Filtruj po

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

 • 26,00 zł - 165,00 zł

Marka

Marka

Specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego

Specjalistyczne książki do nauki hiszpańskiego Im dalej w język, tym więcej drzew. Wydawnictwa specjalistyczne w naszej księgarni językowej to właśnie spacer po tym gęstym lesie. Podręczniki językowe są w tym dziale potraktowane specjalnie. To publikacje, które wspaniale służą jako książki do nauki hiszpańskiego, ale poziom i podejście jest tu zgoła inne. Począwszy od praktycznych wskazówek o tym jak przeprowadzać hiszpańskojęzyczne rozmowy przez telefon, poprzez użycie form grzecznościowych w Madrycie, po wyszukane zbiory kursów zawodowych - wszystkie książki z tej kategorii należą do białych kruków, poszukiwanych w księgarniach hiszpańskich. Odkrywanie nowych faktów językowych rzuca światło na zachowania, kulturę i zwyczaje naszych przyjaciół españoles. Pozwala lepiej zrozumieć ich świat, dzięki czemu lepiej rozumiemy samych siebie i sprawniej potrafimy się komunikować. To prawdziwe rarytasy wydawnictw hiszpańskojęzycznych. Podręcznik hotelarstwa może na przykład zainteresować także odwiedzających hotele nad hiszpańskimi wybrzeżami. Naprawdę jest w czym przebierać. A współpracujący nauczyciele mogą liczyć na darmowe podręczniki wydawnictwa Anaya, tak jak ich uczniowie na książki, które będą stanowiły cenne nagrody w konkursach.

Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego. Oprócz podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego Espańol como lengua extranjera przeznaczonych do opanowania tego języka do codziennej komunikacji, mamy książki specjalistyczne. Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego dotyczą kilku zawodów. Przede wszystkim turystyki i hotelarstwa, gdzie osoby znające ten język mogą liczyć na pracę nie tylko w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, ale i w krajach gdzie mieszka dużo osób hispanojęzycznych. 

Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego w turystyce i hotelarstwie:

Sgel:

 1. Turismo

 2. Cinco estrellas

 3. Hotel.es

Edelsa:

 1. Entorno turistico

Enclave:

 1. Profesionales de turismo

 2. Bienvenidos de nuevo

Habla con ń:

 1. Viajes

Specjalistyczne podręczniki do nauki prawniczego języka hiszpańskiego:

SGEL:

 1. De Ley

Enclave:

 1. Profesionales del mundo juridico

Specjalistyczne podręczniki do nauki biznesowego języka hiszpańskiego:

SGEL:

 1. Emprendedores A1, Emprendedores A2-B1

 2. Al dia

Edelsa:

 1. Entorno empresarial

 2. Entorno laboral

 3. Fuera del entorno laboral

 4. Correspondencia comercial

Specjalistyczne podręczniki do nauki medycznego języka hiszpańskiego:

SGEL:

 1. Ciencias de la salud

Enclave:

 1. Profesionales de la salud

Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego związanego z historią literatury:

Edelsa:

 1. Curso de literatura B2

 2. Curso de literatura B2

SGEL:

 1. Literatura espańola

Specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego

Są 33 produkty

Showing 1-12 of 33 rzeczy

Aktywne filtry

Negocios B1 CD Guia de...

Negocios B1 CD Guia de conversación to samouczek dla osób zainteresowanych pracą w krajach hispanojęzycznych.

50 minut nagrań dialogów o tematyce biznesowej.

Cena 60,90 zł

Curso de literatura B2...

Curso de literatura Avanzado to inny sposób studiowania literatury hiszpańskiej, przeznaczony dla osób z zaawansowaną znajomością języka. Najbardziej nowoczesny, cyfrowy podręcznik do nauki literatury na rynku.

Cena 133,80 zł

Profesionales del turismo...

Profesionales del turismo to podręcznik z serii Profesionales dla nauki języka hiszpańskiego jako obcego w celu zdobycia kompetencji językowych pozwalających na pracę w krajach hispanojęzycznych w różnych zawodach

Cena 125,90 zł

Profesionales del mundo...

Profesionales del mundo jurídico B1-B2 : Alumno + Cuaderno de actividades + audio descargable to podręcznik dla prawników z serii Profesionales dla nauki języka hiszpańskiego jako obcego w celu zdobycia kompetencji językowych pozwalających na pracę w krajach hispanojęzycznych w różnych zawodach. 

Cena 125,90 zł

Turismo 1 A1-A2 Alumno +...

Turismo 1 A1-A2 Alumno + Ejercicios to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla studentów turystyki i ludzi z nią związanych na dwóch poziomach zaawansowania : A1-A2 i B1. Książka składa się z 12 rozdziałów nastawionych na naukę komunikacji.

Cena 143,00 zł

Profesionales de la salud...

Profesionales de la salud B1-B2 to podręcznik z serii Profesionales dla nauki języka hiszpańskiego jako obcego w celu zdobycia kompetencji językowych pozwalających na pracę w krajach hiszpanojęzycznych w różnych zawodach. 

Cena 125,90 zł

De Ley B2 + CD Español...

De Ley B2 + CD to podręcznik do prawniczego języka hiszpańskiego dla studentów i prawników na poziomie B2, pozwalający nie tylko poznać słownictwo i terminologię prawniczą ale i system prawny obowiązujący w Hiszpanii.

Cena 122,37 zł

Curso de literatura ELE

Curso de literatura ELE to kurs literatury hiszpańskiej dla osób uczących sie języka hiszpańskiego jako obcego. Składa się z 10 rozdziałów odpowiadających dziesięciu epokom literackim.

Cena 132,25 zł

Turismo 2 B1 Alumno +...

Turismo 2 B1 Alumno + Ejercicios to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla studentów turystyki i ludzi z nią związanych na dwóch poziomach zaawansowania : A1-A2 i B1. Książka składa się z 12 rozdziałów nastawionych na naukę komunikacji.

Cena 147,37 zł