Kategorie

Gramatyka hiszpańska A1-A2 CYFROWE

Aktywne filtry

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario Básico A1+A2 DIGITAL to cyfrowa wersja wznowionego podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A1 i A2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych. 

Cena 79,00 zł

Ejercicios de léxico...

Ejercicios de léxico Inicial DIGITAL to podręcznik do nauki słownictwa języka hiszpańskiego na poziomie A2 z serii Colección PRÁCTICA.

Służy do nauki w grupie i samodzielnej pracy.

Cena 42,70 zł

Actividades de Uso de la...

Actividades de Uso de la gramática elementami en la Aplicación to najnowsze wydanie kultowej gramatyki, którą napisała Francisca Castro Viudez. Podręcznik jest na poziomie Elemental serii Uso de la gramática. 

Jest  gramatyką dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Bije rekordy popularności na całym świecie, był kilkakrotnie wznawiany. Obecne wydanie jest unowocześnione i kolorowe.

Służy do pracy w klasie i samodzielnej nauki.

Cena 43,00 zł

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario 2 A2 to wznowienie podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych.

Wersja cyfrowa z interaktywnymi ćwiczeniami do pracy w klasie i dla samouków.

Cena 59,20 zł

ELE en Escritura. Nivel...

ELE en Escritura. Nivel elemental A1/A2. Libro digital (Ed. 2022) to cyfrowa wersja podręcznika na poziomie A1- A2 dotyczącego wypowiedzi pisemnej w języku hiszpańskim.

Jest pierwszą z trzech części opracowania teoretyczno-praktycznegpoświęconego sztuce pisania i opisowi różnych jej form.  

Jest podzielony na rozdziały w których w szczegółowy sposób komentuje się i wyjaśnia podstawowe cechy różnych form tekstów. 

Każdy rozdział składa się z:

  • Teoría w której przedstawia się różne teksty, 

  • Práctica z ćwiczeniami poświęconymi tworzeniu i redagowaniu tekstów 

  • Soluciones z rozwiązaniami ćwiczeń.

Cena 47,50 zł

ELE en Fonética. Nivel...

ELE en Fonética. Nivel elemental A2  EBOOK to cyfrowa wersja podręcznika na poziomie podstawowym dotyczącego fonetyki hiszpańskiej. 

Jest to opracowanie teoretyczno-praktyczne hiszpańskiego systemu fonologicznego dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako języka obcego. 

Cena 42,00 zł

ELE en Ortografía EBOOK

ELE en Ortografía EBOOK to cyfrowa wersja podręcznika poświęconego zasadom ortografii w języku hiszpańskim z uwzględnieniem nowych norm Real Academia Española.

Cena 42,00 zł

Diagramática. Curso de...

Diagramática. Curso de gramática visual A2-B1 guía didáctica DIGITAL to przewodnik dla nauczyciela do nowej gramatyki wizualnej dla uczniów języka hiszpańskiego, która obejmuje poziomy zaawansowania od Ado B2.

Cena 79,30 zł

Ejercicios de gramática...

Ejercicios de gramática Inicial DIGITAL to cyfrowa wersja zeszytu ćwiczeń do nauki gramatyki języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym z serii Colección PRÁCTICA

Cena 42,70 zł

Diagramática. Curso de...

Diagramática. Curso de gramática visual A2-B1 DIGITAL to nowa gramatyka wizualna dla uczniów języka hiszpańskiego, która obejmuje poziomy zaawansowania od Ado B2.

Cena 47,50 zł

Aprende Gramática y...

Aprende gramática y vocabulario 1 A1 to wznowienie podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A1 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych. 

Wersja cyfrowa z interaktywnymi ćwiczeniami do pracy w klasie i dla samouków.

Cena 59,20 zł