Język hiszpański

Język hiszpański to w Sieście najważniejszy język. Uczymy go w szkole językowej i aby robić to skutecznie zaczęliśmy sprowadzać najlepsze podręczniki i materiały do nauki języka z Hiszpanii. Zaczęliśmy od sprowadzenia pierwszego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego, czyli Ven, którego autorka Francisca Castro Viudez jest obecnie jedną z dwóch najbardziej znanych na świecie. Jej podręczniki dla młodzieży i dorosłych sprzedają się w rekordowych nakładach. Hiszpański to język nie tylko Hiszpanii ale i Ameryki Łacińskiej. I ma tyle odmian w ilu krajów się nim posługują. Toteż poza nauką u nas i ofertą książek wysyłamy na kursy hiszpańskiego do Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.

Księgarnia hiszpańska Siesta największy wybór książek po hiszpańsku

Księgarnia hiszpańska Siesta w tym roku w marcu kończy 30 lat. Wtedy zaczęliśmy sprowadzać hiszpańskie książki do Polski i otworzyliśmy księgarnię Siesta. Przez ten czas poznaliśmy najlepsze wydawnictwa hiszpańskie, najlepszych autorów podręczników i najlepsze metody nauczania języka. A nasza oferta urosła do ponad 1200 tytułów.

Ponieważ równocześnie uczyliśmy i uczymy hiszpańskiego w naszej szkole językowej, sprawdzamy efekty pracy z różnymi podręcznikami na codzień. To unikalne doświadczenie czyni z nas wyjątkowych ekspertów od hiszpańskich książek. I dzielimy się nim z nauczycielami, szkołami i wszystkimi osobami, które chcą się nauczyć języka hiszpańskiego. Dzięki niemu oferujemy znacznie więcej niż inne księgarnie. Nie tylko sprzedajemy hiszpańskie książki, ale doradzamy ich wybór i podpowiadamy jak uczyć się tego języka.

Hiszpańskie wydawnictwa dydaktyczne

Hiszpania jest drugim rynkiem wydawniczym na świecie po brytyjskim jeżeli mówimy o poziomie merytorycznym wydawnictw dydaktycznych. Najlepsze wydawnictwa specjalizujące się w nauce hiszpańskiego jako języka obcego, Español como lengua extranjera, Ele to Sgel, obecnie połączone Edelsa i Anaya, enClave ELE, Sm.Obok tych gigantów dla których Ele to jedna ze specjalizacji wydawniczej, mamy Habla con eńe z nowatorską metodą nauki hiszpańskiego w formie serialu telewizyjnego i najlepszym czasopismem hiszpańskojęzycznym na rynku Punto y coma.

Internetowa księgarnia hiszpańska

Nasza internetowa księgarnia hiszpańska posiada książki po hiszpańsku oraz książki do nauki hiszpańskiego. 

Oferujemy :

 • podręczniki do nauki języka hiszpańskiego dla szkół i dla samouków

 • gramatyki i ćwiczenia językowe,

 • kompendia, repetytoria, testy egzaminacyjne DELE

 • słowniki,

 • literaturę w języku hiszpańskimi

 • uproszczone lektury ze słownikami i ćwiczeniami

Katalog książek do hiszpańskiego to ponad 12 000 tytułów. Ich różnorodna tematyka pozwala każdemu na znalezienie najodpowiedniejszej dla siebie pozycji. Są dla osób dopiero zaczynających naukę języka hiszpańskiego, dla uczących się tego języka od kilku lat i dla tych, którzy już posługują się tym językiem.

Całość naszego zbioru nie tylko pozwala na lepsze poznanie języka hiszpańskiego i jego różnych użyć, ale również daje dokładny widok na samo centrum kultury hiszpańskiej i iberoamerykańskiej.

 Książki po hiszpańsku na zamówienie

Import książek hiszpańskich oraz portugalskich, a także dowolnych innych wydawnictw z tego obszaru językowego to nasza specjalność. Możemy sprowadzić na zamówienie każdą książkę wydaną w Hiszpanii lub Ameryce Łacińskiej.

Jesteśmy przekonani, że dostępne u nas starannie wybrane książki do hiszpańskiego i książki po hiszpańsku, niedostępne niekiedy w innych księgarniach, przyniosą Ci wiele niezapomnianych chwil podczas lektury. 

 Układ katalogu hiszpańskojęzycznego

Aby łatwo było odnaleźć poszukiwane książki podzieliliśmy katalog na dwie części. Główną z nowymi publikacjami oraz antykwariat hiszpański.

Język hiszpański książki online

Składa się on z następujących części:

 • Podręczniki do nauki hiszpańskiego z podręcznikami dla dzieci i podręcznikami dla dorosłych

 • Gramatyki i ćwiczenia do nauki języka hiszpańskiego

 • Słowniki hiszpańskie,

 • Specjalistyczne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego,

 • Kultura hiszpańskojęzyczna,

 • Lektury w języku hiszpańskim

 • Nauczyciele języka hiszpańskiego jako obcego,

 • kursy języka hiszpańskiego online,

 • Certyfikaty Instytutu Cervantesa DELE, SIELE

 • Punto y coma, czasopismo hiszpańskie

Antykwariat hiszpański

To ta część katalogu do którj trafiają książki, które przestały być wzawiane przez wydawnictwa, często starsze wersje aktualnych publikacji. Nie można już ich zamawiać tylko sprzedajemy te egzempalarze, które mamy u siebie. Są nowe, nieużywane i często obszerniejsze niż najnowsze edycje. O ile język zmienia się i to znacznie w związku ze zmianami sposobu życia, spędzania czasu czy pracy, nowych technologii czy pandemii, co znajduje odbicie w najnowszych podręcznikach, o tyle gramatyki i ćwiczenia nie tracą nic ze swojej użyteczności. Zmiany zasad zdawania egzaminów DELE czy regulacji wprawadzanych przez hiszańską akademię językową,Real Academia Española,RAE.

Język hiszpański

Aktywne filtry

Słownik 3 w 1...

Słownik 3w1 hiszpańsko-polski, polsko-hiszpański

 • Idealny dla początkujących jak i zaawansowanych
 • Posiada 30 000 powszechnie używanych słówek
 • Łatwy w użyciu 
Cena 15,00 zł

Negocios B1 CD Guia de...

Negocios B1 CD Guía de conversación to zbiór dialogów nagranych na CD o długości 50 minut. Przeznaczony jest dla osób zajmujących się biznesem, a dopiero uczących się języka hiszpańskiego.

Cena 60,90 zł

Cómo se diseńa un curso de...

Cómo se diseńa un curso de lengua extranjera? to poradnik napisany przez Alvaro Garcia Santa-Cecilia, doświadczonego nauczyciela języka hiszpańskiego jako obcego i współautora podręczników i kursów językowych

Cena 63,00 zł

Lingüística aplicada...

Linguistica aplicada Adquisicion del espanol como Lengua Extranjera to publikacja dla nauczycieli języka hiszpańskiego i studentów przygotowujących się do tego zawodu. Omawia najnowsze teorie edukacyjne i na ich podstawie proponuje serię praktycznych rozwiązań do zastosowania w klasie.

Cena 63,00 zł

Estrategias de lectura....

Estrategias de lectura Leer para comprender to najnowsza publikacja wydawnictwa Anaya poświęcona sztuce czytania w języku hiszpańskim. Jest to pozycja z nowej serii dydaktycznej dla nauczycieli języka hiszpańskiego. Tworzy ją podręcznik i książka cyfrowa. 

Estrategias de lectura Leer para comprender :

 • Uczy pracy nad kompetencjami czytelniczymi w języku hiszpańskim.

 • Pokazuje różne punkty widzenia i różne strategie.

 • Każdy rozdział proponuje zadania służące opanowaniu tych strategii.

 • Pomaga w wykorzystaniu tekstu do nauki języka.

Cena 115,00 zł

Preparación al SIELE A1-C1

Preparación al SIELE to pierwszy podręcznik przygotowujący do egzaminów SIELE. Jest dostępny w wersji cyfrowej. Wersja cyfrowa kosztuje 105,00 zł.

SIELE jest egzaminem wielopoziomowym, certyfikującym poziom znajomości języka hiszpańskiego.

Przeprowadza go Instytut Cervantesa. Składa się z 6 modułów: SIELE Global, S1, S2, S3, S4 i S5. Można go zdawać jako całość lub zadawać tylko poszczególne części. 

Cena 129,00 zł

Frida Kahlo Viva la vida...

 Frida Kahlo Viva la vida B1+DVD to pozycja z serii poświęconej wielkim postaciom kultury z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. 

Jest to historia życia i twórczości znanej artystki meksykańskiej z XX wieku. Zawiera ilustracje, słowniczek i nagrania na DVD.

Cena 49,00 zł

Submarino 3 Alumno +...

Submarino 3 Libro del alumno+cuaderno de actividades Pack to czwarty poziom zaawansowania z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. 

Składa się z zestawu: Submarino 3 Libro del alumno, podręcznik ucznia i Submarino 3 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń. Dla nauczyciela jest Submarino 3 Guia didacticaWersja cyfrowa kosztuje 113,00 zł.

Cena 128,00 zł

Málaga, cuaderno de viaje...

Málaga, cuaderno de viaje to książka o fascynującym mieście, które ostatnio stało się jednym z najbardziej atrakcyjnych na Półwyspie Iberyjskim.

Malaga fascynuje dzięki swojemu dynamizmowi i promowaniu kultury. Fenicjanie, Rzymianie, Arabowie, chrześcijanie, wszyscy, którzy przeszli przez Malagę, pozostawili swoje ślady w Rajskim Mieście.

Cena 80,80 zł

Curso de literatura B2...

Curso de literatura B2 Avanzado to inny sposób studiowania literatury hiszpańskiej. Najbardziej nowoczesny cyfrowy podręcznik na rynku. 

Jest przeznaczony dla osób z zaawansowaną znajomością języka hiszpańskiego. Nauka odbywa się poprzez analizę wybranych tekstów literackich. Oferuje naukę słownictwa, gramatyki i ortografii oraz ćwiczenie wypowiedzi ustnych i pisemnych. Jego wersja cyfrowa kosztuje 118,00 zł.

Cena 143,00 zł

Punto y coma Revista de...

Punto y coma jest hiszpańskim czasopismem poświęconym kulturze i aktualnościom z tego obszaru językowego. Pomyślane jako czasopismo nie tylko dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego. Służy też samodzielnej nauce tego języka.

Ma przewagę nad innymi materiałami dydaktycznymi dzięki ilości nagrań audio. Teksty są z różnymi akcentami, aby ułatwić naukę języka używanego nie tylko w Hiszpanii, ale i w Ameryce Łacińskiej. Można z niej korzystać w wersji drukowanej: pojedyncze numery, prenumerata na 1 rok lub 2 lata. W wersji cyfrowej PDF + MP3: prenumerata na rok dla jednego uczestnika, dla grupy i dla nauczyciela (dodatkowe materiały w PDF do ćwiczeń). Dwa lata dla nauczyciela i jednej osoby. W wersji online na rok dla jednego uczestnika lub grup.

Cena 445,50 zł

Método Habla A1-A2-B1-B2...

Método Habla A1, A2, B1 i B2 Completo to wszystkie części kursu języka hiszpańskiego online. Metoda Habla do nauki języka hiszpańskiego jest oparta na uczestnictwie ucznia w codziennym życiu. Punktem wyjścia jest rzeczywista sytuacja komunikacyjna przedstawiona w fikcyjnej telenoweli Spanish Sitcom. Każdy odcinek skupia się na zawartości leksykalnej i gramatycznej rozdziału kursu. Teraz jeden tydzień można oglądać za 25 zł. I sprawdzić czy nam się podoba.

Cena 270,00 zł