Książki do nauki hiszpańskiego

Posiadamy szeroki asortyment książek do nauki hiszpańskiego. Znajdziesz u nas podręczniki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Książki dostosowane są do różnych poziomów zaawansowania. Wykorzystuje się w nich różne metody nauczania, tak by każdy mógł znaleźć system, który najbardziej mu odpowiada. W proponowanych przez nas książkach do hiszpańskiego znajdziesz nie tylko ćwiczenia z: mówienia, słuchania, pisania i gramatyki. Jest w nich również mnóstwo ciekawostek oraz informacji o kulturze i zwyczajach panujących w Hiszpanii. Dzięki nim nauka języka staje się o wiele ciekawsza i zdecydowanie bardziej przyjemna.

Podręczniki do hiszpańskiego

Proponowane przez nas podręczniki do hiszpańskiego podzielone są na moduły. Każdy z nich zawiera słownictwo z innej dziedziny oraz zróżnicowane konstrukcje gramatyczne. Dodatkowo do książek dołączone są płyty z nagraniami oraz ćwiczeniami na słuchanie, dzięki którym dowiesz się, jak poprawnie akcentować konkretne wyrazy. Niektóre modele zawierają także tabele z czasownikami nieregularnymi, uwagi interpunkcyjne, słownik, a także egzaminy, które pozwalają sprawdzić poziom opanowania materiału.

W ofercie posiadamy również cyfrowe wersje książek, dzięki czemu możesz uczyć się języka za pośrednictwem komputera.

Wraz z podręcznikiem do hiszpańskiego warto zaopatrzyć się również w zeszyt ćwiczeń z praktycznymi zadaniami umożliwiającymi utrwalenie zdobytej wiedzy.

W naszej bogatej ofercie książek do nauki hiszpańskiego nie zabrakło również wariantów z materiałem z zakresu języka biznesowego. Zawierają one różne angażujące ucznia projekty oraz przykłady rzeczywistych sytuacji negocjacji biznesowych. Posiadamy także podręczniki nastawione typowo na komunikację.

Książki do nauki hiszpańskiego

Aktywne filtry

Submarino 3 Alumno +...

Submarino 3 Libro del alumno+cuaderno de actividades Pack to czwarty poziom zaawansowania z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. 

Składa się z zestawu: Submarino 3 Libro del alumno, podręcznik ucznia i Submarino 3 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń. Dla nauczyciela jest Submarino 3 Guia didacticaWersja cyfrowa kosztuje 113,00 zł.

Cena 128,00 zł

Colega 2 Cuaderno de...

Colega 2 Cuaderno de ejercicios jest zeszytem ćwiczeń do podręcznika Colega 2 Alumno. Ma taki sam uklad jak podręcznik. Jest podzielony na sześć części. Każda z nich zawiera cztery lekcje umieszczone na podwójnej stronie. Ostatnia podwójna strona to ćwiczenia powtórkowe.

Zalety metody Colega:

  • bajki jako metoda nauki mówienia po hiszpańsku

  • zajęcia manualne rozwijające zdolności plastyczne dzieci

  • systematyczna praca nad gramatyką i odmianami czasowników

Korzyści z nauki z Colega:

  • praca nad wszystkimi kompetencjami językowymi 

  • skupienie się nad rozumieniem ze słuchu i wypowiedziami dzieci

Cena 58,00 zł

Nuevo Español en marcha 4...

Nuevo Español en marcha to nowa wersja podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych wydanego przez SGEL. Wydany w milionach egzemplarzy, z wersją niemiecko i meksykańskojęzyczną pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się podręczników.

Obejmuje cztery poziomy zaawansowania A1, A2, B1 i B2.

Nuevo Español en marcha 4 B2 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie zaawansowania B2.

Cena 77,00 zł

Uso de las perífrasis...

Uso de las perífrasis verbales Alumno należy do serii Uso de los verbos, poruszającej zagadnienia związane z czasownikami hiszpańskimi, które sprawiają problemy w nauce języka hiszpańskiego jako obcego.

Uso de las perífrasis verbales Alumno jest opracowane dla osób na poziomie  B i C znajomości języka hiszpańskiego. Składa się z 9 rozdziałów, z których każdy poświęcony jest innej peryfrazie i zawiera liczne przykłady użycia i ćwiczenia.

Cena 93,00 zł

Compañeros 1 A1 Guía...

Compañeros 1 A1 Guía didáctica Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela na poziomie zaawansowania A1. Oprócz wskazówek do pracy z tą metodą zawiera dodatkowe ćwiczenia i zadania, listę rozwiązań i odpowiedzi z ćwiczeń w podręczniku ucznia i zeszycie ćwiczeń na tym poziomie, egzaminów do kserowania (na specjalnym, grubszym papierze) oraz propozycje pracy z video do podręcznika.

Compañeros Nueva edición +  licencia digital to drugie wydanie jednego z najlepszych podręczników do języka hiszpańskiego dla młodzieży w wieku 11-15 lat.

Cena 108,70 zł

Submarino 2 Guía didáctica

Submarino 2 Guía didáctica jest podręcznikiem dla nauczyciela do trzeciego poziomu z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego.

Zawiera wskazówki dydaktyczne dotyczące pracy z dziećmi. 

Każdy poziom Submarino składa się z 6 jednostek tematycznych. Są one bezpośrednio związane z tym, co mają dzieci w ich bezpośrednim otoczeniu. Czyli przyjaciółmi, klasą, ubraniami, ciałem, zwierzętami i rodziną. 

Każda jednostka ma 5 lekcji.

Cena 91,00 zł

Caperucita roja + audio...

Caperucita roja+audio to bajka z serii klasycznych bajek. Cuentos de siempre bilingües są do czytania lub posłuchania w dwóch językach: hiszpańskim i angielskim.

Czy chcesz wiedzieć, jak wymówić niektóre słowa? Nauczysz się dwóch języków, bawiąc się starymi opowieściami. Propozycja nie tylko dla nauczycieli, ale i dla rodziców małych dzieci, a także starszych osób uczących się tych języków.

Cena 48,50 zł

Colega 3 Cuaderno de...

Colega 3 Cuderno de ejercicios jest zeszytem ćwiczeń do podręcznika Colega 3 Alumno. Ma taki sam uklad jak podręcznik. Jest podzielony na sześć części.

Każda z nich zawiera cztery lekcje umieszczone na podwójnej stronie. Ostatnia podwójna strona to ćwiczenia powtórkowe.

Cena 63,00 zł

Uso de las perífrasis...

Uso de las perífrasis verbales Clave to klucz do Uso de las perífrasis verbales Alumno. Należy do serii Uso de los verbos, poruszającej zagadnienia związane z czasownikami hiszpańskimi, które sprawiają problemy w nauce języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 34,00 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Español en marcha Básico A1-A2 Guía didáctica to podręcznik nauczyciela na poziomach A1 i A2Zawiera sugestie zajęć w klasie, rozwiązania ćwiczeń, egzaminy, zabawy i materiały do kserowania. Poza tym wskazówki dydaktyczne do nagrań video, dodatkowe pomysły do łatwej adaptacji, wyjaśnienia metodyczne wszystkich rozdziałów z podręcznika ucznia wraz z kluczem do ćwiczeń. Poza tym uwagi gramatyczne, wyjaśnienie funkcji komunikatywnych i aspektów socjokulturowych oraz gry do wykorzystania w różnych rozdziałach, zależnie od potrzeb nauczyciela.

Cena 115,00 zł

Perifrasis verbales en...

Perifrasis verbales en contraste to publikacja, której celem jest spojrzenie na peryfrazy werbalne w inny sposób niż dotychczas z perspektywy porównawczej. Pokazuje dane dotyczące j. hiszpańskiego i języków powiązanych i niepowiązanych typologicznie. Poza tym książka proponuje serie ćwiczeń z których wiele wymaga konsultacji z danymi z Internetu.

Cena 94,50 zł

Submarino 2 Alumno +...

Submarino 2 Libro del alumno+Cuaderno de actividades Pack to trzeci poziom z serii Submarino

Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. 

Składa się z zestawu: 

Submarino 2 Libro del alumno, podręcznik ucznia i Submarino 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń. Submarino 2 Guia didacticapodręcznik dla nauczyciela z opisem aktywności dydaktycznych, wydany jest w formie skoroszytu ułatwiającego kopiowanie stron. 

Wersja cyfrowa kosztuje 112,00 zł.

Cena 128,00 zł