Filtruj po

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 692,00 zł

Marka

Marka

Multimedia, ebooki i audiobooki

E-booki i audiobooki w językach obcych

Współczesna technika pozwala nam na usłyszenie lub przeczytanie na ekranie tego, co dotychczas było dostępne wyłącznie w formie tradycyjnej książki. Otwiera to wiele nowych możliwości przed osobami uczącymi się języków obcych. Opracowania zagadnień językowych w formie audio stanowią cenną pomoc dydaktyczną dla uczniów i nauczycieli. Audiobooki językowe sprawiają, że nauka staje się ciekawsza, a osłuchanie się z brzmieniem języka następuje szybciej. Słyszenie wymowy zdań to bowiem znakomita pomoc dla osób, które dotąd korzystały jedynie z transliteracji.

Większość wydawnictw hiszpańskich oferuje już audiobooki po hiszpańsku gratis, możliwe do pobrania ze strony internetowej w momencie zakupu podręcznika.

U nas znajdziesz pełen wybór płyt CD i DVD, głównie z nagraniami w języku hiszpańskim i audiobooki po hiszpańsku. Posiadamy zarówno audiobooki językowe, umożliwiające przyjemne i efektywne zapamiętanie słówek i reguł, jak i znakomite powieści czytane przez lektorów z nienagannym akcentem. Polecamy również nasze ebooki obcojęzyczne, pozwalające Ci na radość z lektury niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz. Sprzedajemy również płyty z kursem języka hiszpańskiego w formie serialu telewizyjnego.

Nieważne, czy dopiero zaczynasz naukę, czy bardzo dobrze posługujesz się językiem obcym ­­­­­– u nas znajdziesz materiały na każdym poziomie zaawansowania.

Zapraszamy do zakupu naszych ebooków i audiobooków po hiszpańsku oraz w języku angielskim. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyboru naszej księgarni.

Multimedia, ebooki i audiobooki

Są 69 produkty

Showing 1-12 of 69 rzeczy

Aktywne filtry

Relatos españoles...

Relatos españoles contemporáneos to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku. 

Cena 91,67 zł

Relatos del Río de la Plata...

Relatos del Río de la Plata to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku

Cena 91,67 zł

Relatos de amor y desamor...

Relatos de amor y desamor B-C + CD to audiobook i drukowana książka z serii Colección Bisagra. Każda pozycja z tej serii przedstawia wybór 5 opowiadań, nagrania audio na CD i zbiór ćwiczeń w pdf, przygotowujących do DELE Intermedio i Superior w jednym pudełku.

Cena 104,48 zł

Bienvenidos DVD 1, 2 y 3...

Bienvenidos DVD 1, 2 y 3 Multizona to DVD do wszystkich poziomów serii Bienvenidos opracowanej dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z myślą o pracy w turystyce, gastronomii i hotelarstwie.

Cena 147,60 zł