Antykwariat Gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie

Antykwariat Język Hiszpański Gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie

Gramatyki hiszpańskie i ćwiczenia to ta część naszego katalogu w antykwariacie, w której są starsze wydania książek do hiszpańskiego. Gramatyka i ćwiczenia nie starzeją się ani nie zmieniają tak szybko, jak sam język hiszpański. Toteż nasze kryterium to jedynie data publikacji. Najbardziej znane pozycje mają już nowe wersje, te wcześniejsze są więc tańsze. Zatem jest to okazja do kupienia ćwiczeń hiszpańskich w korzystnej cenie. Umieszczone tu też gramatyki i ćwiczenia dla osób anglojęzycznych. Porównania i zestawienia z językiem angielskim ułatwia im naukę języka hiszpańskiego.

SM: Linea a linea Expresión escrita

Edelsa: Gramatica Curso practico Nivel 2

Sgel:


Basic grammar of the Spanish language, 

Basic Grammar Gramatica basica del Español, Gramática básica del español

Enclave:

Spanish Grammar for English Speakers, 

Spanish Grammar for English Speakers clave.Antykwariat Gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie

Aktywne filtry

Gramática curso práctico...

Gramática curso práctico ejercicios 2

270 ćwiczeń gramatycznych i 100 ćwiczeń komunikacyjnych jednego z trzech zeszytów ćwiczeń do podręcznika Gramatica curso practico.

Cena 25,00 zł

Gramática básica del español

Gramática básica del estudiante de español (GBE) jest gramatyka języka hiszpańskiego dla samouków na poziomie zaawansowania A1-B1. Przedstawia najbardziej problematyczne aspekty języka w jasny i łatwy sposób. Towarzyszą im liczne, zróżnicowane ćwiczenia. 

Cena 49,00 zł

Basic grammar of the...

Basic grammar of the Spanish language to gramatyka stworzona z myślą o osobach znających język angielski. Opisuje on wyczerpująco normatywne i systematyczne aspekty języka hiszpańskiego ilustrowane wieloma przykładami.

Cena 49,00 zł

Nowe wzory odmian...

Język hiszpański Nowe wzory odmian czasowników zawiera odmiany pierwszej, drugiej i trzeciej koniugacji oraz czasowników posiłkowych. Dołączona została lista czasowników hiszpańskich z tłumaczeniem na język polski.

Cena 10,00 zł

Uso de la gramática...

Uso de la gramática intermedio Clave to klucz do podręcznika do gramatyki języka hiszpańskiego na poziomie Intermedio serii Uso de la gramática.

Cała seria obejmuje poziomy: Elemental, intermedio i avanzado. Każdy prezentuje zestaw ćwiczeń dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego zgodnie z poziomem zaawansowania,

Cena 35,00 zł