Książki do nauki hiszpańskiego

Posiadamy szeroki asortyment książek do nauki hiszpańskiego. Znajdziesz u nas podręczniki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Książki dostosowane są do różnych poziomów zaawansowania. Wykorzystuje się w nich różne metody nauczania, tak by każdy mógł znaleźć system, który najbardziej mu odpowiada. W proponowanych przez nas książkach do hiszpańskiego znajdziesz nie tylko ćwiczenia z: mówienia, słuchania, pisania i gramatyki. Jest w nich również mnóstwo ciekawostek oraz informacji o kulturze i zwyczajach panujących w Hiszpanii. Dzięki nim nauka języka staje się o wiele ciekawsza i zdecydowanie bardziej przyjemna.

Podręczniki do hiszpańskiego

Proponowane przez nas podręczniki do hiszpańskiego podzielone są na moduły. Każdy z nich zawiera słownictwo z innej dziedziny oraz zróżnicowane konstrukcje gramatyczne. Dodatkowo do książek dołączone są płyty z nagraniami oraz ćwiczeniami na słuchanie, dzięki którym dowiesz się, jak poprawnie akcentować konkretne wyrazy. Niektóre modele zawierają także tabele z czasownikami nieregularnymi, uwagi interpunkcyjne, słownik, a także egzaminy, które pozwalają sprawdzić poziom opanowania materiału.

W ofercie posiadamy również cyfrowe wersje książek, dzięki czemu możesz uczyć się języka za pośrednictwem komputera.

Wraz z podręcznikiem do hiszpańskiego warto zaopatrzyć się również w zeszyt ćwiczeń z praktycznymi zadaniami umożliwiającymi utrwalenie zdobytej wiedzy.

W naszej bogatej ofercie książek do nauki hiszpańskiego nie zabrakło również wariantów z materiałem z zakresu języka biznesowego. Zawierają one różne angażujące ucznia projekty oraz przykłady rzeczywistych sytuacji negocjacji biznesowych. Posiadamy także podręczniki nastawione typowo na komunikację.

Książki do nauki hiszpańskiego

Są 515 produkty

Showing 1-12 of 515 rzeczy

Aktywne filtry

Submarino 3 Alumno +...

Submarino 3 Libro del alumno+ Cuaderno de actividades Pack

Jest to czwarty poziom z serii Submarino

Cel Submarino 3:

 • pierwszy kontakt z podstawowymi strukturami hiszpańskimi. Wykorzystanie prostych tabel gramatycznych.

Zalety Submarino:

 • krótkie, zabawne i urozmaicone sekwencje
 • systematyczny opanowywanie nowego słownictwa.
 • praca w grupie
 • dialogi i piosenki pomagające w rozwoju umiejętności wypowiedzi po hiszpańsku  

Korzyści z nauki z Submarino 3:

 • opracowany dla dzieci, które miały już kontakt z pisaniem i czytanie w języku ojczystym.

 • proponuje zadania związane z czytaniem i pisaniem po hiszpańsku.

 • nawiązuje do innych przedmiotów, które poznają dzieci 

 • oferuje naukę poprzez wartości

                                 

Cena 126,00 zł

Compañeros 2 A2 Guía...

Compañeros 2 A2 Guía del profesor Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela do poziomu A2 Compañeros. Zawiera dodatkowe zadania i ćwiczenia, listę rozwiązań i odpowiedzi do zadań z podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń na tym poziomie, zbiór zadań, ćwiczeń, egzaminów przeznaczonych do kserowania ( wydrukowane na grubszym i trwalszym papierze) oraz propozycje dydaktyczne do pracy z video, umieszczonymi na You Tube.

Cena 112,00 zł

Superdrago 2 Guía didáctica...

Superdrago 2 Guia didactica + CD + dragolaminas

Jest to podręcznik dla nauczyciela do podręcznika Superdrago 2 Libro del alumno na poziomie A1. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. 

Superdrago 2 Guia didactica + dragolaminas + CD składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf. W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów.

Cena 144,00 zł

Nuevo Español en marcha 4...

Nuevo Español en marcha to nowa wersja podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych wydanego przez SGEL. Wydany w milionach egzemplarzy, z wersją niemiecko i meksykańskojęzyczną pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się podręczników.

Obejmuje cztery poziomy zaawansowania A1, A2, B1 i B2.

Nuevo Español en marcha 4 B2 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie zaawansowania B2.

Cena 67,00 zł

Compañeros 1 A1 Guía...

Compañeros 1 A1 Guía del profesor Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela do poziomu A1 Compañeros. Zawiera dodatkowe zadania i ćwiczenia, listę rozwiązań i odpowiedzi do zadań z podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń na tym poziomie, zbiór zadań, ćwiczeń, egzaminów przeznaczonych do kserowania ( wydrukowane na grubszym i trwalszym papierze) oraz propozycje dydaktyczne do pracy z video, umieszczonymi na You Tube.

Cena 112,00 zł

Submarino 2 Guía didáctica

Submarino 2 Guía didáctica jest podręcznikiem dla nauczyciela do trzeciego poziomu z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. Zawiera wskazówki dydaktyczne dotyczące pracy z dziećmi.

Cel Submarino 2

-większa obecność ćwiczeń związanych z czytaniem i pisaniem, poznawanie struktur językowych i odmiany czasowników

Zalety Submarino:

 • krótkie, zabawne i urozmaicone sekwencje
 • systematyczny opanowywanie nowego słownictwa
 • praca w grupie
 • dialogi i piosenki pomagające w rozwoju umiejętności wypowiedzi po hiszpańsku
Cena 81,00 zł

Superdrago 3 y 4 Carpeta...

Superdrago 3 y 4 Carpeta de Recursos  to materiał dla nauczyciela do poziomu 3 i 4 Superdrago. Składa się na nia Guia didactica z sugestiami dydaktycznymi dla wszystkich rozdziałów podręcznika i opisem samego poradnika, klucz do wszystkich ćwiczeń, CD audio, transkrypcje, tablice, plakaty i dragolaminas. Jest też mozliwość zakupu Guia didactica + CD wydanych oddzielnie do każdego poziomu 3 i 4.                                                   

                               

Cena 339,86 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Español en marcha Básico A1-A2 Guía didáctica to podręcznik nauczyciela na poziomach A1 i A2Zawiera sugestie zajęć w klasie, rozwiązania ćwiczeń, egzaminy, zabawy i materiały do kserowania. Poza tym wskazówki dydaktyczne do nagrań video, dodatkowe pomysły do łatwej adaptacji, wyjaśnienia metodyczne wszystkich rozdziałów z podręcznika ucznia wraz z kluczem do ćwiczeń. Poza tym uwagi gramatyczne, wyjaśnienie funkcji komunikatywnych i aspektów socjokulturowych oraz gry do wykorzystania w różnych rozdziałach, zależnie od potrzeb nauczyciela.

Cena 115,00 zł

Submarino 2 Alumno +...

Submarino 2 Libro del alumno + Cuaderno de actividades Pack.

Jest to trzeci poziom z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. Składa się z zestawu: Submarino 2 Libro del alumno, podręcznik ucznia i Submarino 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń.

Cel Submarino 2:

 • większa obecność ćwiczeń związanych z czytaniem i pisaniem, poznawanie struktur językowych i odmiany czasowników.

Zalety Submarino:

 • krótkie, zabawne i urozmaicone sekwencje.

 • systematyczny opanowywanie nowego słownictwa.

 • praca w grupie.

 • dialogi i piosenki pomagające w rozwoju umiejętności wypowiedzi po hiszpańsku.

Cena 126,00 zł

Compañeros 3 B1.1 Guía...

Compañeros 3 Guía del profesor omawia wszystkie 9 rozdziałów podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń z poziomu B1, sposób pracy z materiałem, uwagi, komentarze i sugestie dydaktyczne dla nauczycieli. Na końcu umieszczone są obszerne egzaminy (do kopiowania), sprawdzające opanowanie materiału każdej części przez ucznia wraz z ich rozwiązaniami. Egzaminy te same w sobie mogą być wykorzystane jako dodatkowy materiał dydaktyczny.

Cena 112,00 zł

Nuevo Español en marcha1 A1...

Nuevo Español en marcha1 A1 Guía didáctica to podręcznik dla nauczyciela na poziomie A1. Zawiera sugestie zajęć w klasie, rozwiązania ćwiczeń, egzaminy, zabawy i materiały do kserowania. Poza tym wskazówki dydaktyczne do nagrań video, dodatkowe pomysły do łatwej adaptacji, wyjaśnienia metodyczne wszystkich rozdziałów z podręcznika ucznia wraz z kluczem do ćwiczeń. Poza tym uwagi gramatyczne, wyjaśnienie funkcji komunikatywnych i aspektów socjokulturowych oraz gry do wykorzystania w różnych rozdziałach, zależnie od potrzeb nauczyciela.

Cena 103,00 zł

Superdrago 4 Guía didáctica...

Superdrago 4 Guía + CD to przewodnik dydaktyczny do ostatniego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci między 7 a 12 lat Superdrago. Składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf. W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów. Dodatkowo wydano Superdrago 3 y 4 Carpeta de recursos w której zebrano przewodnik dydaktyczny, CD audio, plakaty, plansze i dragolaminas do pracy w klasie.

Cena 111,00 zł