Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

 • 3,00 zł - 90,00 zł

Marka

Marka

Kategorie

Język francuski

Język francuski

Era świetności języka francuskiego, przed dominacją angielskiego, była długim i znakomitym czasem. Każdy wykształcony człowiek potrafił porozumiewać się po francusku, a dyplomacja Europy po prostu nie znała innego języka.

Ale chyba i dziś sytuacja nie jest diametralnie odmienna. Nadal istnieje szeroka rzesza ludzi, którzy za swój "drugi pierwszy język" obierają mowę francuską, która nie straciła nic ze swojej dystynkcji.

Chcesz uczyć się języka francuskiego?

Poznanie języka francuskiego może otworzyć wiele drzwi do lepszych możliwości edukacyjnych, zawodowych i kulturalnych. Francuski jest ważnym językiem międzynarodowym, obejmującym ponad 75 milionów osób na całym świecie.

Opanowanie go daje przewagę na rynku pracy i przede wszystkim może poszerzyć możliwości zawodowe, ponieważ Francja jest jednym z wiodących partnerów handlowych wielu krajów, w tym Stanów Zjednoczonych.

Znajomość języka francuskiego pomoże również w zrozumieniu kultury Francji, od historii literatury do najnowszych filmów i sztuki. Może również pomóc w podróży do Francji, pozwalając na porozumiewanie się z miejscowymi i czerpanie pełniejszych korzyści z podróży.

Może również otworzyć drzwi do kultury i historii nie tylko Francji, ale także wielu krajów Afryki i Ameryki Łacińskiej.

Francuski jest bowiem jednym z oficjalnych języków Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Dodatkowo, uczenie się języka francuskiego może pomóc pogłębić ogólne umiejętności językowe i zwiększyć zdolność do zrozumienia innych języków romańskich jak język hiszpański, portugalski czy włoski.

Podręczniki francuskie

Zasil swoją znajomość języku francuskim z naszą szeroką gamą podręczników do jego nauki. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, od nauki podstaw języka po zaawansowane słownictwo i gramatykę, począwszy od kursów wymowy, kursów konwersacji po francuską literaturę.

Księgarnia francuska oferuje materiały dydaktyczne, które pozwalają bezpiecznie i skutecznie poznać język francuski.
Odkryj niesamowity świat francuskiej kultury!

Dzięki naszym podręcznikom nauczysz się języka francuskiego, a także zrozumiesz krajobrazy, tradycje i kulturę.

Opanuj język francuski zgodnie ze swoim planem i w swoim tempie. Księgarnia francuskojęzyczna oferuje materiały do samodzielnej nauki, które są zgodne z zasadami współczesnego języka, dzięki czemu nie tylko poznasz język francuski, ale będziesz mógł go swobodnie używać.
Przejrzyj naszą księgarnię językową poświęconą francuskiemu i zdobądź podręczniki, aby rozpocząć swoją podróż w krainę języka francuskiego!

Czy chcesz, aby Twoja podróż do francuskiego była łatwa i przyjemna?

Internetowa księgarnia językowa oferuje szeroki wybór książek i produktów związanych z językiem francuskim. Nasza strona internetowa zapewnia różnorodne możliwości nauki języka, zarówno dla osób zaczynających dopiero przygodę z tym językiem, jak i tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności.

Nie ważne czy jesteś początkujący czy bardziej zaawansowany. W naszej ofercie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz i przekonasz się, że nauka może być przyjemna!

Katalogi francuskojęzyczne- księgarnia

Dział francuski księgarni internetowej zawiera podręczniki językowe zarówno w dziale Podręczniki do nauki języka francuskiego,Gramatyki francuskie orazAntykwariat język francuski.

Przystępne wykłady gramatyki pozwolą zacząć mówić i rozumieć mowę mieszkańców kraju nad Loarą i cieszyć się wybitnymi działami literatury pięknej, potężnej jak prawie żadna inna literatura obcojęzyczna.

Francja i język francuski nigdy nie wyszły z mody. Przeciwnie, wiele mód i nowych stylów jest właśnie proponowanych przez Paryż i inne miasta Francji.

Podręczniki językowe do francuskiego w naszej księgarni językowej, to dostęp do dynamicznego świata frankofońskiego, z jego stylem życia, filozofią, kuchnią i wspaniałą historią jednego z najważniejszych państw świata.

Wydawnictwa francuskie

Proponujemy podręczniki najlepszych wydawców francuskich specjalizujących się w materiałach dydaktycznych do nauki języka francuskiego jako obcego, Français langue étrangère (FLE).

Czołowe wydawnictwa francuskie to:

Hachette FLE, Cle International i Didier FLE

Aktywne filtry

Vocabulaire expliqué du...

Vocabulaire expliqué du français to publikacja Słownictwo w języku francuskim jako języku obcym (FLE), z kolekcji Expliquée, dla starszej młodzieży i dorosłych na poziomie średnio zaawansowanym.

Cena 38,00 zł

Le Français Juridique

Le Français Juridique jest podręcznikiem poświęconym francuskiemu słownictwu prawniczemu. 

Przedstawia również francuskie i europejskie instytucje związane z prawem francuskim i przedsiębiorstwami z tego obszaru językowego. Odpowiada on językowi francuskiemu na poziomie zaawansowania B1 wg podziału Rady Europy.

Cena 90,00 zł
Grammaire 350 Exercices...
 • Wyprzedaż!
 • -60%

Grammaire 350 Exercices...

Grammaire 350 Exercices Superieur 1 to kultowy podręcznik do nauki języka francuskiego w formie ćwiczeń na poziomie zaawansowanym.

Cena 58,00 zł Cena 23,20 zł

Test de connaissance du...

Test de connaissance du Français (TCF) Livre + CD audio to oficjalny przewodnik szkoleniowy TCF, pozwalający na ocenę znajomości języka francuskiego zgodnie z wytycznymi Rady Europy na 6-ciu poziomach zaawansowania.

Cena 69,00 zł
Grammaire 450 Nouveaux...
 • Wyprzedaż!
 • -60%

Grammaire 450 Nouveaux...

Grammaire 450 Nouveaux Exercises Niveau Debutant to zbiór 450 ćwiczeń z gramatyki dla osób uczących się języka francuskiego jako obcego na poziomie początkującym. 

Ćwiczenia zostały podzielone tematycznie na 15 rozdziałówNa końcu każdego rozdziału zamieszczono dwa ćwiczenia sprawdzające zdobytą wiedzę: bilans d'evaluation.

Cena 58,00 zł Cena 23,20 zł
Le Nouveau sans frontières...
 • Wyprzedaż!
 • -80%

Le Nouveau sans frontières...

Le Nouveau Sans Frontières 3 Cahier d'exercice to zeszyt ćwiczeń do trzeciego poziomu zaawansowania podręcznika Le Nouveau Sans Frontières 3 Livre de l'élève

Jest to kultowy podręcznik do nauki języka francuskiego jako obcego dla starszej młodzieży i dorosłych na drugim poziomie zaawansowania wydawnictwa CLE International.

Cena 15,00 zł Cena 3,00 zł
Le Nouveau sans Frontières...
 • Wyprzedaż!
 • -80%

Le Nouveau sans Frontières...

Le Nouveau Sans Frontières 3 Livre de l'élève to kultowy podręcznik do nauki języka francuskiego jako obcego dla starszej młodzieży i dorosłych na trzecim poziomie zaawansowania wydawnictwa CLE International.

Można z niego korzystać już po około 250 godzinach nauki języka francuskiego.

Cena 29,00 zł Cena 5,80 zł
Le Nouveau sans frontières...
 • Wyprzedaż!
 • -80%

Le Nouveau sans frontières...

Le Nouveau Sans Frontières Cahier d'exercice to zeszyt ćwiczeń do drugiego poziomu zaawansowania podręcznika Le Nouveau Sans Frontières 2 Livre de l'élève. 

Cena 15,00 zł Cena 3,00 zł
Le Nouveau Sans Frontières...
 • Wyprzedaż!
 • -80%

Le Nouveau Sans Frontières...

Le Nouveau Sans Frontières 2 Livre de l'élève to kultowy podręcznik do nauki języka francuskiego jako obcego dla starszej młodzieży i dorosłych na drugim poziomie zaawansowania wydawnictwa CLE International.

Można z niego korzystać już po około 150 godzinach nauki języka francuskiego.

Jest zaprojektowany i zorganizowany zgodnie z tymi samymi zasadami co Le Nouveau Sans Frontières 1. 

Cena 29,00 zł Cena 5,80 zł
Café Crème 3 Cahier d'exercice
 • Wyprzedaż!
 • -80%

Café Crème 3 Cahier d'exercice

Café Crème 3 Cahier d'exercice to zeszyt ćwiczeń trzeciego poziomu zaawansowania podręcznika do nauki języka francuskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych z serii Café Crème.

Cena 18,00 zł Cena 3,60 zł
Café Crème 2 Cahier d'exercice
 • Wyprzedaż!
 • -80%

Café Crème 2 Cahier d'exercice

Café Crème 2 Cahier d'exercice to zeszyt ćwiczeń drugiego poziomu zaawansowania podręcznika do nauki języka francuskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych z serii Café Crème.

Cena 18,00 zł Cena 3,60 zł