Kategorie

Ameryka Łacińska

Książki o Ameryce Łacińskiej

Czy wiesz, że język hiszpański uznawany jest za urzędowy nie tylko w Hiszpanii, ale też w wielu krajach Ameryki Łacińskiej?

To ogromny świat hiszpańskojęzyczny obejmujący wiele krajów, kultur i ludzi. 

Znajdziesz tu zarówno nowoczesne subkultury, jak i rdzenne plemiona. To świat pełen różnic i kontrastów. Jego kultura, historia, zwyczaje i przyroda zachwycają dziś niejednego podróżnika.

Już dziś możesz poznać Amerykę Łacińską z książkami oferowanymi przez naszą księgarnię.

Jeśli interesuje Cię przyroda, gastronomia, zwyczaje czy różnicę między poszczególnymi krajami jesteś w odpowiednim miejscu!

Pozycje, jakie znajdziesz w naszej księgarni, oferują ogrom wiedzy a czas, jaki poświęcisz lekturze książek o Ameryce Łacińskiej będzie z pewnością dobrze wykorzystany.

Posiadamy też mapę ukazująca kraję Ameryki Łacińskiej wraz z rzekami i głównymi miastami. Niejeden pasjonat geografii będzie nią zachwycony a jej pomoc podczas lekcji języka hiszpańskiego jest nieoceniona!

Skorzystaj z naszej oferty:

Cultura en el mundo hispanohablante A2-B1

Argentina manual de civilización libro

Curso de cultura

México manual de civilización libro

20 Curiosidades: Cosas que debes saber sobre el español y la cultura de los hispanohablantes A1+/A2

Aktywne filtry

El mapa de Iberoamerica

El mapa de Iberoamerica to mapa przedstawiająca wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej z głównymi miastami i rzekami. Idealna do klasy.

Jest wysyłana złożona. Jej wymiary po rozłożeniu to 1,14 x 0,98.

Cena 139,00 zł

México Manual de...

México Manual de civilización Claves to klucz do jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización. Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku. Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń.

Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz México. 

Cena 34,00 zł

Argentina Manual de...

Argentina Manual de civilización Claves to klucz do jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización. 

Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku. Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń.

Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz Mexico.Manual de civilización Libro

Cena 34,00 zł

Argentina Manual de...

Argentina Manual de civilización Libro to jedna z trzech pozycji z serii Manual de civilización. Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku. Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń. Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz Mexico.Manual de civilización Libro

Cena 116,55 zł

Curso de cultura Enseñar...

Curso de cultura to najnowszy podręcznik wydawnictwa Anaya w języku hiszpańskim poświęcony kulturze krajów hispanojęzycznych na poziomie A2+B1 z wersją cyfrową.

Przeznaczony do nauki w czasie 100 godzin, pokazujący różnice między poszczególnymi krajami, opracowany w formie modułów, które mogą być dowolnie wybierane.

Opublikowano też wersję cyfrową Curso de Cultura. Versión digital

Cena 126,00 zł

México Manual de...

México Manual de civilización Libro to jedna z trzech pozycji z serii Manual de civilización. Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku.

Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń. Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz México. 

Cena 121,00 zł

20 Curiosidades: Cosas que...

20 Curiosidades: Cosas que debes saber sobre el español y la cultura de los hispanohablantes A1+/A2 to najnowsza propozycja dla osób uczących się języka hiszpańskiego od niedawna. 

Historias sorprendentes de los hispanohablantes y de su lengua. Niezwykle kolorowa, z ciekawymi rysunkami i historiami związanymi z kultura hispanojęzyczną.

Cena 103,00 zł

Curso de Cultura DIGITAL

Curso de Cultura. Versión digital to cyfrowa wersja najnowszego podręcznika wydawnictwa Anaya w języku hiszpańskim poświęcony kulturze krajów hispanojęzycznych na poziomie A2+B1 z wersją cyfrową.

Przeznaczony do nauki w czasie 100 godzin, pokazujący różnice między poszczególnymi krajami, opracowany w formie modułów, które mogą być dowolnie wybierane.

Cena 87,10 zł