Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 60,00 zł

Marka

Marka

Kategorie

Język polski

Język polski

"W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie". Iluż to obcokrajowców swój język połamało na tym przepięknie polskim zdaniu Jana Brzechwy!

Mamy coś dla wszystkich, których językiem ojczystym jest język inny niż polski. Nasza internetowa księgarnia językowa oferuje zestaw podręczników.

Są to podręczniki do nauki języka polskiego jako języka obcego. Dostępne są dla różnych poziomów zaawansowania. Nasze podręczniki są w atrakcyjnych cenach.

Ponadto są świetną opcją dla wszystkich cudzoziemców, którzy chcą się nauczyć polskiego krok po kroku.

Czy język polski jest trudny?

Powszechnie wiadomo, że język, w którym mówi się nad Wisłą, należy do najtrudniejszych do opanowania. I to w skali światowej. Charakteryzuje go zawiła gramatyka, fleksyjność, skomplikowana ortografia i wymowa.

Czyni to z osób, które aspirują do komunikowania się po polsku — tytanów pracy. Nie wszystko musi jednak przychodzić z trudem. Podręczniki do nauki to świetna pomoc, która znacznie ułatwi cały proces nauki.

Czy można samemu nauczyć się języka polskiego jako obcego?

Samodzielne opanowanie języka polskiego jest możliwe. Jednak każdy uczeń, który chce się samodzielnie uczyć, powinien się zaopatrzyć w podręczniki do nauki języka polskiego

Takie zestawy to cenna pomoc dla obcokrajowców na każdym poziomie zaawansowania. Tego typu podręczniki przeprowadzą nas przez cały proces nauki języka i pomogą w opanowaniu najtrudniejszych zagadnień.

Trzeba przyznać, że choć język polski jest piękny, wiele jego aspektów będzie trudnych do opanowania dla cudzoziemców.

Ucząc się języka polskiego jako obcego, należy pamiętać o regularności. Warto odpowiednio podzielić materiał i uczyć się go krok po kroku. Nie musimy się rzucać od razu na głęboką wodę i uczyć ogromnych partii materiału.

Może to doprowadzić do tego, że szybko stracimy chęci do nauki i nasza znajomość języka polskiego zostanie na niskim poziomie.

Książki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców

Podręczniki do polskiego w naszej księgarni językowej w możliwie "bezkolizyjny" sposób przybliżą najważniejsze zagadnienia. Dzięki temu będzie możliwe jak najszybsze i jak najskuteczniejsze włączenie nowych użytkowników języka polskiego do polskiej wspólnoty językowej.

Prosimy pamiętać, że Jan Brzechwa dobrze bawił się, pisząc swoje wiersze dla dzieci. Równie dobrej zabawy życzymy wszystkim obcokrajowcom, którzy będą korzystać z naszych materiałów do kursów językowych.

W naszej księgarni oferujemy podręczniki do nauki języka polskiego wydawnictwa Universitas:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania najlepszego podręcznika dla siebie.

Aktywne filtry

Co raz wejdzie do głowy,...
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Co raz wejdzie do głowy,...

Co raz wejdzie do głowy, już z niej nie wyleci+CD jest podręcznikiem języka polskiego dla cudzoziemców na poziomie zaawansowania B1-C1.

Cena 60,00 zł Cena 30,00 zł

Hurra!!! Po polsku 2 Zeszyt...

Hurra!!!Po polsku 2 Zeszyt ćwiczeń to zbiór ćwiczeń dla obcokrajowców na poziomie zaawansowania A2. Spełnia on standardy wymagań Państwowej Komisji Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako obcego.

Do zadań dołączono nagrania audio na CD. Jest przeznaczony dla młodzieży od 16 roku życia i dla dorosłych. Obejmuje materiał około 120 godzin lekcyjnych.

Cena 36,00 zł