Książki do nauki hiszpańskiego

Posiadamy szeroki asortyment książek do nauki hiszpańskiego. Znajdziesz u nas podręczniki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Książki dostosowane są do różnych poziomów zaawansowania. Wykorzystuje się w nich różne metody nauczania, tak by każdy mógł znaleźć system, który najbardziej mu odpowiada. W proponowanych przez nas książkach do hiszpańskiego znajdziesz nie tylko ćwiczenia z: mówienia, słuchania, pisania i gramatyki. Jest w nich również mnóstwo ciekawostek oraz informacji o kulturze i zwyczajach panujących w Hiszpanii. Dzięki nim nauka języka staje się o wiele ciekawsza i zdecydowanie bardziej przyjemna.

Podręczniki do hiszpańskiego

Proponowane przez nas podręczniki do hiszpańskiego podzielone są na moduły. Każdy z nich zawiera słownictwo z innej dziedziny oraz zróżnicowane konstrukcje gramatyczne. Dodatkowo do książek dołączone są płyty z nagraniami oraz ćwiczeniami na słuchanie, dzięki którym dowiesz się, jak poprawnie akcentować konkretne wyrazy. Niektóre modele zawierają także tabele z czasownikami nieregularnymi, uwagi interpunkcyjne, słownik, a także egzaminy, które pozwalają sprawdzić poziom opanowania materiału.

W ofercie posiadamy również cyfrowe wersje książek, dzięki czemu możesz uczyć się języka za pośrednictwem komputera.

Wraz z podręcznikiem do hiszpańskiego warto zaopatrzyć się również w zeszyt ćwiczeń z praktycznymi zadaniami umożliwiającymi utrwalenie zdobytej wiedzy.

W naszej bogatej ofercie książek do nauki hiszpańskiego nie zabrakło również wariantów z materiałem z zakresu języka biznesowego. Zawierają one różne angażujące ucznia projekty oraz przykłady rzeczywistych sytuacji negocjacji biznesowych. Posiadamy także podręczniki nastawione typowo na komunikację.

Książki do nauki hiszpańskiego

Są 532 produkty

Showing 1-12 of 532 rzeczy

Aktywne filtry

Submarino 3 Alumno +...

Submarino 3 Libro del alumno+cuaderno de actividades Pack to czwarty poziom zaawansowania z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. 

Składa się z zestawu: Submarino 3 Libro del alumno, podręcznik ucznia i Submarino 3 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń. Dla nauczyciela jest Submarino 3 Guia didacticaWersja cyfrowa kosztuje 62,00 zł.

Cena 115,00 zł

Superdrago 2 Guía...

Superdrago 2 Guía didáctica+CD+dragoláminas to podręcznik dla nauczyciela do podręcznika Superdrago 2 Libro del alumno. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 5 a 6 lat. 

Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów. Są to gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie.

Cena 154,00 zł

Nuevo Español en marcha 4...

Nuevo Español en marcha to nowa wersja podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych wydanego przez SGEL. Wydany w milionach egzemplarzy, z wersją niemiecko i meksykańskojęzyczną pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się podręczników.

Obejmuje cztery poziomy zaawansowania A1, A2, B1 i B2.

Nuevo Español en marcha 4 B2 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie zaawansowania B2.

Cena 77,00 zł

Compañeros 1 A1 Guía...

Compañeros 1 A1 Guía didáctica Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela na poziomie zaawansowania A1. Oprócz wskazówek do pracy z tą metodą zawiera dodatkowe ćwiczenia i zadania, listę rozwiązań i odpowiedzi z ćwiczeń w podręczniku ucznia i zeszycie ćwiczeń na tym poziomie, egzaminów do kserowania (na specjalnym, grubszym papierze) oraz propozycje pracy z video do podręcznika.

Compañeros Nueva edición +  licencia digital to drugie wydanie jednego z najlepszych podręczników do języka hiszpańskiego dla młodzieży w wieku 11-15 lat.

Cena 122,00 zł

Submarino 2 Guía didáctica

Submarino 2 Guía didáctica jest podręcznikiem dla nauczyciela do trzeciego poziomu z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego.

Zawiera wskazówki dydaktyczne dotyczące pracy z dziećmi. 

Każdy poziom Submarino składa się z 6 jednostek tematycznych. Są one bezpośrednio związane z tym, co mają dzieci w ich bezpośrednim otoczeniu. Czyli przyjaciółmi, klasą, ubraniami, ciałem, zwierzętami i rodziną. 

Każda jednostka ma 5 lekcji.

Cena 91,00 zł

Caperucita roja+audio...

Caperucita roja+audio to bajka z serii klasycznych bajek. Cuentos de siempre bilingües są do czytania lub posłuchania w dwóch językach: hiszpańskim i angielskim.

Czy chcesz wiedzieć, jak wymówić niektóre słowa? Nauczysz się dwóch języków, bawiąc się starymi opowieściami. Propozycja nie tylko dla nauczycieli, ale i dla rodziców małych dzieci, a także starszych osób uczących się tych języków.

Cena 48,50 zł

Superdrago 3 y 4 Carpeta...

Superdrago 3 y 4 Carpeta de Recursos to materiał dla nauczyciela do poziomu 3 i 4 Superdrago. Jest to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 5 a 6 lat na czterech poziomach.

Cena 377,00 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Español en marcha Básico A1-A2 Guía didáctica to podręcznik nauczyciela na poziomach A1 i A2Zawiera sugestie zajęć w klasie, rozwiązania ćwiczeń, egzaminy, zabawy i materiały do kserowania. Poza tym wskazówki dydaktyczne do nagrań video, dodatkowe pomysły do łatwej adaptacji, wyjaśnienia metodyczne wszystkich rozdziałów z podręcznika ucznia wraz z kluczem do ćwiczeń. Poza tym uwagi gramatyczne, wyjaśnienie funkcji komunikatywnych i aspektów socjokulturowych oraz gry do wykorzystania w różnych rozdziałach, zależnie od potrzeb nauczyciela.

Cena 115,00 zł

Submarino 2 Alumno +...

Submarino 2 Libro del alumno+Cuaderno de actividades Pack to trzeci poziom z serii Submarino

Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. 

Składa się z zestawu: 

Submarino 2 Libro del alumno, podręcznik ucznia i Submarino 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń. Submarino 2 Guia didacticapodręcznik dla nauczyciela z opisem aktywności dydaktycznych, wydany jest w formie skoroszytu ułatwiającego kopiowanie stron. 

Wersja cyfrowa kosztuje 62,00 zł.

Cena 115,00 zł

Compañeros 3 B1.1 Guía...

Compañeros 3 B1.1 Guía didáctica Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela na poziomie zaawansowania B1.1. Omawia ona wszystkie rozdziały podręcznika i zawiera obszerne egzaminy sprawdzające poziom opanowania materiału przez uczniów. Mogą być one wykorzystane jako dodatkowy materiał dydaktyczny na lekcjach hiszpańskiego.

Compañeros Nueva edición +  licencia digital to drugie wydanie jednego z najlepszych podręczników do języka hiszpańskiego dla młodzieży w wieku 11-15 lat.

Obejmuje trzy poziomy zaawansowania A1, A2 i B1. Natomiast poziom B1 jest podzielony na dwa podręczniki: B1.1 i B1.2

Cena 122,00 zł

El enano saltaron+audio...

El enano saltarin+audio to bajka z serii klasycznych bajek. Cuentos de siempre bilingües są do czytania lub posłuchania w dwóch językach: hiszpańskim i angielskim.

Czy chcesz wiedzieć, jak wymówić niektóre słowa? Nauczysz się dwóch języków, bawiąc się starymi opowieściami. Propozycja nie tylko dla nauczycieli, ale i dla rodziców małych dzieci, a także starszych osób uczących się tych języków.

Cena 48,50 zł

Nuevo Español en marcha1 A1...

Nuevo Español en marcha1 A1 Guía didáctica to podręcznik dla nauczyciela na poziomie A1. Zawiera sugestie zajęć w klasie, rozwiązania ćwiczeń, egzaminy, zabawy i materiały do kserowania.

Poza tym wskazówki dydaktyczne do nagrań video, dodatkowe pomysły do łatwej adaptacji, wyjaśnienia metodyczne wszystkich rozdziałów z podręcznika ucznia wraz z kluczem do ćwiczeń. Poza tym uwagi gramatyczne, wyjaśnienie funkcji komunikatywnych i aspektów socjokulturowych oraz gry do wykorzystania w różnych rozdziałach, zależnie od potrzeb nauczyciela.

Cena 125,00 zł