Kategorie

Podręczniki hiszpańskie dla dorosłych 16+ CYFROWE

Aktywne filtry

Experiencias internacional...

Experiencias Internacional A1-A2 Libro del alumno DIGITAL to cyfrowa wersja podręcznika ucznia nowej metody nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie A1-A2.

Należy do serii Experiencias internacional, w których to uczeń jest w centrum uwagi. Jest propozycją nauki opartej na doświadczeniu ucznia. Seria obejmuje poziomy zaawansowania od A1 do B2. Wydano też oba poziomy A w jednym tomie: A1-A2.

Cena 93,00 zł

Meta ELE A1 Libro del...

Meta ELE A1 Alumno + Ejercicios DIGITAL to cyfrowa wersja pierwszego poziomu podręcznika na poziomie A1 składający się z książki ucznia i zeszytu ćwiczeń metody Meta ELE.

Cena 43,40 zł

Meta ELE A2 Libro del...

Meta ELE A2 Alumno + Ejercicios DIGITAL to cyfrowa wersja drugiego poziomu podręcznika na poziomie A2 składający się z książki ucznia i zeszytu ćwiczeń metody Meta ELE.

Cena 43,40 zł

Método 1 Libro del Alumno...

Método 1 Libro del alumno A1 DIGITAL to cyfrowa wersja podręcznika z pierwszego poziomu A1 serii Método de españolJest ona przeznaczona do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych.

Cena 74,50 zł

Método 2 A2 Libro del...

Método 2 A2 Libro del Alumno DIGITAL to cyfrowa wersja podręcznika z drugiego poziomu A2 serii Método de españolJest ona przeznaczona do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. 

Cena 74,50 zł

Método 2 A2 Libro de...

Método 2 A2 Libro de ejercicios A2 DIGITAL to cyfrowa wersja zeszytu ćwiczeń do podręcznika z drugiego poziomu A2 serii Método. Jest przeznaczona do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych.

Cena 54,80 zł

Método 3 B1 Libro del...

Método 3 B1 Libro del Alumno DIGITAL to cyfrowa wersja podręcznika trzeciego poziomu B1 serii Método de españolJest ona przeznaczona do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. 

Cena 85,70 zł

Método 3 B1 Libro de...

Método 3 B1 Libro de ejercicios DIGITAL to cyfrowa wersja zeszytu ćwiczeń do podręcznika trzeciego poziomu B1 serii Método. Jest przeznaczona do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych.

Cena 54,80 zł

Método 5 C1/C2 Libro del...

Método 5 C1/C2 Libro del Alumno DIGITAL to cyfrowa wersja podręcznika ostatniego poziomu C1-C2 serii Método de españolJest ona przeznaczona do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. 

Cena 85,70 zł

Método 5 C1/C2 Libro de...

Método 5 C1/C2 Libro de Ejercicios DIGITAL to cyfrowa wersja zeszytu ćwiczeń do podręcznika ostatniego poziomu C1-C2 serii Método de españolJest ona przeznaczona do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. 

Cena 54,80 zł