Książki hiszpańskie poziom C1-C2

Lektury po hiszpańsku Poziom C1-C2

Zaawansowane lektury w języku hiszpańskim są na poziomie C1-C2. Są opracowane dla nastolatków i osób dorosłych. Ich tematyka to uproszczone wersje literatury hiszpańskiej, teksty nawiązujące do historii lub kultury hiszpańskiej. Są to "novelas negras" czyli hiszpańskie kryminały z ćwiczeniami. I taka jest seria Edelsy Para que leas. Część z nich, jak seria Anaya Audio clásicos adaptados ma dołączone do tekstu nagrania audio. A Seria Andar.es National Geographic płytki DVD. Na tym poziomie zaawansowania znajdziemy słowniki w kilku językach angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim czy portugalskim. Umieszczono też uwagi i objaśnienia dotyczące słownictwa i kontekstu historycznego oraz kulturowego. Dołączone są też ćwiczenia gramatyczne z kluczem.

Lektury dla młodzieży 16+ oraz dla dorosłych

Edelsa:

Para que leas Do de pecho, Congreso en Granada

Un paseo por la historia Un misionero en las Colonias, Vivir en el Escorial, Un pintor de Corte, Un inventor en la Guerra Civil espańol

Anaya:

Audio clásicos adaptados: La Celestina, El Quijote

SGEL:

Andar.es National Geographic Calamares gigantes + DVD

Historias que pasan: Ventanas abiertas

Historias breves para leer Superior

Enclave:

Lecturas graduadas Adultos Don Quijote de la Mancha

Książki hiszpańskie poziom C1-C2

Aktywne filtry

Málaga, cuaderno de viaje...

Málaga, cuaderno de viaje  to książka o fascynującym mieście, które ostatnio stało się jednym z najbardziej atrakcyjnych na Półwyspie Iberyjskim, dzięki swojemu dynamizmowi i promowaniu kultury. Fenicjanie, Rzymianie, Arabowie, chrześcijanie, wszyscy, którzy przeszli przez Malagę pozostawili swoje ślady w Rajskim Mieście. Te literackie spacery po Maladze pozwolą czytelnikowi poznać i pokochać miasto, którego dorobek historyczny i artystyczny jest coraz bardziej doceniany.

Cena 80,85 zł

Músicas de Nueva York...

Músicas de Nueva York to książka , która proponuje inny sposób zwiedzania Nowego Yorku, poprzez mityczne miejsca związane z muzyką. otrzymujemy fascynujaca mieszankę stylów i brzmień. I oryginalne spojrzenie na Nowy York. Dla miłośników muzyki, Nowego Yorku i hiszpańskiego.

Cena 75,60 zł

Espionaje industrial C1...

Espionaje industrial C1 Lecturas Adultos to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1.

Cena 43,00 zł

El juicio C1 Lecturas Adultos

El juicio C1 Lecturas Adultos to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1. 

Cena 43,00 zł

La Celestina C1-C2 + CD...

La Celestina C1-C2 Audio clásicos adaptados to pozycja z całej serii Los clásicos en tu nivelObejmuje wszystkie poziomy od A2 do C2 i dzięki uwagom leksykalnym i kulturowym oprócz nauki języka hiszpańskiego oferuje duży zasób wiedzy dotyczącej historii literatury hiszpańskiej. Wersja cyfrowa kosztuje 57,00 zł.
Cena 72,00 zł

Relatos de amor y desamor...

Relatos de amor y desamor B-C + CD to audiobook i drukowana książka z serii Colección Bisagra. Każda pozycja z tej serii przedstawia wybór 5 opowiadań, nagrania audio na CD i zbiór ćwiczeń w pdf, przygotowujących do DELE Intermedio i Superior w jednym pudełku.

Cena 104,48 zł

Ventanas abiertas Historias...

Ventanas abiertas 3 to ostatnia z trzech książek z serii Historias que pasan, lektur przeznaczonych dla osób uczących się języka hiszpańskiego na trzech poziomach: inicial, medio i avanzado.

Cena 61,00 zł

Calamares gigantes C1+ DVD...

Calamares gigantes C1+ DVD Andar.es National Geographic to historia kalamarów Humboldt, zwanymi czerwonymi diabłami, które są największymi bezkregowcami na świecie. Te stworzenia, które czasami sa niebezpieczne, żyją w głebinach Oceanu Spokojnego. Jeden z badaczy z kamerą, zjawił się na wybrzeżu meksykańskim aby poznać je bliżej. Spotka czerwone diabły? Będzie mógł obserwować ich bez narażenia się na niebezpieczeństwo?

Cena 47,00 zł