Relatos de amor y desamor B-C + CD Colección Bisagra

104,48 zł
Brutto

Relatos de amor y desamor B-C + CD to audiobook i drukowana książka z serii Colección Bisagra. Każda pozycja z tej serii przedstawia wybór 5 opowiadań, nagrania audio na CD i zbiór ćwiczeń w pdf, przygotowujących do DELE Intermedio i Superior w jednym pudełku.

Ilość

Relatos de amor y desamor B-C + CD to audiobook i drukowana książka z serii Colección Bisagra. Każda pozycja z tej serii przedstawia wybór 5 opowiadań, nagrania audio na CD i zbiór ćwiczeń w pdf, przygotowujących do DELE Intermedio i Superior w jednym pudełku. Cała seria jest opracowana jest z myślą o osobach uczących się języka hiszpańskiego i będących na poziomach B-C. Każdemu opowiadaniu towarzyszy kolorowa ilustracja. Jest więc idealnym prezentem dla osób interesujących się literaturą a uczących się języka hiszpańskiego.

Relatos de amor y desamor pokazują nam ludzi marzących o niemożliwych miłościach, wspominających utracone miłości i przyjaciół, którzy się pragną w ukryciu. Pożądanie, frustracja, wspomnienia i romantyzm otaczający przeszłość znajdziemy w tych pięciu opowiadaniach najlepszych współczesnych pisarzy. Oto lista utworów:

Manuel Rivas – ¿Qué me quieres, amor?

Andrés Neuman –Las cartas de los tristes

Carlos Castán – Viaje de regreso

Hipólito G. Navarro – Inconvenientes de la talla L 

Espido Freire – Herencia

9788493991135

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Relatos españoles...

Relatos españoles contemporáneos to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku. 

Cena 91,67 zł

Relatos del Río de la Plata...

Relatos del Río de la Plata to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku

Cena 91,67 zł

Relatos Mexicanos B2-C2 + CD

Relatos mexicanos to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku. 

Cena 91,67 zł

Relatos del Caribe B2-C2 + CD

Relatos del Caribe to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku.

Cena 91,67 zł