Język hiszpański

Język hiszpański należy do grupy języków romańskich. Posługują się nim na co dzień setki milionów ludzi na Ziemi. Jest to drugi pod względem powszechności język na świecie, w dodatku łatwiejszy w nauce dla Polaków, niż angielski. Jego dobra znajomość może otworzyć przed Tobą wiele ciekawych możliwości. Z tego samego powodu wartościowy jest język hiszpański dla dzieci.

Nasza księgarnia hiszpańska posiada książki po hiszpańsku oraz książki do nauki hiszpańskiego. Oferujemy między innymi podręczniki do hiszpańskiego, kompendia, słowniki, literaturę faktu, beletrystykę, biografie. Posiadamy niemal 12 000 tytułów, których różnorodna tematyka pozwala każdemu na znalezienie najodpowiedniejszej dla siebie pozycji. Są dla osób dopiero zaczynających naukę języka hiszpańskiego, dla uczących się tego języka od kilku lat i dla tych, którzy już posługują się tym językiem.

Całość naszego zbioru nie tylko pozwala na lepsze poznanie języka hiszpańskiego i jego różnych użyć, ale również daje dokładny widok na samo centrum kultury hiszpańskiej i iberoamerykańskiej. Import książek hiszpańskich oraz portugalskich, a także dowolnych innych wydawnictw z tego obszaru językowego to nasza specjalność. Możemy sprowadzić każdą książkę wydana w Hiszpanii lub Ameryce Łacińskiej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Jesteśmy przekonani, że dostępne u nas starannie wybrane książki do hiszpańskiego i książki po hiszpańsku, niedostępne niekiedy w innych księgarniach, przyniosą Ci wiele niezapomnianych chwil podczas lektury. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.Aby łatwo było odnaleźć interesujące nas książki podzieliliśmy katalog na następujące części:

Język hiszpański

Są 1094 produkty

Showing 1-12 of 1094 rzeczy

Aktywne filtry

Negocios B1 CD Guia de...

Negocios B1 CD Guia de conversación to samouczek dla osób zainteresowanych pracą w krajach hispanojęzycznych.

50 minut nagrań dialogów o tematyce biznesowej.

Cena 60,90 zł

Cómo se diseńa un curso de...

Cómo se diseńa un curso de lengua extranjera? to poradnik napisany przez Alvaro Garcia Santa-Cecilia, doświadczonego nauczyciela języka hiszpańskiego jako obcego i współautora podręczników i kursów językowych

Cena 63,00 zł

Lingüística aplicada...

Linguistica aplicada Adquisicion del espanol como Lengua Extranjera to publikacja dla nauczycieli języka hiszpańskiego i studentów przygotowujących się do tego zawodu. Omawia najnowsze teorie edukacyjne i na ich podstawie proponuje serię praktycznych rozwiązań do zastosowania w klasie.

Cena 63,00 zł

Estrategias de lectura....

Estrategias de lectura Leer para comprender to najnowsza publikacja wydawnictwa Anaya poświęcona sztuce czytania w języku hiszpańskim. Jest to pozycja z nowej serii dydaktycznej dla nauczycieli języka hiszpańskiego. Tworzy ją podręcznik i książka cyfrowa. 

Estrategias de lectura Leer para comprender :

  • Uczy pracy nad kompetencjami czytelniczymi w języku hiszpańskim.

  • Pokazuje różne punkty widzenia i różne strategie.

  • Każdy rozdział proponuje zadania służące opanowaniu tych strategii.

  • Pomaga w wykorzystaniu tekstu do nauki języka.

Cena 115,00 zł

Preparación al SIELE A1-C1

Preparación al SIELE to pierwszy podręcznik przygotowujący do egzaminów SIELE. Jest dostępny w wersji cyfrowej. Wersja cyfrowa kosztuje 105,00 zł.

SIELE jest egzaminem wielopoziomowym, certyfikującym poziom znajomości języka hiszpańskiego.

Przeprowadza go Instytut Cervantesa. Składa się z 6 modułów: SIELE Global, S1, S2, S3, S4 i S5. Można go zdawać jako całość lub zadawać tylko poszczególne części. 

Cena 129,00 zł

Frida Kahlo Viva la vida...

 Frida Kahlo Viva la vida B1+DVD to pozycja z serii poświęconej wielkim postaciom kultury z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. 

Jest to historia życia i twórczości znanej artystki meksykańskiej z XX wieku. Zawiera ilustracje, słowniczek i nagrania na DVD.

Cena 49,00 zł

Submarino 3 Alumno +...

Submarino 3 Libro del alumno+cuaderno de actividades Pack to czwarty poziom zaawansowania z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. 

Składa się z zestawu: Submarino 3 Libro del alumno, podręcznik ucznia i Submarino 3 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń. Dla nauczyciela jest Submarino 3 Guia didacticaWersja cyfrowa kosztuje 113,00 zł.

Cena 128,00 zł

Málaga, cuaderno de viaje...

Málaga, cuaderno de viaje to książka o fascynującym mieście, które ostatnio stało się jednym z najbardziej atrakcyjnych na Półwyspie Iberyjskim.

Malaga fascynuje dzięki swojemu dynamizmowi i promowaniu kultury. Fenicjanie, Rzymianie, Arabowie, chrześcijanie, wszyscy, którzy przeszli przez Malagę, pozostawili swoje ślady w Rajskim Mieście.

Cena 80,80 zł

Curso de literatura B2...

Curso de literatura B2 Avanzado to inny sposób studiowania literatury hiszpańskiej. Najbardziej nowoczesny cyfrowy podręcznik na rynku. Jest przeznaczony dla osób z zaawansowaną znajomością języka hiszpańskiego. Nauka odbywa się poprzez analizę wybranych tekstów literackich. Oferuje naukę słownictwa, gramatyki i ortografii oraz ćwiczenie wypowiedzi ustnych i pisemnych. Jego wersja cyfrowa kosztuje 118,00 zł.

Cena 143,00 zł

Punto y coma Revista de...

Punto y coma jest hiszpańskim czasopismem poświęconym kulturze i aktualnościom z tego obszaru językowego. Pomyślane jako czasopismo nie tylko dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego. Służy też samodzielnej nauce tego języka.

Ma przewagę nad innymi materiałami dydaktycznymi dzięki ilości nagrań audio. Teksty są z różnymi akcentami, aby ułatwić naukę języka używanego nie tylko w Hiszpanii, ale i w Ameryce Łacińskiej. Można z niej korzystać w wersji drukowanej: pojedyncze numery, prenumerata na 1 rok lub 2 lata. W wersji cyfrowej PDF + MP3: prenumerata na rok dla jednego uczestnika, dla grupy i dla nauczyciela (dodatkowe materiały w PDF do ćwiczeń). Dwa lata dla nauczyciela i jednej osoby. W wersji online na rok dla jednego uczestnika lub grup.

Cena 445,50 zł

Método Habla A1-A2-B1-B2...

Método Habla A1, A2, B1 i B2 Completo to wszystkie części kursu języka hiszpańskiego online. Metoda Habla do nauki języka hiszpańskiego jest oparta na uczestnictwie ucznia w codziennym życiu. Punktem wyjścia jest rzeczywista sytuacja komunikacyjna przedstawiona w fikcyjnej telenoweli Spanish Sitcom. Każdy odcinek skupia się na zawartości leksykalnej i gramatycznej rozdziału kursu. Teraz jeden tydzień można oglądać za 25 zł. I sprawdzić czy nam się podoba.

Cena 270,00 zł

Objetivo DELE B1 Nueva edición

Objetivo DELE B1 Preparación para el DELE B1 to trzeci podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE B1.

Cena 111,00 zł