Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 60,00 zł

Marka

Marka

Język polski

Podręczniki do polskiego 

"W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie" - iluż to obcokrajowców swój język połamało na tym przepięknie polskim zdaniu Jana Brzechwy! Dla wszystkich, których językiem ojczystym jest język inny niż polski, nasza internetowa księgarnia językowa oferuje zestaw podręczników do nauki języka polskiego jako języka obcego. 

Jest faktem powszechnie znanym, że język w którym mówi się nad Wisłą, należy do najtrudniejszych do opanowania w skali światowej. Zawiłości gramatyki, fleksyjność, skomplikowana ortografia i wymowa, czynią z osób, które aspirują do komunikowania się po polsku - tytanów pracy. Nie wszystko musi jednak przychodzić z trudem. 

Podręczniki do polskiego w naszej księgarni językowej w możliwie "bezkolizyjny" sposób przybliżą te zagadnienia, aby jak najszybciej i skutecznie włączyć nowych użytkowników języka polskiego do polskiej wspólnoty językowej. Prosimy pamiętać, że Jan Brzechwa dobrze bawił się pisząc swoje wiersze dla dzieci. Równie dobrej zabawy życzymy wszystkim obcokrajowcom, którzy będą korzystać z naszych materiałów do kursów językowych.

Język polski

Aktywne filtry

Hurra!!! Po polsku 2 Zeszyt...

Hurra!!!Po polsku 2 Zeszyt ćwiczeń to zbiór ćwiczeń dla obcokrajowców na poziomie zaawansowania A2. Spełnia on standardy wymagań Państwowej Komisji Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako obcego. Do zadań dołączono nagrania audio na CD. Jest przeznaczony dla młodzieży od 16 roku życia i dla dorosłych. Obejmuje materiał około 120 godzin lekcyjnych.

Cena 36,00 zł