search

Relatos de amor y desamor B-C + CD Colección Bisagra

103,00 zł
Brutto

Relatos de amor y desamor B-C + CD to audiobook i drukowana książka z serii Colección Bisagra. Każda pozycja z tej serii przedstawia wybór 5 opowiadań, nagrania audio na CD i zbiór ćwiczeń w pdf, przygotowujących do DELE Intermedio i Superior w jednym pudełku.

Ilość

Relatos de amor y desamor B-C + CD to audiobook i drukowana książka z serii Colección Bisagra. Każda pozycja z tej serii przedstawia wybór 5 opowiadań, nagrania audio na CD i zbiór ćwiczeń w pdf, przygotowujących do DELE Intermedio i Superior w jednym pudełku. Cała seria jest opracowana jest z myślą o osobach uczących się języka hiszpańskiego i będących na poziomach B-C. Każdemu opowiadaniu towarzyszy kolorowa ilustracja. Jest więc idealnym prezentem dla osób interesujących się literaturą a uczących się języka hiszpańskiego.

Relatos de amor y desamor pokazują nam ludzi marzących o niemożliwych miłościach, wspominających utracone miłości i przyjaciół, którzy się pragną w ukryciu. Pożądanie, frustracja, wspomnienia i romantyzm otaczający przeszłość znajdziemy w tych pięciu opowiadaniach najlepszych współczesnych pisarzy. Oto lista utworów:

Manuel Rivas – ¿Qué me quieres, amor?

Andrés Neuman –Las cartas de los tristes

Carlos Castán – Viaje de regreso

Hipólito G. Navarro – Inconvenientes de la talla L 

Espido Freire – Herencia

9788493991135

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody