Egzaminy DELE A1-A2

Egzaminy DELE A1-A2

Edelsa

Pierwszym wydawnictwem, które zaczęło publikować testy przygotowujące do egzaminów DELE jest EDELSA, która nadal przoduje w publikowaniu książek przygotowujących do egzaminów DELE.

1.Preparación DELE A1 Alumno + CD

2.Preparación al DELE A1 Respuestas y transcripciones explicadas 2020

3.Preparación al DELE A2 Nueva edición adaptada a los nuevos modelos de examen

4.Preparación al DELE A2 Claves soluciones comentadas y transcripciones

5.Especial DELE A2 + CD Curso completo Preparación al examen

6.Especial DELE A2 Curso Completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas

Enclave

Następne wydawnictwo z testami przygotowującymi do egzaminów DELE to Enclave.

1.¡Dale al DELE! A1+@ Novedad

2.¡Dale al DELE! A1+ GRATIS una licencia digital BlinkLearning

3.¡Dale al DELE! A2 + GRATIS una licencia digital BlinkLearning Novedad

SGEL

Kolejnym wydawnictwem z publikacjami przygotowującymi do egzaminu DELE jest SGEL.

1.Objetivo DELE A1 Nueva Edición

2.Objetivo DELE A2 Nueva edición

3.Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2

Egzaminy DELE A1-A2

Aktywne filtry

Objetivo DELE A2 Nueva edición

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to drugi podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomówodpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego .A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Cena 101,00 zł

Preparación al DELE A1...

Preparación al Dele A1 Respuestas y transcripciones explicadas to zbiór odpowiedzi do egzaminu DELE na poziomie A1, przygotowujących do certyfikatu z języka hiszpańskiego organizowanego przez Instytut Cervantesa.

Cena 25,00 zł

Aprueba el Dele A1

Aprueba el Dele A1 to materiał dodatkowy dla osób przygotowujących się do zdania egzaminu Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) na poziomie A1. Jest Zbiorem testów do egzaminu DELE A1. Podręcznik zawiera dwie płyty CD audio oraz rozwiązania wszystkich testów.

Cena 74,00 zł Cena 55,50 zł

Objetivo DELE A2...

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to podręcznik przygotowujący de egzaminu DELE na poziomie A2. Zawiera 6 modeli egzaminu, każdy poświęcony jednemu tematowi z dużą ilością praktycznych wskazówek. Dołączony klucz poszerzony jest o wyjaśnienia uzasadniające rozwiązanie.

Cena 83,00 zł Cena 62,25 zł

¡Dale al DELE! A1+@ Novedad

Książka Dale al DELE! A1 przygotowuje się do uzyskania poziomu A1 i może być stosowana zarówno w klasie, jak i do samodzielnej nauki w domu. Najnowsze wydanie zgodne z wymaganiami Instytutu Cervantesa.

Cena 110,00 zł

Especial DELE A2 Curso...

Especial DELE A2 Curso completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas to klucz do Especial DELE A2 Curso completo Preparación al examen,

Cena 43,00 zł

¡Dale al DELE! A1+ GRATIS...

¡Dale al DELE! A1+ GRATIS una licencia digital BlinkLearning to najnowszy zbiór testów przygotowujących do egzaminu DELE A1 tym razem z dostępem cyfrowym na platformie. Podobnie wydano poziom A2.

Cena 113,00 zł

¡Dale al DELE! A2 + GRATIS...

¡Dale al DELE!A2 to pozycja z serii Dale al DELE, przygotowującej do egzaminu Diploma de Espańol como Lengua Extranjera, organizowanego przez Instytut Cervantesa. ¡Dale al DELE! B1 prezentuje 6 modeli egzaminu na poziomie B1112 zadań, instrukcje i strategie wykonywania różnych poleceń, opisy testów i zadań. Na stronie  wydawnictwa w sekcji dele zostały umieszczone nagrania MP3, transkrypcje audio, komentarze do odpowiedzi na pytania, arkusze w formacie  DELE A21 oraz strony do samooceny.

Cena 115,00 zł

Objetivo DELE A1 Nueva Edición

Objetivo DELE A1 Preparación para el DELE A1 to pierwszyi podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomówodpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego .A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1. 

Cena 101,00 zł