Kategorie

Antykwariat Gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie

Dlaczego tak ważna jest gramatyka języka hiszpańskiego?

Kali jeść, kali spać. Jeśli uczysz się języka hiszpańskiego to z pewnością nie chcesz tak mówić. Twoim celem jest pełna poprawność gramatyczna. Gramatyka to nieodłączna część nauki języka hiszpańskiego.

Subjuntivo, czasy przeszłe czy condicional to tylko niektóre z zagadnień, które pojawiają się na lekcjach języka hiszpańskiego.

By przyswoić gramatykę, wiedzieć jak ją zastosować i czuć się pewnie potrzebne są ćwiczenia, odpowiednie objaśnienia zasad oraz użycie języka w praktyce. To wszystko zawierają podręczniki, opracowania i zeszyty ćwiczeń dostępne w antykwariacie Księgarni Siesta.

Sprawdź naszą ofertę i już dziś zacznij naukę gramatyki języka hiszpańskiego bez stresu!

Co oferuje podkategoria gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie?

Gramatyki hiszpańskie i ćwiczenia to ta część naszego katalogu w antykwariacie, w której są starsze wydania książek do hiszpańskiego. Gramatyka i ćwiczenia nie starzeją się ani nie zmieniają tak szybko, jak sam język hiszpański. Toteż nasze kryterium to jedynie data publikacji. 

Najbardziej znane pozycje mają już nowe wersje, te wcześniejsze są więc tańsze. Zatem jest to okazja do kupienia ćwiczeń hiszpańskich w korzystnej cenie.

Umieszczone tu też gramatyki i ćwiczenia dla osób anglojęzycznych. Porównania i zestawienia z językiem angielskim ułatwia im naukę języka hiszpańskiego.

Znajdziesz tu gramatyki z ćwiczeniami znanych i cenionych wydawnictw takich jak Edelsa,enclaveELE czy Sgel idealne zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych uczniów.

Jak uczyć się gramatyki hiszpańskiej?

By zrozumieć zasady gramatyczne, potrzebujesz odpowiedniej książki i jasno wytłumaczonych zasad.

Wejdź na podkategorię gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie i ciesz się świetnymi książkami w niskiej cenie. Znajdziesz tu między innymi Gramática Básica Del Español, która przedstawia najbardziej problematyczne aspekty języka w jasny i łatwy sposób. 

Znajdziesz tu również wiele innych książek, które pomogą Ci w rozwoju językowym. Wystarczy jedno kliknięcie, by gramatyka hiszpańska przestała być Twoim wrogiem.

Dostępne w antykwariacie pozycje to:

Aktywne filtry

Gramática curso práctico...
  • Wyprzedaż!
  • -80%

Gramática curso práctico...

Gramática curso práctico ejercicios 2

270 ćwiczeń gramatycznych i 100 ćwiczeń komunikacyjnych jednego z trzech zeszytów ćwiczeń do podręcznika Gramatica curso practico.

Cena 25,00 zł Cena 5,00 zł

Gramática básica del español

Gramática básica del estudiante de español (GBE) jest gramatyka języka hiszpańskiego dla samouków na poziomie zaawansowania A1-B1. 

Przedstawia najbardziej problematyczne aspekty języka w jasny i łatwy sposób. Towarzyszą im liczne, zróżnicowane ćwiczenia. 

Cena 49,00 zł
Basic grammar of the...
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Basic grammar of the...

Basic grammar of the Spanish language to gramatyka stworzona z myślą o osobach znających język angielski. Opisuje on wyczerpująco normatywne i systematyczne aspekty języka hiszpańskiego ilustrowane wieloma przykładami.

Cena 49,00 zł Cena 24,50 zł

Nowe wzory odmian...

Język hiszpański Nowe wzory odmian czasowników zawiera odmiany pierwszej, drugiej i trzeciej koniugacji oraz czasowników posiłkowych. Dołączona została lista czasowników hiszpańskich z tłumaczeniem na język polski.

Cena 10,00 zł

Uso de la gramática...

Uso de la gramática intermedio Clave to klucz do podręcznika do gramatyki języka hiszpańskiego na poziomie Intermedio serii Uso de la gramática.

Cała seria obejmuje poziomy: Elemental, intermedio i avanzado. Każdy prezentuje zestaw ćwiczeń dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego zgodnie z poziomem zaawansowania,

Cena 35,00 zł