E-booki, audiobooki i nagrania audio w językach obcych 

Współczesna technika pozwala nam na usłyszenie lub przeczytanie na ekranie tego, co dotychczas było dostępne wyłącznie w formie tradycyjnej książki. Otwiera to wiele nowych możliwości przed osobami uczącymi się języków obcych. Opracowania zagadnień językowych w formie audio stanowią cenną pomoc dydaktyczną dla uczniów i nauczycieli. Dzięki łatwo dostępnym materiałom multimedialnym, nauka staje się ciekawsza, a osłuchanie się z brzmieniem języka następuje szybciej. Słyszenie wymowy zdań to bowiem znakomita pomoc dla osób, które dotąd korzystały jedynie z transliteracji. 

Większość wydawnictw hiszpańskich oferuje już nagrania audio gratis, możliwe do pobrania ze strony internetowej w momencie zakupu podręcznika. U nas znajdziesz pełen wybór płyt CD i DVD, głównie z nagraniami w języku hiszpańskim. Nie ma podręczników ucznia bez nagrań audio a sporo zeszytów ćwiczeń również dysponuje takimi nagraniami. Jest to szczególnie istotne w nauce języka hiszpańskiego bowiem różnice fonetyczne nie tylko między krajami Ameryki Łacińskiej ale w samej Hiszpanii i jej wyspach są znaczne. 

Posiadamy zarówno audiobooki językowe, umożliwiające przyjemne i efektywne zapamiętanie słówek i reguł, jak i znakomite powieści czytane przez lektorów z nienagannym akcentem. Polecamy również nasze ebooki obcojęzyczne, pozwalające Ci na radość z lektury niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz. 

Sprzedajemy również płyty z kursem języka hiszpańskiego w formie serialu telewizyjnego. Nieważne, czy dopiero zaczynasz naukę, czy bardzo dobrze posługujesz się językiem obcym to u znajdziesz materiały na każdym poziomie zaawansowania. 

Zapraszamy do zakupu naszych ebooków, audiobooków i nagrań audio po hiszpańsku i angielsku.Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyboru naszej księgarni.

Habla con eñe

Relatos españoles contemporáneos B2-C2 + CD

91,67 zł
Edelsa

Eco A2 CD

80,00 zł
Habla con eñe

Relatos del Río de la Plata B2-C2 + CD

91,67 zł
Habla con eñe

Relatos de amor y desamor B-C + CD Colección Bisagra

104,48 zł
en-Clave

Bienvenidos DVD 1, 2 y 3 Multizona

147,60 zł