Kategorie

Specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego CYFROWE

Aktywne filtry

Emprendedores 1 A1-A2...

Emprendedores 1 A1-A2 Alumno + Ejercicios DIGITAL to cyfrowa wersja pierwszego poziomu najnowszego podręcznika wraz z zeszytem ćwiczeń wydawnictwa SGEL do nauki zawodowego języka hiszpańskiego. 

Para emprendedores y empresas. Całość składa się z dwóch tomów i obejmuje poziom zaawansowania A1, A2 i B1. Przeznaczona jest dla osób pracujących w otoczeniu hispanojęzycznym.

Cena 120,20 zł

Turismo 2 B1 Alumno +...

Turismo 2 B1 Alumno + Ejercicios DIGITAL to cyfrowa wersja podręcznika ucznia wraz z zeszytem ćwiczeń do nauki języka hiszpańskiego dla studentów turystyki i ludzi z nią związanych na dwóch poziomach zaawansowania: A1-A2 i B1

Cena 120,20 zł

Entorno turístico Libro del...

Entorno turístico. Libro del alumno DIGITAL to cyfrowa wersja jednego z trzech podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii Colección entorno. 

Jest ona przeznaczona dla osób potrzebujących tego języka do pracy związanej z turystyką. Będzie też pomocna tym, którzy wybierają się w podróż do Hiszpanii. 

Cena 86,60 zł

Entorno laboral A1-B1Libro...

Entorno laboral. Libro del alumno DIGITAL to cyfrowa wersja jednego z trzech podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego, opracowanych z myślą o osobach planujących podjęcie pracy w Hiszpanii lub hiszpańskojęzycznej części Ameryki Łacińskiej.

Cena 94,90 zł

Entorno laboral A1-B1Libro...

Entorno laboral. Libro del alumno DIGITAL Nueva edición to cyfrowa wersja nowego wydania podręcznika dla osób uczących się j.hiszpańskiego na poziomie początkowym

Jest przeznaczony dla tych, którzy chcą nauczyć się języka związanego ze światem pracy i biznesu w świecie hiszpańskojęzycznym.

Cena 91,10 zł

Entorno empresarial Libro...

Entorno empresarial Libro del alumno DIGITAL Nueva edición to cyfrowa wersja podręcznika dla osób uczących się j.hiszpańskiego na poziomie zaawansowania B. 

Jest przeznaczony dla tych, którzy chcą nauczyć się języka związanego ze światem biznesu, handlu, giełdy, operacji bankowych i gospodarki w świecie hiszpańskojęzycznym.

Cena 81,60 zł

Curso de Literatura DIGITAL

Curso de literatura DIGITAL to inny sposób studiowania literatury hiszpańskiej. Najbardziej nowoczesny cyfrowy podręcznik na rynku. 

Jest przeznaczony dla osób z zaawansowaną znajomością języka hiszpańskiego. Nauka odbywa się poprzez analizę wybranych tekstów literackich. Oferuje naukę słownictwa, gramatyki i ortografii oraz ćwiczenie wypowiedzi ustnych i pisemnych. 

Cena 108,90 zł

Emprendedores 2 B1 Alumno +...

Emprendedores 2 B1 Alumno + Ejercicios DIGITAL to cyfrowa wersja drugiego tomu najnowszego podręcznika ucznia wraz z zeszytem ćwiczeń wydawnictwa SGEL do nauki zawodowego języka hiszpańskiego. 

Para emprendedores y empresas. Całość składa się z dwóch tomów i obejmuje poziom zaawansowania A1, A2 i B1. Przeznaczona jest dla osób pracujących w otoczeniu hispanojęzycznym. 

Cena 120,20 zł

Entorno empresarial Libro...

Entorno empresarial. Libro del alumno DIGITAL to cyfrowa wersja jednego z trzech podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie B2 z serii Colección Entorno.

Jest przeznaczony dla studentów i tych osób, które zamierzają pracować w Hiszpanii lub Ameryce Łacińskiej.

Cena 85,40 zł

Técnicas de correo...

Técnicas correo comercial Libro digital to cyfrowe wydanie podręcznika do korespondencji handlowej w języku hiszpańskim. Jest przeznaczony dla osób na poziomie średnio zaawansowanym.

Składa się z trzech części. Omawia różne rodzaje listów, podaje 10 przykładów praktycznych i wzory listów w Ameryce Łacińskiej .

Cena 60,00 zł