Filtruj według

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 55,00 zł

Marka

Marka

Kategorie

Język niemiecki

Język niemiecki

Szacuje się, że na świecie językiem niemieckim posługuje się około 130 milionów ludzi z czego większa część zamieszkuje Europę. Niemiecki należy do grupy języków germańskich.

Dla dawnych mieszkańców ziem polskich był on całkowicie niezrozumiały, gdyż znacznie różnił się od naszego ojczystego języka. Stąd też wzięła się polska nazwa państwa Niemcy, która dosłownie służyła do określenia niemowy gdyż ówcześni mieszkańcy kompletnie nie rozumieli mowy swoich sąsiadów.

Dzisiaj sytuacja jest już zupełnie inna. Niemiecki jest drugim językiem ojczystym najczęściej używanym w Europie. Od wielu uczniowie mają opcję wyboru niemieckiego jako drugiego języka obcego nauczanego w szkole i chętnie się go uczą, aby w przyszłości czerpać korzyści ze jego znajomości.

Język niemiecki- czy warto się uczyć?

Znajomość języka niemieckiego to cenna umiejętność. I nie tylko z tego powodu, że dobrze jest wiedzieć, o czym mówią nasi zachodni sąsiedzi. Wobec dużej wymiany handlowej z Niemcami, jest to język interesu. Jest też dobrze znany w Europie.

Literatura niemieckojęzyczna należy do jednej z najbogatszych na świecie. To język, w którym powstało wiele przełomowych dzieł ze wszystkich dziedzin wiedzy ludzkiej.

Jest to również język niewiarygodnie atrakcyjnego turystycznie kraju, który z pewnością warto nieraz odwiedzić. Dodatkowo, znajomość języka niemieckiego może otworzyć wiele drzwi zawodowych.

Niemcy są jednym z największych partnerów handlowych wielu krajów, co oznacza, że znajomość języka niemieckiego może być ogromnym atutem przy poszukiwaniu pracy w międzynarodowych firmach.

Warto również podkreślić, że poza samym językiem, można poznać bogatą kulturę, historię i tradycje Niemiec, bo przecież nauka języka obcego to nie skupia się tylko na słownictwie i gramatyce.

Wniosek jest jasny - znajomość języka niemieckiego ma wiele korzyści. To umiejętność, która może wpłynąć pozytywnie zarówno na życie zawodowe, jak i prywatne. Dlatego warto inwestować czas i wysiłek w naukę tego języka.

Jaka najlepsza książka do nauki niemieckiego?

W naszej księgarni online mamy duży wybór książek do nauki niemieckiego. Oferujemy marki czołowych wydawnictw dzięki którym można zapoznać się ze słowami i zwrotami niemieckimi, jak i zasadami gramatycznymi.

Jednak nie ma dobrej odpowiedzi na to, która jest najlepsza. Każdy klient powinien sprawdzić wszystkie dostępne podręczniki, aby zobaczyć co oferują i kupić ten, który będzie najlepszy do jego potrzeb. Taki odpowiednio dobrany podręcznik do naszego poziomu językowego i wymagań z pewnością wpłynie na efektywniejszą naukę.

Mimo, że wybór podręcznika to indywidualna sprawa, warto też podkreślić, że są pewne cechy, które powinna posiadać każda dobra książka.

Podręczniki powinny mieć odpowiednią zawartość merytoryczną, być bogate w treści, pełne wartościowego słownictwa. Sposób przekazywania treści powinien być ciekawy i przede wszystkim dostosowany do poziomu językowego do jakiego jest skierowany.

Tanie książki na każdą kieszeń

Nasze produkty wyróżniają przede wszystkim ceny. Tych książek, które proponujemy w naszej ofercie nie znajdziesz nigdzie taniej.

Oferujemy szeroki wybór podręczników szkolnych, zeszytów ćwiczeń oraz innych materiałów dydaktycznych w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy świadomi, że uczniowie i ich rodzice szukają oszczędności, dlatego staramy się zapewnić atrakcyjne ceny, nadal oferując wysokiej jakości produkty.
Nasze książki są starannie wyselekcjonowane, dostosowane do aktualnych programów nauczania i łatwo przyswajalne przez uczniów. Współpracujemy z renomowanymi wydawnictwami jak Heuber czy Lektorklett, co gwarantuje rzetelność treści.
Ponadto, oferujemy również różne promocje, zniżki i wyprzedaże, które pozwalają jeszcze bardziej obniżyć ceny naszych produktów.

Podręczniki do języka niemieckiego

Nasza księgarnia językowo-edukacyjna oferuje materiały do kursów językowych niemieckich.

Te podręczniki językowe pomogą przyswoić sobie język niemiecki na każdym szczeblu zaawansowania, będą stanowiły nieocenioną pomoc w powtórkach z gramatyki i słownictwa. Język niemiecki uchodzi za bardzo precyzyjne narzędzie wyrażania się.

Warto zainwestować w poznanie języka niemieckiego i skontaktować się z naszą księgarnią internetową.

Aktywne filtry

Deutsch Aktuell 1...
  • Wyprzedaż!
  • -30%

Deutsch Aktuell 1...

Deutsch Aktuell 1 podręcznik to kurs dla nastolatków rozpoczynających naukę języka niemieckiego od podstaw.

Cena 22,00 zł Cena 15,40 zł

Menschen A1.1 + DVD-ROM

Menschen to kurs języka niemieckiego jako obcego o podejściu komunikacyjno-zadaniowym. Korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków. 

Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

Cena 39,00 zł

Język niemiecki w aptece

Język niemiecki w aptece został przygotowany z myślą o studentach farmacji oraz wszystkich farmaceutach chcących powtórzyć i utrwalić fachowy język niemiecki.

Cena 54,02 zł

Tangram Aktuell 1 A1/1 + CD

Tangram Aktuell1 to pierwszy poziom podręcznika z ćwiczeniami z CD do nauki języka niemieckiego dla młodzieży i dorosłych na poziomie A1, obejmujący lekcje od 1 do 4. 

Cena 35,00 zł

Menschen A1.2 Cwiczenia + CD

Menschen to kurs języka niemieckiego o podejściu komunikacyjno-zadaniowym. Korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków.

Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

Cena 29,00 zł

Menschen A1.2 Podręcznik +...

Menschen to kurs języka niemieckiego o podejściu komunikacyjno-zadaniowym. Korzysta z osiągnięć neurodydaktyki, zawiera ćwiczenia i aktywności dla słuchowców, wzrokowców, oraz kinestetyków.

Materiał dla nauczyciela Medienpaket wzbogacono o płytę DVD zawierającą filmy do wykorzystania na każdej lekcji.

Cena 39,00 zł