Filtruj według

Cena

Cena

  • 48,00 zł - 692,00 zł

Marka

Marka

Kategorie

Multimedia, ebooki i audiobooki

E-booki i audiobooki w językach obcych

Współczesna technika pozwala nam na usłyszenie lub przeczytanie na ekranie tego, co dotychczas było dostępne wyłącznie w formie tradycyjnej książki. Otwiera to wiele nowych możliwości przed osobami uczącymi się języków obcych. Opracowania zagadnień językowych w formie audio stanowią cenną pomoc dydaktyczną dla uczniów i nauczycieli. Audiobooki językowe sprawiają, że nauka staje się ciekawsza, a osłuchanie się z brzmieniem języka następuje szybciej. Słyszenie wymowy zdań to bowiem znakomita pomoc dla osób, które dotąd korzystały jedynie z transliteracji.

Większość wydawnictw hiszpańskich oferuje już audiobooki po hiszpańsku gratis, możliwe do pobrania ze strony internetowej w momencie zakupu podręcznika.

U nas znajdziesz pełen wybór płyt CD i DVD, głównie z nagraniami w języku hiszpańskim i audiobooki po hiszpańsku. Posiadamy zarówno audiobooki językowe, umożliwiające przyjemne i efektywne zapamiętanie słówek i reguł, jak i znakomite powieści czytane przez lektorów z nienagannym akcentem. Polecamy również nasze ebooki obcojęzyczne, pozwalające Ci na radość z lektury niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz. Sprzedajemy również płyty z kursem języka hiszpańskiego w formie serialu telewizyjnego.

Nieważne, czy dopiero zaczynasz naukę, czy bardzo dobrze posługujesz się językiem obcym ­­­­­– u nas znajdziesz materiały na każdym poziomie zaawansowania.

Zapraszamy do zakupu naszych ebooków i audiobooków po hiszpańsku oraz w języku angielskim. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyboru naszej księgarni.

Aktywne filtry

Relatos españoles...

Relatos españoles contemporáneos to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku. 

Cena 87,00 zł

Relatos del Río de la Plata...

Relatos del Río de la Plata to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku

Cena 87,00 zł

Relatos de amor y desamor...

Relatos de amor y desamor B-C + CD to audiobook i drukowana książka z serii Colección Bisagra. Każda pozycja z tej serii przedstawia wybór 5 opowiadań, nagrania audio na CD i zbiór ćwiczeń w pdf, przygotowujących do DELE Intermedio i Superior w jednym pudełku.

Cena 103,00 zł

Bienvenidos. Español para...

Bienvenidos. Español para profesionales. Turismo y Hostelería 1, 2,3 Multizona DVD to materiał na DVD dla wszystkich poziomów podręcznika.

Bienvenidos. Español para profesionales. Turismo y Hostelería jest podręcznikiem do j.hiszpańskiego dla osób, które miały kontakt z językiem lub dopiero zaczynają, a planują pracę w turystyce, hotelarstwie bądź w gastronomii. Obejmuje on poziomy zaawansowania od A1 do C1. Podręcznik na każdym poziomie podzielony jest na te trzy bloki. Jeden poziom tworzą:

Bienvenidos Libro del alumno, Bienvenidos Cuaderno de actividades, Bienvenidos Guía para el profesor i DVD.

Cena 156,00 zł

En acción DVD 1 A1-B1 y 2 NTSC

En acción DVD 1 A1-B1 y NTSC to materiał pomocniczy na poziomie A1-B1 dla uczniów. 

En acción Curso de español con enfoque a la acción to seria podręczników do języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych na 5 poziomach zaawansowania od A1 do C1. Są one dostosowane do Plan Curricular del Instituto Cervantes.

Jeden poziom składa się z En acción Libro del alumno + audio, En acción Cuaderno de actividades, En acción Guía para el profesor, DVD i CD-ROM. 

Dodatkowo jest wersja En acción A1 i A2 w pojedynczym wydaniu lub w jednym tomie. Każdy pojedynczy poziom jest zaplanowany na 100-150 godzin lekcyjnych. Natomiast pojedyncze wydanie A1 i A2 to 40-60 godzin.

Cena 150,28 zł

En acción DVD 1 A1-B1 y 2 PAL

En acción DVD 1 A1-B1 y 2 PAL to materiał pomocniczy na poziomie A1-B1 dla uczniów.

En acción Curso de español con enfoque a la acción to seria podręczników do języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych na 5 poziomach zaawansowania od A1 do C1. Są one dostosowane do Plan Curricular del Instituto Cervantes.

Jeden poziom składa się z En acción Libro del alumno + audio, En acción Cuaderno de actividades, En acción Guía para el profesor, DVD i CD-ROM. 

Dodatkowo jest wersja En acción A1 i A2 w pojedynczym wydaniu lub w jednym tomie. Każdy pojedynczy poziom jest zaplanowany na 100-150 godzin lekcyjnych. Natomiast pojedyncze wydanie A1 i A2 to 40-60 godzin.

Cena 150,20 zł

Relatos Mexicanos B2-C2 + CD

Relatos mexicanos to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku. 

Cena 87,00 zł

Nuevo Español 2000 Medio 3...

Nuevo Español 2000 to nowe wydanie podręcznika do języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych, jednego z bestsellerów wydawnictwa SGEL Español 2000. 

Nuevo Español 2000 3 CD Medio to 3 płyty z nagraniami do zeszytu ćwiczeń drugiego poziomu B1 i B 2. Tak jak pierwsze wydanie składa się z trzech poziomów: Nuevo Español 2000 Elemental, Nuevo Español 2000 Medio oraz Nuevo Español 2000 Superior. Zachowuje dawny podział zaawansowania, ale według podziału Rady Europy obejmuje poziomy od A do C

Cena 190,00 zł

Protagonistas Internacional...

Protagonistas Internacional A1 -A2 DVD to materiał dla nauczyciela zawierający treści z poziomu zaawansowania A1 i A2 do dwóch pierwszych z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego. Protagonistas Internacional jest metodą, w której tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka.

Składa się z czterech poziomów zaawansowania w trzech tomach: A1-A2, B1 i B2. Jak wskazuje tytuł ta metoda skupia się na nauce komunikacji. Oparta jest na praktycznych i rzeczywistych kontekstach kulturowych pochodzących z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Ich autentyczność opiera się na realnych sytuacjach. Struktura jest uporządkowana i przejrzysta. 

Cena 89,00 zł

Relatos del Caribe B2-C2 + CD

Relatos del Caribe to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku.

Cena 87,00 zł