Kategorie

Język hiszpański

Księgarnia hiszpańska Siesta największy wybór książek po hiszpańsku

Księgarnia hiszpańska Siesta w tym roku w marcu kończy 30 lat. Wtedy zaczęliśmy sprowadzać hiszpańskie książki do Polski i otworzyliśmy księgarnię Siesta. Przez ten czas poznaliśmy najlepsze wydawnictwa hiszpańskie, najlepszych autorów podręczników i najlepsze metody nauczania języka. A nasza oferta urosła do ponad 1200 tytułów.

Ponieważ równocześnie uczyliśmy i uczymy hiszpańskiego w naszej szkole językowej, sprawdzamy efekty pracy z różnymi podręcznikami na codzień. To unikalne doświadczenie czyni z nas wyjątkowych ekspertów od hiszpańskich książek. I dzielimy się nim z nauczycielami, szkołami i wszystkimi osobami, które chcą się nauczyć języka hiszpańskiego. Dzięki niemu oferujemy znacznie więcej niż inne księgarnie. Nie tylko sprzedajemy hiszpańskie książki, ale doradzamy ich wybór i podpowiadamy jak uczyć się tego języka.

Hiszpańskie wydawnictwa dydaktyczne

Hiszpania jest drugim rynkiem wydawniczym na świecie po brytyjskim jeżeli mówimy o poziomie merytorycznym wydawnictw dydaktycznych. Najlepsze wydawnictwa specjalizujące się w nauce hiszpańskiego jako języka obcego, Español como lengua extranjera, Ele to Sgel, obecnie połączone Edelsa i Anaya, enClave ELE, Sm.Obok tych gigantów dla których Ele to jedna ze specjalizacji wydawniczej, mamy Habla con eńe z nowatorską metodą nauki hiszpańskiego w formie serialu telewizyjnego i najlepszym czasopismem hiszpańskojęzycznym na rynku Punto y coma.

Internetowa księgarnia hiszpańska

Nasza internetowa księgarnia hiszpańska posiada książki po hiszpańsku oraz książki do nauki hiszpańskiego.

Oferujemy :

 • podręczniki do nauki języka hiszpańskiego dla szkół i dla samouków

 • gramatyki i ćwiczenia językowe,

 • kompendia, repetytoria, testy egzaminacyjne DELE

 • słowniki,

 • literaturę w języku hiszpańskimi

 • uproszczone lektury ze słownikami i ćwiczeniami

Katalog książek do hiszpańskiego to ponad 12 000 tytułów. Ich różnorodna tematyka pozwala każdemu na znalezienie najodpowiedniejszej dla siebie pozycji. Są dla osób dopiero zaczynających naukę języka hiszpańskiego, dla uczących się tego języka od kilku lat i dla tych, którzy już posługują się tym językiem.

Całość naszego zbioru nie tylko pozwala na lepsze poznanie języka hiszpańskiego i jego różnych użyć, ale również daje dokładny widok na samo centrum kultury hiszpańskiej i iberoamerykańskiej.

Książki po hiszpańsku na zamówienie

Import książek hiszpańskich oraz portugalskich, a także dowolnych innych wydawnictw z tego obszaru językowego to nasza specjalność. Możemy sprowadzić na zamówienie każdą książkę wydaną w Hiszpanii lub Ameryce Łacińskiej.

Jesteśmy przekonani, że dostępne u nas starannie wybrane książki do hiszpańskiego i książki po hiszpańsku, niedostępne niekiedy w innych księgarniach, przyniosą Ci wiele niezapomnianych chwil podczas lektury.

Układ katalogu hiszpańskojęzycznego

Aby łatwo było odnaleźć poszukiwane książki podzieliliśmy katalog na dwie części. Główną z nowymi publikacjami oraz antykwariat hiszpański.

Język hiszpański książki online

Składa się on z następujących części:

 • Podręczniki do nauki hiszpańskiego z podręcznikami dla dzieci i podręcznikami dla dorosłych

 • Gramatyki i ćwiczenia do nauki języka hiszpańskiego

 • Słowniki hiszpańskie,

 • Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego,

 • Kultura hiszpańskojęzyczna,

 • Lektury w języku hiszpańskim

 • Nauczyciele języka hiszpańskiego jako obcego,

 • kursy języka hiszpańskiego online,

 • Certyfikaty Instytutu Cervantesa DELE, SIELE

 • Punto y coma, czasopismo hiszpańskie

Antykwariat hiszpański

To ta część katalogu do którj trafiają książki, które przestały być wzawiane przez wydawnictwa, często starsze wersje aktualnych publikacji. Nie można już ich zamawiać tylko sprzedajemy te egzempalarze, które mamy u siebie. Są nowe, nieużywane i często obszerniejsze niż najnowsze edycje. O ile język zmienia się i to znacznie w związku ze zmianami sposobu życia, spędzania czasu czy pracy, nowych technologii czy pandemii, co znajduje odbicie w najnowszych podręcznikach, o tyle gramatyki i ćwiczenia nie tracą nic ze swojej użyteczności. Zmiany zasad zdawania egzaminów DELE czy regulacji wprowadzanych przez hiszpańską akademię językową,Real Academia Española, RAE.

Aktywne filtry

El Libro verde

El Libro verde to książka zawierająca 115 przepisów roślinnych stworzonych przez najlepszych hiszpańskich szefów kuchni.

Cena 290,00 zł

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario Básico A1+A2 DIGITAL to cyfrowa wersja wznowionego podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A1 i A2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych. 

Cena 79,00 zł

ELE en Gramática. Nivel...

ELE en Gramática. Nivel superior C1/C2 Versión digital to cyfrowa wersja podręcznika kultowej Concha Moreno na poziomie zaawansowania C1-C2 dotyczący gramatyki hiszpańskiej. 

Cena 48,40 zł

NUEVO ¿Español? ¡Por...

NUEVO ¿Español? ¡Por supuesto! 2 Libro de ejercicios DIGITAL to cyfrowa wersja zeszytu ćwiczeń do podręcznika ucznia do drugiego poziomu A2 nowej edycji metody nauczania hiszpańskiego ¿Español? ¡Por supuesto! 

Cena 38,00 zł

Colega vuelve 2. Guía...

Colega vuelve 2. Guía didáctica DIGITAL A1.2 to podręcznik dla nauczyciela drugiej części uaktualnionej wersji podręcznika dla dzieci Colega. Jest on dostępny tylko w wersji cyfrowej.

Cena 78,00 zł

Słownik 3 w 1...

Słownik 3w1 hiszpańsko-polski, polsko-hiszpański

 • Idealny dla początkujących jak i zaawansowanych
 • Posiada 30 000 powszechnie używanych słówek
 • Łatwy w użyciu 
Cena 15,00 zł

Negocios B1 CD Guia de...

Negocios B1 CD Guía de conversación to zbiór dialogów nagranych na CD o długości 50 minut. Przeznaczony jest dla osób zajmujących się biznesem, a dopiero uczących się języka hiszpańskiego.

Cena 64,00 zł

Cómo se diseńa un curso de...

Cómo se diseńa un curso de lengua extranjera? to poradnik napisany przez Alvaro Garcia Santa-Cecilia, doświadczonego nauczyciela języka hiszpańskiego jako obcego i współautora podręczników i kursów językowych.

Cena 63,00 zł

Lingüística aplicada...

Linguistica aplicada Adquisicion del espanol como Lengua Extranjera to publikacja dla nauczycieli języka hiszpańskiego i studentów przygotowujących się do tego zawodu. Omawia najnowsze teorie edukacyjne i na ich podstawie proponuje serię praktycznych rozwiązań do zastosowania w klasie.

Cena 63,00 zł

Estrategias de lectura....

Estrategias de lectura Leer para comprender to najnowsza publikacja wydawnictwa Anaya poświęcona sztuce czytania w języku hiszpańskim. Jest to pozycja z nowej serii dydaktycznej dla nauczycieli języka hiszpańskiego. Tworzy ją podręcznik i książka cyfrowa. 

Estrategias de lectura Leer para comprender :

 • Uczy pracy nad kompetencjami czytelniczymi w języku hiszpańskim.

 • Pokazuje różne punkty widzenia i różne strategie.

 • Każdy rozdział proponuje zadania służące opanowaniu tych strategii.

 • Pomaga w wykorzystaniu tekstu do nauki języka.

Opublikowano też wersję cyfrową Estrategias de lectura. Leer para comprender. Investigación y transferencia DIGITAL

Cena 115,00 zł

Preparación al SIELE A1-C1

Preparación al SIELE to pierwszy podręcznik przygotowujący do egzaminów SIELE

SIELE jest egzaminem wielopoziomowym, certyfikującym poziom znajomości języka hiszpańskiego.

Przeprowadza go Instytut Cervantesa. Składa się z 6 modułów: SIELE Global, S1, S2, S3, S4 i S5. Można go zdawać jako całość lub zadawać tylko poszczególne części. 

Opublikowano też wersję cyfrową Preparación al SIELE DIGITAL

Cena 129,00 zł