menschen A1.2 Cwiczenia + CD

Menschen to kurs języka niemieckiego o podejściu komunikacyjno-zadaniowym. Korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków.

Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

Cena 29,00 zł

Menschen A1.2 Podręcznik +...

Menschen to kurs języka niemieckiego o podejściu komunikacyjno-zadaniowym. Korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków. Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

Cena 39,00 zł