search

Relatos del Caribe B2-C2 + CD

87,00 zł
Brutto

Relatos del Caribe to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku.

Ilość

Relatos del Caribe to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku.

Każda publikacja to inny język hiszpański, zawiera ona CD z nagraniami audio tych opowiadań z odpowiednimi akcentami: castellano, meksykańskim, argentyńskim, kubańskim...Wyjątkowa okazja do poznania literatury w jej oryginalnym brzmieniu.

Relatos del Caribe przedstawia pisarzy z Ameryki Środkowej i Karaibów, którzy pokazują nam kulturę takich krajów jak Kuba i Republika Dominikańska z ich pejzażami i gorącym temperamentem wyczuwalnym w zmysłowym i muzycznym brzemieniu ich języka. Poznajemy tez słownictwo używane w tej okolicy i aby ułatwić zrozumienie tych historii, dołączono biografie autora i opisano kontekst jego prac. Oto lista opowiadań znajdujących się w tej publikacji:

  • Míster Taylor– Augusto

  • Abril es el mes más cruel– Guillermo Cabrera Infante

  • La Nochebuena de Encarnación Mendoza– Juan Bosch

  • En automóvil– Rubén Martínez Villena

9788493991111

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody