Język hiszpański

Język hiszpański

Język hiszpański należy do grupy języków romańskich. Posługują się nim na co dzień setki milionów ludzi na Ziemi. Jest to drugi pod względem powszechności język na świecie, w dodatku łatwiejszy w nauce dla Polaków, niż angielski. Jego dobra znajomość może otworzyć przed Tobą wiele ciekawych możliwości. Z tego samego powodu wartościowy jest język hiszpański dla dzieci.

Nasza księgarnia hiszpańska posiada książki po hiszpańsku oraz książki do nauki hiszpańskiego. Oferujemy między innymi podręczniki do hiszpańskiego, kompendia, słowniki, literaturę faktu, beletrystykę, biografie. Posiadamy niemal 12 000 tytułów, których różnorodna tematyka pozwala każdemu na znalezienie najodpowiedniejszej dla siebie pozycji. Są dla osób dopiero zaczynających naukę języka hiszpańskiego, dla uczących się tego języka od kilku lat i dla tych, którzy już posługują się tym językiem.

Całość naszego zbioru nie tylko pozwala na lepsze poznanie języka hiszpańskiego i jego różnych użyć, ale również daje dokładny widok na samo centrum kultury hiszpańskiej i iberoamerykańskiej. Import książek hiszpańskich oraz portugalskich, a także dowolnych innych wydawnictw z tego obszaru językowego to nasza specjalność. Możemy sprowadzić każdą książkę wydana w Hiszpanii lub Ameryce Łacińskiej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Jesteśmy przekonani, że dostępne u nas starannie wybrane książki do hiszpańskiego i książki po hiszpańsku, niedostępne niekiedy w innych księgarniach, przyniosą Ci wiele niezapomnianych chwil podczas lektury. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Jesteśmy przekonani, że dostępne u nas starannie wybrane książki do hiszpańskiego i książki po hiszpańsku, niedostępne niekiedy w innych księgarniach, przyniosą Ci wiele niezapomnianych chwil podczas lektury. Aby łatwo było odnaleźć interesujące nas książki podzieliliśmy katalog na następujące części: Podręczniki do nauki języka hiszpańskiegoSpecjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego, Gramatyki i ćwiczenia do nauki języka hiszpańskiego, Słowniki hiszpańskie, Kultura hiszpańskojęzyczna, Lektury w języku hiszpańskim, Nauczyciele języka hiszpańskiego jako obcego, Kursy języka hiszpańskiego on-lineCertyfikaty Instytutu Cervantesa DELE i SIELE.

Język hiszpański

Są 1108 produkty

Showing 1-12 of 1108 rzeczy

Aktywne filtry

Negocios B1 CD Guia de...

Negocios B1 CD Guia de conversación to samouczek dla osób zainteresowanych pracą w krajach hispanojęzycznych.

50 minut nagrań dialogów o tematyce biznesowej.

Cena 60,90 zł

Cómo se diseńa un curso de...

Cómo se diseńa un curso de lengua extranjera? to poradnik napisany przez Alvaro Garcia Santa-Cecilia, doświadczonego nauczyciela języka hiszpańskiego jako obcego i współautora podręczników i kursów jezykowych

Cena 63,00 zł

Lingüística aplicada...

Linguistica aplicada Adquisicion del espanol como Lengua Extranjera to pozycja z nowej serii dydaktycznej dla nauczycieli języka hiszpańskiego i studentów przygotowujących się do tego zawodu.

Cena 63,00 zł

Estrategias de lectura....

Estrategias de lectura  Leer para comprender to pozycja z nowej serii Anaya ELE Investigación y transferencia en ELE. Przeznaczona jest dla nauczycieli i przyszłych nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 103,95 zł

Submarino 3 Alumno +...

Submarino 3 Libro del alumno+ Cuaderno de actividades Pack

Jest to czwarty poziom z serii Submarino

Cel Submarino 3:

  • pierwszy kontakt z podstawowymi strukturami hiszpańskimi. Wykorzystanie prostych tabel gramatycznych.

Zalety Submarino:

  • krótkie, zabawne i urozmaicone sekwencje
  • systematyczny opanowywanie nowego słownictwa.
  • praca w grupie
  • dialogi i piosenki pomagające w rozwoju umiejętności wypowiedzi po hiszpańsku  

Korzyści z nauki z Submarino 3:

  • opracowany dla dzieci, które miały już kontakt z pisaniem i czytanie w języku ojczystym.

  • proponuje zadania związane z czytaniem i pisaniem po hiszpańsku.

  • nawiązuje do innych przedmiotów, które poznają dzieci 

  • oferuje naukę poprzez wartości

                                 

Cena 113,00 zł

Málaga, cuaderno de viaje...

Málaga, cuaderno de viaje  to książka o fascynującym mieście, które ostatnio stało się jednym z najbardziej atrakcyjnych na Półwyspie Iberyjskim, dzięki swojemu dynamizmowi i promowaniu kultury. Fenicjanie, Rzymianie, Arabowie, chrześcijanie, wszyscy, którzy przeszli przez Malagę pozostawili swoje ślady w Rajskim Mieście. Te literackie spacery po Maladze pozwolą czytelnikowi poznać i pokochać miasto, którego dorobek historyczny i artystyczny jest coraz bardziej doceniany.

Cena 80,85 zł

Compañeros 2 A2 Guía...

Compañeros 2 A2 Guía del profesor Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela do poziomu A2 Compañeros. Zawiera dodatkowe zadania i ćwiczenia, listę rozwiązań i odpowiedzi do zadań z podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń na tym poziomie, zbiór zadań, ćwiczeń, egzaminów przeznaczonych do kserowania ( wydrukowane na grubszym i trwalszym papierze) oraz propozycje dydaktyczne do pracy z video, umieszczonymi na You Tube.

Cena 95,43 zł

Curso de literatura B2...

Curso de literatura Avanzado to inny sposób studiowania literatury hiszpańskiej, przeznaczony dla osób z zaawansowaną znajomością języka. Najbardziej nowoczesny, cyfrowy podręcznik do nauki literatury na rynku.

Cena 133,80 zł

Método Habla B2 +...

Método Habla B2 to kurs języka hiszpańskiego online na poziomie B2. Całość obejmuje poziomy A1, A2, B1 i B2.Metoda Habla do nauki języka hiszpańskiego jest oparta na uczestnictwie ucznia w codziennym życiu. Punktem wyjścia jest rzeczywista sytuacja komunikacyjna przedstawiona w fikcyjnej telenoweli Spanish Sitcom. Każdy odcinek skupia się na zawartości leksykalnej i gramatycznej rozdziału kursu.

Cena 615,00 zł

Objetivo DELE B1 Nueva edición

Objetivo DELE B1 Preparación para el DELE B1 to trzeci podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomówodpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego .A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1. 

Cena 89,83 zł

Objetivo DELE A2 Nueva edición

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to drugi podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomówodpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego .A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Cena 89,83 zł