Książki do nauki hiszpańskiego

Posiadamy szeroki asortyment książek do nauki hiszpańskiego. Znajdziesz u nas podręczniki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Książki dostosowane są do różnych poziomów zaawansowania. Wykorzystuje się w nich różne metody nauczania, tak by każdy mógł znaleźć system, który najbardziej mu odpowiada. W proponowanych przez nas książkach do hiszpańskiego znajdziesz nie tylko ćwiczenia z: mówienia, słuchania, pisania i gramatyki. Jest w nich również mnóstwo ciekawostek oraz informacji o kulturze i zwyczajach panujących w Hiszpanii. Dzięki nim nauka języka staje się o wiele ciekawsza i zdecydowanie bardziej przyjemna.

Podręczniki do hiszpańskiego

Proponowane przez nas podręczniki do hiszpańskiego podzielone są na moduły. Każdy z nich zawiera słownictwo z innej dziedziny oraz zróżnicowane konstrukcje gramatyczne. Dodatkowo do książek dołączone są płyty z nagraniami oraz ćwiczeniami na słuchanie, dzięki którym dowiesz się, jak poprawnie akcentować konkretne wyrazy. Niektóre modele zawierają także tabele z czasownikami nieregularnymi, uwagi interpunkcyjne, słownik, a także egzaminy, które pozwalają sprawdzić poziom opanowania materiału.

W ofercie posiadamy również cyfrowe wersje książek, dzięki czemu możesz uczyć się języka za pośrednictwem komputera.

Wraz z podręcznikiem do hiszpańskiego warto zaopatrzyć się również w zeszyt ćwiczeń z praktycznymi zadaniami umożliwiającymi utrwalenie zdobytej wiedzy.

W naszej bogatej ofercie książek do nauki hiszpańskiego nie zabrakło również wariantów z materiałem z zakresu języka biznesowego. Zawierają one różne angażujące ucznia projekty oraz przykłady rzeczywistych sytuacji negocjacji biznesowych. Posiadamy także podręczniki nastawione typowo na komunikację.

Książki do nauki hiszpańskiego

Są 523 produkty

Showing 1-12 of 523 rzeczy

Aktywne filtry

Submarino 3 Alumno+Cuaderno...

Submarino 3 Libro del alumno+cuaderno de actividades Pack to czwarty poziom zaawansowania z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. 

Składa się z zestawu: Submarino 3 Libro del alumno, podręcznik ucznia i Submarino 3 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń. Dla nauczyciela jest Submarino 3 Guia didacticaWersja cyfrowa kosztuje 62,00 zł.

Cena 136,00 zł

Compañeros 2 A2 Guía...

Compañeros 2 A2 Guía didáctica Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela na poziomie zaawansowania A2. Oprócz wskazówek do pracy z tą metodą zawiera dodatkowe ćwiczenia i zadania, listę rozwiązań i odpowiedzi z ćwiczeń w podręczniku ucznia i zeszycie ćwiczeń na tym poziomie, egzaminów do kserowania (na specjalnym, grubszym papierze) oraz propozycje pracy z video do podręcznika.

Compañeros Nueva edición +  licencia digital to drugie wydanie jednego z najlepszych podręczników do języka hiszpańskiego dla młodzieży w wieku 11-15 lat.

Cena 112,00 zł

Superdrago 2 Guía...

Superdrago 2 Guía didáctica+CD+dragoláminas to podręcznik dla nauczyciela do podręcznika Superdrago 2 Libro del alumno. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 5 a 6 lat.  Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów. Są to gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie.

Cena 144,00 zł

Nuevo Español en marcha 4...

Nuevo Español en marcha to nowa wersja podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych wydanego przez SGEL. Wydany w milionach egzemplarzy, z wersją niemiecko i meksykańskojęzyczną pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się podręczników.

Obejmuje cztery poziomy zaawansowania A1, A2, B1 i B2.

Nuevo Español en marcha 4 B2 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie zaawansowania B2.

Cena 67,00 zł

Compañeros 1 A1 Guía...

Compañeros 1 A1 Guía didáctica Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela na poziomie zaawansowania A1. Oprócz wskazówek do pracy z tą metodą zawiera dodatkowe ćwiczenia i zadania, listę rozwiązań i odpowiedzi z ćwiczeń w podręczniku ucznia i zeszycie ćwiczeń na tym poziomie, egzaminów do kserowania (na specjalnym, grubszym papierze) oraz propozycje pracy z video do podręcznika.

Compañeros Nueva edición +  licencia digital to drugie wydanie jednego z najlepszych podręczników do języka hiszpańskiego dla młodzieży w wieku 11-15 lat.

Cena 112,00 zł

Submarino 2 Guía didáctica

Submarino 2 Guía didáctica jest podręcznikiem dla nauczyciela do trzeciego poziomu z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego.

Zawiera wskazówki dydaktyczne dotyczące pracy z dziećmi. 

Każdy poziom Submarino składa się z 6 jednostek tematycznych. Są one bezpośrednio związane z tym, co mają dzieci w ich bezpośrednim otoczeniu. Czyli przyjaciółmi, klasą, ubraniami, ciałem, zwierzętami i rodziną. 

Każda jednostka ma 5 lekcji.

Cena 91,00 zł

Caperucita roja+audio...

Caperucita roja+audio to bajka z serii klasycznych bajek. Cuentos de siempre bilingües są do czytania lub posłuchania w dwóch językach: hiszpańskim i angielskim.

Czy chcesz wiedzieć, jak wymówić niektóre słowa? Nauczysz się dwóch języków, bawiąc się starymi opowieściami. Propozycja nie tylko dla nauczycieli, ale i dla rodziców małych dzieci, a także starszych osób uczących się tych języków.

Cena 48,50 zł

Superdrago 3 y 4 Carpeta...

Superdrago 3 y 4 Carpeta de Recursos to materiał dla nauczyciela do poziomu 3 i 4 Superdrago. Jest to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 5 a 6 lat na czterech poziomach.

                               

Cena 339,86 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Español en marcha Básico A1-A2 Guía didáctica to podręcznik nauczyciela na poziomach A1 i A2Zawiera sugestie zajęć w klasie, rozwiązania ćwiczeń, egzaminy, zabawy i materiały do kserowania. Poza tym wskazówki dydaktyczne do nagrań video, dodatkowe pomysły do łatwej adaptacji, wyjaśnienia metodyczne wszystkich rozdziałów z podręcznika ucznia wraz z kluczem do ćwiczeń. Poza tym uwagi gramatyczne, wyjaśnienie funkcji komunikatywnych i aspektów socjokulturowych oraz gry do wykorzystania w różnych rozdziałach, zależnie od potrzeb nauczyciela.

Cena 115,00 zł

Submarino 2 Alumno+Cuaderno...

Submarino 2 Libro del alumno+Cuaderno de actividades Pack to trzeci poziom z serii Submarino

Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. 

Składa się z zestawu: 

Submarino 2 Libro del alumno, podręcznik ucznia i Submarino 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń. Submarino 2 Guia didacticapodręcznik dla nauczyciela z opisem aktywności dydaktycznych, wydany jest w formie skoroszytu ułatwiającego kopiowanie stron. 

Wersja cyfrowa kosztuje 62,00 zł.

Cena 136,00 zł

Compañeros 3 B1.1 Guía...

Compañeros 3 B1.1 Guía didáctica Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela na poziomie zaawansowania B1.1. Omawia ona wszystkie rozdziały podręcznika i zawiera obszerne egzaminy sprawdzające poziom opanowania materiału przez uczniów. Mogą być one wykorzystane jako dodatkowy materiał dydaktyczny na lekcjach hiszpańskiego.

Compañeros Nueva edición +  licencia digital to drugie wydanie jednego z najlepszych podręczników do języka hiszpańskiego dla młodzieży w wieku 11-15 lat.

Obejmuje trzy poziomy zaawansowania A1, A2 i B1. Natomiast poziom B1 jest podzielony na dwa podręczniki: B1.1 i B1.2

Cena 112,00 zł

El enano saltaron+audio...

El enano saltarin+audio to bajka z serii klasycznych bajek. Cuentos de siempre bilingües są do czytania lub posłuchania w dwóch językach: hiszpańskim i angielskim.

Czy chcesz wiedzieć, jak wymówić niektóre słowa? Nauczysz się dwóch języków, bawiąc się starymi opowieściami. Propozycja nie tylko dla nauczycieli, ale i dla rodziców małych dzieci, a także starszych osób uczących się tych języków.

Cena 48,50 zł