Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

 • 20,00 zł - 187,00 zł

Marka

Marka

Specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego

Specjalistyczne książki do nauki hiszpańskiego Im dalej w język, tym więcej drzew. Wydawnictwa specjalistyczne w naszej księgarni językowej to właśnie spacer po tym gęstym lesie. Podręczniki językowe są w tym dziale potraktowane specjalnie. To publikacje, które wspaniale służą jako książki do nauki hiszpańskiego, ale poziom i podejście jest tu zgoła inne. Począwszy od praktycznych wskazówek o tym jak przeprowadzać hiszpańskojęzyczne rozmowy przez telefon, poprzez użycie form grzecznościowych w Madrycie, po wyszukane zbiory kursów zawodowych - wszystkie książki z tej kategorii należą do białych kruków, poszukiwanych w księgarniach hiszpańskich. Odkrywanie nowych faktów językowych rzuca światło na zachowania, kulturę i zwyczaje naszych przyjaciół españoles. Pozwala lepiej zrozumieć ich świat, dzięki czemu lepiej rozumiemy samych siebie i sprawniej potrafimy się komunikować. To prawdziwe rarytasy wydawnictw hiszpańskojęzycznych. Podręcznik hotelarstwa może na przykład zainteresować także odwiedzających hotele nad hiszpańskimi wybrzeżami. Naprawdę jest w czym przebierać. A współpracujący nauczyciele mogą liczyć na darmowe podręczniki wydawnictwa Anaya, tak jak ich uczniowie na książki, które będą stanowiły cenne nagrody w konkursach.

Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego. Oprócz podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego Espańol como lengua extranjera przeznaczonych do opanowania tego języka do codziennej komunikacji, mamy książki specjalistyczne. Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego dotyczą kilku zawodów. Przede wszystkim turystyki i hotelarstwa, gdzie osoby znające ten język mogą liczyć na pracę nie tylko w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, ale i w krajach gdzie mieszka dużo osób hispanojęzycznych. 

Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego w turystyce i hotelarstwie:

Sgel:

 1. Turismo

 2. Cinco estrellas

 3. Hotel.es

Edelsa:

 1. Entorno turistico

Enclave:

 1. Profesionales de turismo

 2. Bienvenidos de nuevo

Habla con ń:

 1. Viajes

Specjalistyczne podręczniki do nauki prawniczego języka hiszpańskiego:

SGEL:

 1. De Ley

Enclave:

 1. Profesionales del mundo juridico

Specjalistyczne podręczniki do nauki biznesowego języka hiszpańskiego:

SGEL:

 1. Emprendedores A1, Emprendedores A2-B1

 2. Al dia

Edelsa:

 1. Entorno empresarial

 2. Entorno laboral

 3. Fuera del entorno laboral

 4. Correspondencia comercial

Specjalistyczne podręczniki do nauki medycznego języka hiszpańskiego:

SGEL:

 1. Ciencias de la salud

Enclave:

 1. Profesionales de la salud

Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego związanego z historią literatury:

Edelsa:

 1. Curso de literatura B2

 2. Curso de literatura B2

SGEL:

 1. Literatura espańola

Specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego

Aktywne filtry

Negocios B1 CD Guia de...

Negocios B1 CD Guía de conversación to zbiór dialogów nagranych na CD o długości 50 minut. Przeznaczony jest dla osób zajmujących się biznesem, a dopiero uczących się języka hiszpańskiego.

Cena 60,90 zł

Ciencias de la salud...

Ciencias de la salud Libro de ejercicios to innowacyjna propozycja, która stara się zaspokoić potrzeby studentów, którzy po opanowaniu podstaw języka hiszpańskiego, decydują się skierować swoją naukę w kierunku zawodowym i chcą dalej rozwijać swoją wiedzę i opanować medyczny język hiszpański

Cena 45,00 zł

Curso de literatura B2...

Curso de literatura B2 Avanzado to inny sposób studiowania literatury hiszpańskiej. Najbardziej nowoczesny cyfrowy podręcznik na rynku. 

Jest przeznaczony dla osób z zaawansowaną znajomością języka hiszpańskiego. Nauka odbywa się poprzez analizę wybranych tekstów literackich. Oferuje naukę słownictwa, gramatyki i ortografii oraz ćwiczenie wypowiedzi ustnych i pisemnych. Jego wersja cyfrowa kosztuje 118,00 zł.

Cena 143,00 zł

Profesionales del turismo...

Profesionales del turismo Curso de español B1-B2 jest specjalistycznym podręcznikiem do nauki j.hiszpańskiego na poziomie średniozaawansownym.

Jest przeznaczony dla osób zawodowo zajmujących się turystyką lub planujących w przyszłości pracę w tym sektorze.

Profesionales del turismo Curso de español B1-B2 tworzy Libro del alumno + cuaderno de actividades w jednym tomie. Dodatkowo wraz z książką otrzymuje się kod dostępu do wersji cyfrowej książki na platformie Blinklearning. Są tam też zamieszczone interaktywne ćwiczenia gramatyczne i nagrania audio. Pozwala to na naukę na komputerze, tablecie czy smartfonie (iOS, Android, Windows).

Cena 155,00 zł

Profesionales del mundo...

Profesionales del mundo jurídico B1-B2 Alumno+Cuaderno de actividades+audio descargable to podręcznik j. hiszpańskiego dla osób zainteresowanych zagadnieniami prawniczymi.

Jest opracowany na poziomie średniozaawansowanym. Skorzystają z niego  zarówno studenci, jak i osoby mające kontakty z firmami z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.

Profesionales del mundo jurídico B1-B2 tworzy Libro del alumno+cuaderno de actividades w jednym tomie.

Cena 155,00 zł

Emprendedores 2 B1 Alumno +...

Emprendedores 2 B1 Alumno + Ejercicios to drugi tom najnowszego podręcznika wydawnictwa SGEL do nauki zawodowego języka hiszpańskiego. 

Para emprendedores y empresas. Całość składa się z dwóch tomów i obejmuje poziom zaawansowania A1, A2 i B1. Przeznaczona jest dla osób pracujących w otoczeniu hispanojęzycznym. 

Cena 170,00 zł

Turismo 1 A1-A2 Alumno +...

Turismo 1 A1-A2 Alumno + Ejercicios to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na poziomie początkującym. Został opracowany dla studentów i ludzi z nią związanych z turystyką.

Jest wydany na dwóch poziomach zaawansowania: A1-A2 i B1

Cena 171,00 zł

Profesionales de la salud...

Profesionales de la salud Curso de español B1-B2 jest komunikatywnym podręcznikiem języka hiszpańskiego na poziomie średniozaawansowanym dla osób zainteresowanych medycyną.

Nauka komunikacji w j.hiszpańskim skupia się na takich zagadnieniach jak: przychodnia zdrowia, medycyna rodzinna czy szpital.

Cena 155,00 zł

De Ley B2+CD Curso de...

De Ley B2+CD to podręcznik do prawniczego języka hiszpańskiego dla studentów i prawników na poziomie zaawansowania B2. Pozwala nie tylko poznać słownictwo i terminologię prawniczą, ale i system prawny obowiązujący w Hiszpanii. 

Cena 148,00 zł

Curso de literatura ELE

Curso de literatura ELE to kurs literatury hiszpańskiej dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Składa się z 10 rozdziałów odpowiadających dziesięciu epokom literackim.

Cena 152,00 zł

Emprendedores 1 A1-A2...

Emprendedores 1 A1-A2 Alumno + Ejercicios to pierwszy poziom najnowszego podręcznika wydawnictwa SGEL do nauki zawodowego języka hiszpańskiego. 

Para emprendedores y empresas. Całość składa się z dwóch tomów i obejmuje poziom zaawansowania A1, A2 i B1. Przeznaczona jest dla osób pracujących w otoczeniu hispanojęzycznym.

Cena 170,00 zł

Turismo 2 B1 Alumno +...

Turismo 2 B1 Alumno + Ejercicios to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla studentów turystyki i ludzi z nią związanych na dwóch poziomach zaawansowania: A1-A2 i B1

Książka składa się z 12 rozdziałów nastawionych na naukę komunikacji. 

Cena 176,00 zł