E-booki i audiobooki w językach obcych

Współczesna technika pozwala nam na usłyszenie lub przeczytanie na ekranie tego, co dotychczas było dostępne wyłącznie w formie tradycyjnej książki. Otwiera to wiele nowych możliwości przed osobami uczącymi się języków obcych. Opracowania zagadnień językowych w formie audio stanowią cenną pomoc dydaktyczną dla uczniów i nauczycieli. Audiobooki językowe sprawiają, że nauka staje się ciekawsza, a osłuchanie się z brzmieniem języka następuje szybciej. Słyszenie wymowy zdań to bowiem znakomita pomoc dla osób, które dotąd korzystały jedynie z transliteracji.

Większość wydawnictw hiszpańskich oferuje już audiobooki po hiszpańsku gratis, możliwe do pobrania ze strony internetowej w momencie zakupu podręcznika.

U nas znajdziesz pełen wybór płyt CD i DVD, głównie z nagraniami w języku hiszpańskim i audiobooki po hiszpańsku. Posiadamy zarówno audiobooki językowe, umożliwiające przyjemne i efektywne zapamiętanie słówek i reguł, jak i znakomite powieści czytane przez lektorów z nienagannym akcentem. Polecamy również nasze ebooki obcojęzyczne, pozwalające Ci na radość z lektury niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz. Sprzedajemy również płyty z kursem języka hiszpańskiego w formie serialu telewizyjnego.

Nieważne, czy dopiero zaczynasz naukę, czy bardzo dobrze posługujesz się językiem obcym ­­­­­– u nas znajdziesz materiały na każdym poziomie zaawansowania.

Zapraszamy do zakupu naszych ebooków i audiobooków po hiszpańsku oraz w języku angielskim. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyboru naszej księgarni.

Habla con eñe

Relatos españoles contemporáneos B2-C2 + CD

91,67 zł
Habla con eñe

Relatos del Río de la Plata B2-C2 + CD

91,67 zł
Habla con eñe

Relatos de amor y desamor B-C + CD Colección Bisagra

104,48 zł
EnClave-ELE

Bienvenidos DVD 1, 2 y 3 Multizona

147,60 zł