Kategorie

Specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego

Specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego

Co to są specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego?

Nasza księgarnia internetowa, oprócz podręczników do nauki języka hiszpańskiego przeznaczonych do opanowania tego języka do codziennej komunikacji, posiada również w ofercie specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego. 

To publikacje, które wspaniale służą jako książki do nauki hiszpańskiego, ale poziom i podejście jest tu zgoła inne. 

Począwszy od praktycznych wskazówek o tym, jak przeprowadzać hiszpańskojęzyczne rozmowy przez telefon, poprzez użycie form grzecznościowych w Madrycie, po wyszukane zbiory kursów zawodowych-wszystkie książki z tej kategorii należą do białych kruków, poszukiwanych w księgarniach hiszpańskich.

Rodzaje podręczników dostępnych w naszej księgarni ze względu na cel nauki hiszpańskiego:

 • turystyka i hotelarstwo

 • prawnicze

 • biznesowe

 • medyczne

Podręcznik hotelarstwa może na przykład zainteresować także odwiedzających hotele nad hiszpańskimi wybrzeżami. Również osoby chcące podjąć pracę związaną z prawem hiszpańskim znajdą tu coś dla siebie.

Naprawdę jest w czym przebierać. 

W sekcji książki do nauki hiszpańskiego znajdziesz wiele ciekawych pozycji, które, niezależnie czy jesteś przedsiębiorcą, czy lekarzem pomogą Ci w drodze po marzenia!

Polecamy!

Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego w turystyce i hotelarstwie:

Sgel:

Edelsa:

 1. Entorno turístico

enClave ELE:

 1. Profesionales de turismo

 2. Bienvenidos de nuevo

Habla con ñ:

 1. Viajes

Specjalistyczne podręczniki do nauki prawniczego języka hiszpańskiego:

SGEL:

 1. De Ley

enClave ELE:

 1. Profesionales del mundo jurídico

Specjalistyczne podręczniki do nauki biznesowego języka hiszpańskiego:

SGEL:

 1. Emprendedores A1-A2

 2. Al día

Edelsa:

 1. Entorno empresarial

 2. Entorno laboral

Specjalistyczne podręczniki do nauki medycznego języka hiszpańskiego:

SGEL:

 1. Ciencias de la salud

enClave ELE:

 1. Profesionales de la salud

Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego związanego z historią literatury:

Edelsa:

 1. Curso de literatura B2

SGEL:

 1. Literatura española

Aktywne filtry

Negocios B1 CD Guia de...

Negocios B1 CD Guía de conversación to zbiór dialogów nagranych na CD o długości 50 minut. Przeznaczony jest dla osób zajmujących się biznesem, a dopiero uczących się języka hiszpańskiego.

Cena 64,00 zł

Ciencias de la salud...

Ciencias de la salud Libro de ejercicios to innowacyjna propozycja, która stara się zaspokoić potrzeby studentów, którzy po opanowaniu podstaw języka hiszpańskiego, decydują się skierować swoją naukę w kierunku zawodowym i chcą dalej rozwijać swoją wiedzę i opanować medyczny język hiszpański

Cena 45,00 zł

Curso de literatura B2...

Curso de literatura B2 Avanzado to inny sposób studiowania literatury hiszpańskiej. Najbardziej nowoczesny cyfrowy podręcznik na rynku. 

Jest przeznaczony dla osób z zaawansowaną znajomością języka hiszpańskiego. Nauka odbywa się poprzez analizę wybranych tekstów literackich. Oferuje naukę słownictwa, gramatyki i ortografii oraz ćwiczenie wypowiedzi ustnych i pisemnych. 

Opublikowano też wersję cyfrową Curso de Literatura. Versión DIGITAL

Cena 143,00 zł

Profesionales del turismo...

Profesionales del turismo Curso de español B1-B2 jest specjalistycznym podręcznikiem do nauki j.hiszpańskiego na poziomie średniozaawansownym.

Jest przeznaczony dla osób zawodowo zajmujących się turystyką lub planujących w przyszłości pracę w tym sektorze.

Profesionales del turismo Curso de español B1-B2 tworzy Libro del alumno + cuaderno de actividades w jednym tomie. Dodatkowo wraz z książką otrzymuje się kod dostępu do wersji cyfrowej książki na platformie Blinklearning. Są tam też zamieszczone interaktywne ćwiczenia gramatyczne i nagrania audio. Pozwala to na naukę na komputerze, tablecie czy smartfonie (iOS, Android, Windows).

Cena 155,00 zł

Profesionales del mundo...

Profesionales del mundo jurídico B1-B2 Alumno+Cuaderno de actividades+audio descargable to podręcznik j. hiszpańskiego dla osób zainteresowanych zagadnieniami prawniczymi.

Jest opracowany na poziomie średniozaawansowanym. Skorzystają z niego  zarówno studenci, jak i osoby mające kontakty z firmami z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.

Profesionales del mundo jurídico B1-B2 tworzy Libro del alumno+cuaderno de actividades w jednym tomie.

Cena 155,00 zł

Emprendedores 2 B1 Alumno +...

Emprendedores 2 B1 Alumno + Ejercicios to drugi tom najnowszego podręcznika wydawnictwa SGEL do nauki zawodowego języka hiszpańskiego. 

Opublikowano też cyfrową wersję podręcznika ucznia wraz z zeszytem ćwiczeń Emprendedores 2 B1 Alumno + Ejercicios DIGITAL.

Para emprendedores y empresas. Całość składa się z dwóch tomów i obejmuje poziom zaawansowania A1, A2 i B1. Przeznaczona jest dla osób pracujących w otoczeniu hispanojęzycznym. 

Cena 170,00 zł

Turismo 1 A1-A2 Alumno +...

Turismo 1 A1-A2 Alumno + Ejercicios to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na poziomie początkującym. Został opracowany dla studentów i ludzi z nią związanych z turystyką.

Jest wydany na dwóch poziomach zaawansowania: A1-A2 i B1

Opublikowano także cyfrową wersję podręcznika ucznia wraz z zeszytem ćwiczeń Turismo 1 A1-A2 Alumno + Ejercicios DIGITAL.

Cena 171,00 zł

Profesionales de la salud...

Profesionales de la salud Curso de español B1-B2 jest komunikatywnym podręcznikiem języka hiszpańskiego na poziomie średniozaawansowanym dla osób zainteresowanych medycyną.

Nauka komunikacji w j.hiszpańskim skupia się na takich zagadnieniach jak: przychodnia zdrowia, medycyna rodzinna czy szpital.

Cena 155,00 zł

De Ley B2+CD Curso de...

De Ley B2+CD to podręcznik do prawniczego języka hiszpańskiego dla studentów i prawników na poziomie zaawansowania B2. Pozwala nie tylko poznać słownictwo i terminologię prawniczą, ale i system prawny obowiązujący w Hiszpanii. 

Cena 148,00 zł

Curso de literatura ELE

Curso de literatura ELE to kurs literatury hiszpańskiej dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Składa się z 10 rozdziałów odpowiadających dziesięciu epokom literackim.

Cena 152,00 zł
Emprendedores 1 A1-A2...
 • Wyprzedaż!
 • -20%

Emprendedores 1 A1-A2...

Emprendedores 1 A1-A2 Alumno + Ejercicios to pierwszy poziom najnowszego podręcznika wydawnictwa SGEL do nauki zawodowego języka hiszpańskiego. 

Opublikowano także cyfrową wersję podręcznika ucznia wraz z zeszytem ćwiczeń Emprendedores 1 A1-A2 Alumno + Ejercicios DIGITAL.

Para emprendedores y empresas. Całość składa się z dwóch tomów i obejmuje poziom zaawansowania A1, A2 i B1. Przeznaczona jest dla osób pracujących w otoczeniu hispanojęzycznym.

Cena 170,00 zł Cena 136,00 zł