Dostawa

Nasza księgarnia językowa proponuje Państwu dostawę książek za pośrednictwem paczkomatów InPostu, kuriera bądź Poczty Polskiej.

Paczkomaty InPost to system małych skrytek pocztowych, gęsto zlokalizowanych na terenie całego kraju z łatwym dostępem przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Są one umieszczone zazwyczaj koło dużych sklepów i stacji benzynowych. Pozwalają na bezpieczny odbiór w dowolnym czasie wybieranym przez klienta. Unika się też osobistego kontaktu z kurierem, co jest dużym atutem w czasach pandemii. Również istotny jest szybki czas dostarczenia przesyłki.

W momencie zakładania konta w naszej księgarni jesteście Państwo proszeni o numer telefonu i adres mailowy. Są one potrzebne nie tylko nam do obsługi zamówienia ale również do dostawy paczkomatami. Miejsce odbioru wybieracie Państwo sami z listy paczkomatów i po zaznaczeniu go w zamówieniu zostanie on umieszczony na etykiecie dostawy.

InPost przygotował instrukcję odbioru:

Sposób 1: Odbierz z aplikacją InPost Mobile

  1. Odbierz powiadomienie w aplikacji. W chwili dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu, otrzymasz powiadomienie w aplikacji.

  2. Otwórz skrytkę zdalnie. Podejdź do Paczkomatu, a w aplikacji wybierz opcję „Otwórz skrytkę”. Nie musisz niczego potwierdzać na ekranie maszyny!

  3. Wyjmij paczkę.Skrytka otworzy się, uwalniając Twoją paczkę. Gotowe! Nie zapomnij zamknąć drzwiczek.

Sposób 2: Odbierz z kodem QR lub z kodem odbioru.

  1. Zaczekaj na powiadomienie. W momencie nadania paczki przez nadawcę, otrzymasz specjalny komunikat mailowy oraz powiadomienie w aplikacji. Kolejne powiadomienie otrzymasz w chwili dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu. Będzie ono zawierało kod odbioru (6 cyfr) oraz kod QR. Zachowaj je, by móc odebrać paczkę!

  2. Podejdź do Paczkomatu i zeskanuj kod QR, przesłany w wiadomości lub w aplikacji. Wystarczy, że wybierzesz opcję Odbierz paczkę i przyłożysz otrzymany kod QR do czytnika. Paczkę możesz odebrać również podając na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru (6 cyfr), zamieszczony w wiadomości/powiadomieniu.

  3. Paczkę możesz odebrać również podając na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru (6 cyfr), zamieszczony w wiadomości lub w aplikacji.

Na odbiór są 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia.

Kurier InPost to druga opcja odbioru przesyłki. Po wybraniu tej opcji w momencie zamówienia dostaniecie Państwo przesyłkę dostarczoną do rąk własnych a w przypadku nie zastania nikogo pod wskazanym adresem,  kurier zostawi ją w najbliższym paczkomacie