Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego

Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego

Jest to najobszerniejsza części naszej księgarni hiszpańskiej. Podzieliliśmy ja na cztery części ze względu na wiek osób uczących się. Mamy więc następujące działy: Podręczniki hiszpańskie dla dzieci 4-6 lat, Podręczniki hiszpańskie dla dzieci 6-11 lat, Podręczniki hiszpańskie dla młodzieży 11-16 lat, oraz Podręczniki hiszpańskie dla dorosłych 16+.

Inny podział to według wydawnictw hiszpańskich i autorów metod nauczania.

Można też podzielić te książki w zależności od ich przeznaczenia: pracy w klasie czy samodzielnej nauki.

Ostatnia klasyfikacja to według poziomów zaawansowania zgodnie z klasyfikacja Rady Europy.

Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego

Są 511 produkty

Showing 1-12 of 511 rzeczy

Aktywne filtry

Submarino 3 Alumno +...

Submarino 3 Libro del alumno+ Cuaderno de actividades Pack

Jest to czwarty poziom z serii Submarino

Cel Submarino 3:

 • pierwszy kontakt z podstawowymi strukturami hiszpańskimi. Wykorzystanie prostych tabel gramatycznych.

Zalety Submarino:

 • krótkie, zabawne i urozmaicone sekwencje
 • systematyczny opanowywanie nowego słownictwa.
 • praca w grupie
 • dialogi i piosenki pomagające w rozwoju umiejętności wypowiedzi po hiszpańsku  

Korzyści z nauki z Submarino 3:

 • opracowany dla dzieci, które miały już kontakt z pisaniem i czytanie w języku ojczystym.

 • proponuje zadania związane z czytaniem i pisaniem po hiszpańsku.

 • nawiązuje do innych przedmiotów, które poznają dzieci 

 • oferuje naukę poprzez wartości

                                 

Cena 113,00 zł

Compañeros 2 A2 Guía...

Compañeros 2 A2 Guía del profesor Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela do poziomu A2 Compañeros. Zawiera dodatkowe zadania i ćwiczenia, listę rozwiązań i odpowiedzi do zadań z podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń na tym poziomie, zbiór zadań, ćwiczeń, egzaminów przeznaczonych do kserowania ( wydrukowane na grubszym i trwalszym papierze) oraz propozycje dydaktyczne do pracy z video, umieszczonymi na You Tube.

Cena 95,43 zł

Superdrago 2 Guía didáctica...

Superdrago 2 Guia didactica + CD + dragolaminas

Jest to podręcznik dla nauczyciela do podręcznika Superdrago 2 Libro del alumno na poziomie A1. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. 

Superdrago 2 Guia didactica + dragolaminas + CD składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf. W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów.

Cena 127,95 zł

Nuevo Español en marcha 4...

Nuevo Espańol en marcha 4 Ejercicios + CD zawiera 12 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 57,37 zł

Compañeros 1 A1 Guía...

Compañeros 1 A1 Guía del profesor Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela do poziomu A1 Compañeros. Zawiera dodatkowe zadania i ćwiczenia, listę rozwiązań i odpowiedzi do zadań z podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń na tym poziomie, zbiór zadań, ćwiczeń, egzaminów przeznaczonych do kserowania ( wydrukowane na grubszym i trwalszym papierze) oraz propozycje dydaktyczne do pracy z video, umieszczonymi na You Tube.

Cena 95,43 zł

Submarino 2 Guía didáctica

Submarino 2 Guía didáctica jest podręcznikiem dla nauczyciela do trzeciego poziomu z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. Zawiera wskazówki dydaktyczne dotyczące pracy z dziećmi.

Cel Submarino 2

-większa obecność ćwiczeń związanych z czytaniem i pisaniem, poznawanie struktur językowych i odmiany czasowników

Zalety Submarino:

 • krótkie, zabawne i urozmaicone sekwencje
 • systematyczny opanowywanie nowego słownictwa
 • praca w grupie
 • dialogi i piosenki pomagające w rozwoju umiejętności wypowiedzi po hiszpańsku
Cena 75,71 zł

Superdrago 3 y 4 Carpeta...

Superdrago 3 y 4 Carpeta de Recursos  to materiał dla nauczyciela do poziomu 3 i 4 Superdrago. Składa się na nia Guia didactica z sugestiami dydaktycznymi dla wszystkich rozdziałów podręcznika i opisem samego poradnika, klucz do wszystkich ćwiczeń, CD audio, transkrypcje, tablice, plakaty i dragolaminas. Jest też mozliwość zakupu Guia didactica + CD wydanych oddzielnie do każdego poziomu 3 i 4.                                                   

                               

Cena 339,86 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Español en marcha Básico A1 - A2 Profesor to podręcznik dla nauczyciela zawierający sugestie zajęć w klasie, rozwiązania zadań, egzaminy, zabawy i ćwiczenia do kserowania, wskazówki dydaktyczne do nagrań video, dodatkowe pomysły i materiały do łatwej adaptacji,wyjaśnienia metodyczne wszystkich rozdziałów z podręcznika ucznia wraz z kluczem do ćwiczeń, uwagi gramatyczne, wyjaśnienia funkcji komunikatywnych i aspektów socjokulturowych oraz gry do wykorzystania w różnych rozdziałach zależnie od potrzeb nauczyciela

Cena 97,46 zł

Nuevo Español 2000 Medio...

Nuevo Español 2000 Medio Alumno + CD to podręcznik ucznia drugiego poziom serii Nuevo Español 2000. Składa się z 21 lekcji skupionych wokół jednego tematu, zawierających słownictwo i struktury gramatyczne. Na końcu książki znajdziemy dodatek gramatyczny z alfabetem arabskim, systemy transkrypcji fonologicznej języka rosyjskiego i alfabetu fonetycznego międzynarodowego oraz fonemy hiszpańskie. Przedstawia też proste reguły akcentów ortograficznych, uwagi interpunkcyjne i dotyczące intonacji. Zawiera tabele odmian czasowników nieregularnych i słownik.

Cena 125,04 zł

Submarino 2 Alumno +...

Submarino 2 Libro del alumno + Cuaderno de actividades Pack.

Jest to trzeci poziom z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. Składa się z zestawu: Submarino 2 Libro del alumno, podręcznik ucznia i Submarino 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń.

Cel Submarino 2:

 • większa obecność ćwiczeń związanych z czytaniem i pisaniem, poznawanie struktur językowych i odmiany czasowników.

Zalety Submarino:

 • krótkie, zabawne i urozmaicone sekwencje.

 • systematyczny opanowywanie nowego słownictwa.

 • praca w grupie.

 • dialogi i piosenki pomagające w rozwoju umiejętności wypowiedzi po hiszpańsku.

Cena 117,60 zł

Compañeros 3 B1.1 Guía...

Compañeros 3 Guía del profesor omawia wszystkie 9 rozdziałów podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń z poziomu B1, sposób pracy z materiałem, uwagi, komentarze i sugestie dydaktyczne dla nauczycieli. Na końcu umieszczone są obszerne egzaminy (do kopiowania), sprawdzające opanowanie materiału każdej części przez ucznia wraz z ich rozwiązaniami. Egzaminy te same w sobie mogą być wykorzystane jako dodatkowy materiał dydaktyczny.

Cena 95,43 zł

Nuevo Español en marcha1 A1...

Nuevo Español en marcha Guía didáctica to podręcznik dla nauczyciela zawierający sugestie zajęć w klasie, rozwiązania zadań, egzaminy, zabawy i ćwiczenia do kserowania, wskazówki dydaktyczne do nagrań video, dodatkowe pomysły i materiały do łatwej adaptacji,wyjaśnienia metodyczne wszystkich rozdziałów z podręcznika ucznia wraz z kluczem do ćwiczeń, uwagi gramatyczne, wyjaśnienia funkcji komunikatywnych i aspektów socjokulturowych oraz gry do wykorzystania w różnych rozdziałach zależnie od potrzeb nauczyciela

Cena 87,56 zł