Kategorie

Egzaminy DELE A1-A2

Chcesz się przygotować do egzaminu DELE A1 oraz A2?

Chcesz przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE A1 oraz A2?

Przygotuj się do egzaminu DELE na poziomie zaawansowania z naszymi zbiorami testów egzaminacyjnych i materiałami edukacyjnymi. Nasze książki pomogą poszerzyć słownictwo, powtórzyć gramatykę i zdobyć niezbędne umiejętności, aby uzyskać certyfikat DELE A1 oraz A2.
Przygotuj się na egzamin 
DELE A1, DELE A2 i pokaż kompetencje językowe, które zdobyłeś. Nasze propozycje, poza treściami językowymi, pokażą jak wygląda sam egzamin. Z dostępnymi u nas materiałami bez problemu potwierdzisz swój poziom znajomości języka hiszpańskiego a zdobycie prestiżowego dyplomu DELE będzie proste i przyjemne.

Od czego zacząć przygotowania do egzaminu DELE A1 oraz A2?

Zacznij przygotowywać się do egzaminu DELE A1, DELE A2 już teraz! Kup książki opublikowane przez najlepsze hiszpańskie wydawnictwa. Znajdują się tam różne materiały edukacyjne oraz testy egzaminacyjne, które pozwolą Ci skutecznie przygotować się do egzaminów DELE na poziomie A1 i A2.

Książki pomogą Ci poszerzyć słownictwo, powtórzyć gramatykę i zdobyć niezbędne umiejętności językowe, aby zdać egzamin i otrzymać certyfikat DELE.
Nasze propozycje nie tylko zawierają treści językowe, ale również prezentują strukturę i format egzaminu DELE. Dzięki temu będziesz miał pełen obraz tego, czego możesz się spodziewać na egzaminie.
Nie pozwól, by 
egzamin DELE A1 oraz A2 Cię zaskoczył! Kup książki wydane przez najlepsze hiszpańskie wydawnictwa, aby osiągnąć sukces w tych egzaminach.

Te publikacje oferują szczegółowe materiały, które zwiększą Twoje szanse na osiągnięcie maksymalnej liczby punktów na egzaminie. Bądź przygotowany na wszystkie części egzaminu, dzięki szczegółowym materiałom źródłowym.

Dlaczego nasze książki i podręczniki są niezbędne w przygotowaniach do egzaminu DELE A1 i DELE A2?

Podręczniki stanowią najważniejszą część przygotowań do egzaminu DELE A1 i DELE A2. Nasze pomagają podnieść stopień znajomości języka hiszpańskiego.

Będziesz potrafił porozumieć się w sytuacjach komunikacyjnych dotyczących podstawowych potrzeb, wyrazić swoją opinię w większości sytuacji a także zrozumieć teksty w języku hiszpańskim.

Z naszymi materiałami nie tylko opanujesz język hiszpański, ale też poznasz sposoby, strategie i podstawowe informacje konieczne w przygotowaniach do egzaminu DELE A1 oraz A2.

Podręczniki zawierają zbiory testów i klucz z rozwiązaniami. Dodatkowo znajdziesz też szczegółowo omówione rozwiązania co niewątpliwie pomaga nie tylko poznać prawidłowe odpowiedzi, ale również ich uzasadnienie.

Autorzy umieszczają instrukcje i strategie wykonywania różnych poleceń, opisy testów i zadań. Do wszystkich dołączone są nagrania MP3 lub płyty CD wraz z transkrypcjami audio.

Część z tych materiałów ma wersje cyfrowe pozwalające na interaktywne rozwiązywanie testów.

Czy egzamin DELE A1 oraz A2 jest trudny?

Dzięki oficjalnemu egzaminowi DELE A1 oraz A2 otrzymujemy certyfikat znajomości języka hiszpańskiego o charakterze międzynarodowym. Warunkiem zdania egzaminu jest uzyskanie co najmniej 30 punktów na 50 możliwych z każdej grupie. Wymaga więc on wiedzy i wysiłku. Jednak z odpowiednim przygotowaniem uzyskanie dyplomu nie będzie sprawiało problemów. 

Dostępne w Księgarni Siesta podręczniki, zbiory i materiały edukacyjne sprawią, że egzamin DELE A1 i A2 okaże się kolejnym miłym doświadczeniem w podróży, jaką jest nauka języka hiszpańskiego.

Z poznanym słownictwem, zdaniami i codziennymi wyrażeniami oraz zasadami zawartymi w podręcznikach poczujesz się pewnie podczas egzaminu a twój wynik okaże się wielkim sukcesem. Jesteśmy pewni, że z nami zapragniesz dalej się kształcić a egzaminy DELE B1, a nawet DELE C2 będą twoimi kolejnymi celami.

Egzaminy DELE A1

Edelsa

Pierwszym wydawnictwem, które zaczęło publikować testy przygotowujące do egzaminów DELE jest EDELSA, która nadal przoduje w publikowaniu książek przygotowujących do egzaminów DELE.

1.Preparación DELE A1 Alumno + CD

2.Preparación al DELE A1 Respuestas y transcripciones explicadas 2020

EnClave ELE

Następne wydawnictwo z testami przygotowującymi

do egzaminów DELE to Enclave ELE.

1.¡Dale al DELE! A1+@ Novedad

2.¡Dale al DELE! A1+ GRATIS una licencia digital BlinkLearning

3.¡Dale al DELE! A2 + GRATIS una licencia digital BlinkLearning Novedad

SGEL

Kolejnym wydawnictwem z publikacjami przygotowującymi do egzaminu DELE jest SGEL.

1.Objetivo DELE A1 Nueva Edición

Egzaminy DELE A2

Edelsa

1.Preparación al DELE A2 Nueva edición adaptada a los nuevos modelos de examen

2.Preparación al DELE A2 Claves soluciones comentadas y transcripciones

3.Especial DELE A2 + CD Curso completo Preparación al examen

4.Especial DELE A2 Curso Completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas

EnClave ELE

1.¡Dale al DELE! A2 + GRATIS una licencia digital BlinkLearning Novedad

SGEL

1.Objetivo DELE A2 Nueva edición

2.Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2

Aktywne filtry

Objetivo DELE A2 Nueva edición

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to drugi podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE A2.

Cena 111,00 zł

Aprueba el Dele A1

 Aprueba el Dele A1 to materiał dla osób przygotowujących się do zdania egzaminu Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) na poziomie A1. Zawiera 2 płyty CD oraz klucz do wszystkich testów.

Może służyć zarówno do pracy w klasie, jak i samodzielnej pracy ucznia, zawiera 5 modeli egzaminu w autentycznej formie DELE. 

Uczy kompetencji wymaganych na tym egzaminie: rozumienia i wypowiedzi zarówno ustnej, jak i pisemnej w języku hiszpańskim.

Cena 49,00 zł

Objetivo DELE A2...

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to drugi podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE A2.

Cena 60,00 zł

Especial DELE A2 Curso...

Especial DELE A2 Curso completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas to klucz do podręcznik Especial DELE A2 Curso completo Preparación al examen Alumno przygotowującego do egzaminu DELE na poziomie A2

  • Especial DELE B2 Curso completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas:
    • Nagrania audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa.
    • Transkrypcje wszystkich wzorów egzaminu z części Comprensión auditiva.
    • Rozwiązania zadań egzaminacyjnych z poszczególnych testów z objaśnieniami prawidłowych i błędnych odpowiedzi ćwiczeń gramatycznych i funkcjonalnych z Comprensión de lectura.
    • Na końcu książki umieszczono szczegółową analizę każdego egzaminu wraz z praktycznymi poradami dotyczącymi prawidłowych odpowiedzi.
Cena 53,00 zł

¡Dale al DELE! A1+ GRATIS...

¡Dale al DELE! A1+ GRATIS una licencia digital BlinkLearning to najnowszy zbiór testów przygotowujących do egzaminu DELE A1 tym razem z dostępem cyfrowym na platformie.

Cena 127,00 zł

Preparación al DELE A2...

Preparación al DELE A2 ( libro+ claves) to zbiór testów egzaminacyjnych i klucza na poziomie A2. Dostosowany do wymogów dla kandydatów ubiegających się o obywatelstwo hiszpańskie.

Cena 121,00 zł

¡Dale al DELE! A2 + GRATIS...

¡Dale al DELE! A2 to pozycja z serii Dale al DELE, przygotowującej do egzaminu Diploma de Espańol como Lengua Extranjera na poziomie zaawansowania A2, organizowanego przez Instytut Cervantesa. 

¡Dale al DELE! A2 prezentuje 6 modeli egzaminu na poziomie A2, 112 zadań, instrukcje i strategie wykonywania różnych poleceń, opisy testów i zadań. 

Cena 129,00 zł

Objetivo DELE A1 Nueva Edición

Objetivo DELE A1 Preparación para el DELE A1 to pierwszy podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE A1.

Cena 111,00 zł