Kategorie

Egzaminy DELE B1-B2

Egzaminy DELE B1-B2 z języka hiszpańskiego

Co to są egzaminy DELE B1 oraz DELE B2?

Egzaminy DELE B1 oraz DELE B2 są wydarzeniem, którego organizatorem jest Instytut Cervantesa. Dzięki nim zdobędziesz certyfikat potwierdzający znajomość języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowania B1 oraz B2. Uzyskany dyplom o charakterze międzynarodowym jest nie tylko dowodem znajomości języka hiszpańskiego jako obcego, ale też znakiem prestiżu wśród osób uczących się języka hiszpańskiego.

Certyfikat potwierdza kwalifikacje językowe potrzebne do rozumienia wypowiedzi zarówno pisemnych jak i ustnych na poziomie zaawansowania B1 lub B2.

Zdobądź certyfikat DELE B1 lub DELE B2 i zapewnij sobie sukces.

Chcesz przygotować się do egzaminu DELE B1 oraz B2 i uzyskać certyfikat DELE?

Osiągnij swoje cele językowe za pomocą egzaminów DELE. Przygotuj się do egzaminu, który udowodni twoje umiejętności językowe! Konieczne w przygotowaniach mogą okazać się nasze materiały i zbiory, dzięki którym egzamin DELE B1 i DELE B2 nie będzie Ci się kojarzył z abstrakcyjnym pojęciem, lecz ze spełnieniem Twoich językowych marzeń i pragnień.

Nasze publikacje pokażą Ci schematy, formuły, strategię, dzięki którym nic Cię nie zaskoczy podczas egzaminu DELE B1 lub DELE B2.

Testy egzaminacyjne DELE B1 i DELE B2 pomogą Ci ocenić Twoje umiejętności języka hiszpańskiego i uzyskać certyfikat znajomości języka hiszpańskiego o charakterze międzynarodowym. Używaj ich do samodzielnej nauki lub do weryfikacji swoich umiejętności.

Nasze materiały nauczą Cię dawać sobie radę w większości sytuacji, jakie mogą wystąpić w trakcie egzaminu. Nauczysz się krótko uzasadniać bądź wyjaśniać swoje stanowisko, poznasz strategie mające na celu znalezienie odpowiedniego zwrotu podczas egzaminu ustnego a także poćwiczysz ustalanie prawidłowej struktury wypowiedzi na tematy o pewnej złożoności przy zachowaniu wysokiego stopnia precyzji.

Co musisz umieć, by pożegnać poziom DELE A1 lub DELE A2 i zdać egzamin DELE B1 lub B2?

Egzamin DELE B1 i B2 potwierdza kwalifikacje językowe. Musisz udowodnić, że komunikacja w języku hiszpańskim jest możliwa bez większego problemu. Rozumienie tekstu oraz wypowiedź i interakcja zarówno na tematy konkretne jak i abstrakcyjne nie stanowią dla Ciebie żadnej przeszkody. By uzyskać dyplom należy posiadać zdolność elastycznego i efektywnego używania języka w celach społecznych a także rozwijać umiejętność spontanicznej wypowiedzi w stylu właściwym dla danej sytuacji komunikacyjnej.

Pokażesz też, że wiesz jak bronić swojego punktu widzenia w danej kwestii oraz podawać argumenty za i przeciw możliwym opcjom. Aby uzyskać dyplom należy uzyskać co najmniej 20 punktów na 50 możliwych w każdej dziedzinie oraz ściśle przestrzegać instrukcji podanych w arkuszu. Osiągnięcie sukcesu jest dla Ciebie możliwe bez większego wysiłku, wystarczą jedynie chęci i nasze materiały!

Mimo, że brzmi to jak opis egzaminu na poziomie DELE C2 to uwierz nam, że z naszymi pomocami egzamin DELE B1 lub B2 będzie czystą przyjemnością. Z naszymi zbiorami przygotujesz się do egzaminu w szczegółowy sposób, poznasz codzienne wyrażenia i zaczniesz posługiwać się językiem płynnym i naturalnym. Egzaminator DELE z pewnością doceni twoją naukę hiszpańskiego.

Nie należy bac się egzaminu, bo używając podstawowego języka jesteśmy w stanie podać informacje o sobie samym i swojej rodzinie a także wypowiedzieć się na tematy, które dotyczą znanej kandydatowi tematyki. To już połowa drogi do sukcesu!

Czy warto zdać egzamin DELE B1 lub DELE B2?

Z materiałami dostępnymi w naszej księgarni zdobycie 20 punktów w każdej dziedzinie będzie wyjątkowo proste, a rozumienie głównych idei w złożonych tekstach zamieni się w przyjemne doświadczenie.

Dzięki egzaminom DELE B1 oraz DELE B2 uzyskasz Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE B1 lub DELE B2. Pamiętaj, że mimo, że w Polsce ich organizatorem jest Instytut Cervantesa, są wystawiane w imieniu hiszpańskiego Ministerstwa Edukacji. Certyfikat sygnowany przez ministerstwo edukacji jest spełnieniem pragnień i aspiracji wielu osób na całym świecie.

Warto poświęcić czas i siły, by móc komunikować się z native speakerami w języku płynnym bez większego wysiłku z obu stron. Egzamin DELE B1 i DELE B2 otworzy Ci nowe drzwi i być może pchnie do zdobywania nowych celów takich jak egzamin DELE C1.

Skorzystaj ze zbiorów testów z rozwiązaniami przygotowanych przez hiszpańskie wydawnictwa Edelsa, SGEL i enClave ELE.

Edelsa

1.Preparación al DELE B1 Alumno + CD 2013

2.Preparación al DELE B1 Alumno + Claves 2013

3.Especial DELE B1 Curso completo Preparación al examen

4.Especial DELE B1 Curso completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas

5.Preparación al DELE B2 Alumno + audio descargable

6.Preparación al DELE B2 claves transcripciones y soluciones comentadas

7.Especial DELE B2 + audio Curso completo Preparación al examen

8.Especial DELE B2 Transcripciones y respuestas explicadas

Enclave

1.¡Dale al DELE! B1 Nuevo

2.¡Dale al DELE! B2 Nuevo

SGEL

1.Objetivo DELE B1 Preparación para el DELE B1

2.Objetivo DELE B2 Preparación para el DELE B2

Aktywne filtry

Objetivo DELE B1 Nueva edición

Objetivo DELE B1 Preparación para el DELE B1 to trzeci podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE B1.

Cena 111,00 zł

Objetivo DELE B2...

Objetivo DELE B2 Preparación para el DELE B2 to czwarty podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE B2

Cena 111,00 zł

Especial DELE B2 + audio...

Especial DELE B2 Curso completo Preparación al examen to podręcznik przygotowującdo egzaminu DELE na poziomie B2

Opublikowano też wersję cyfrową Especial DELE B2 Curso completo DIGITAL

Especial DELE Curso completo Preparación al examen jest serią testów egzaminacyjnych DELE wydana przez Edelsę. Podobnie jak Preparación al DELE składa się z dwóch książek; Especial DELE B2 Curso completo Preparación al examen Alumno i Transcripciones y respuestas explicadas.Ta seria przeznaczona jest na intensywne kursy przygotowujące do egzaminów tylko na trzech poziomach zaawansowania A2, B1 i B2.

Cena 135,00 zł

Especial DELE B2...

Especial DELE B2 Curso completo Transcripciones y respuestas aplicadas to klucz do podręcznika Especial DELE B2 Curso completo Alumno przygotowującego do egzaminu DELE na poziomie B2.

 • Especial DELE B2 Curso completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas
  • Nagrania audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa
  • Transkrypcje wszystkich wzorów egzaminu z części Comprensión auditiva.
  • Rozwiązania zadań egzaminacyjnych z poszczególnych testów z objaśnieniami prawidłowych i błędnych odpowiedzi ćwiczeń gramatycznych i funkcjonalnych z Comprensión de lectura.
  • Na końcu książki umieszczono szczegółową analizę każdego egzaminu wraz z praktycznymi poradami dotyczącymi prawidłowych odpowiedzi.
Cena 56,00 zł

Preparación al DELE B2...

Preparación al DELE B2 + audios descargables to zbiór testów egzaminacyjnych na poziomie B2. 

Preparación al DELE jest serią publikacji Edelsy. Przygotowuje do zdania egzaminu i otrzymania certyfikatu z języka hiszpańskiego. 

Egzaminy organizuje Instytut CervantesaEdelsa jest pierwszym wydawnictwem, które zaczęło opracowywać testy egzaminacyjne DELE w celach dydaktycznych.

Ukazały się one, gdy tylko Instytut Cervantesa rozpoczął certyfikację znajomości j.hiszpańskiego. Do chwili obecnej skorzystało z nich ponad 400 000 uczniów na całym świecie.

Wersja cyfrowa kosztuje 88,00 zł.

Cena 115,00 zł

¡Dale al DELE! B2 Nuevo + CD

¡Dale al DELE! B2 to pozycja z serii Dale al DELE, przygotowującej do egzaminu Diploma de Espańol como Lengua Extranjera na poziomie zaawansowania B2, organizowanego przez Instytut Cervantesa. 

¡Dale al DELE! B2 prezentuje 5 modeli egzaminu na poziomie B1, 112 zadań, instrukcje i strategie wykonywania różnych poleceń, opisy testów i zadań. tesa.

Cena 135,00 zł

¡Dale al DELE! B1Nuevos...

¡Dale al DELE! B1 to pozycja z serii Dale al DELE, przygotowującej do egzaminu Diploma de Espańol como Lengua Extranjera na poziomie zaawansowania B1, organizowanego przez Instytut Cervantesa. 

¡Dale al DELE! B1 prezentuje 6 modeli egzaminu na poziomie B1, 112 zadań, instrukcje i strategie wykonywania różnych poleceń, opisy testów i zadań. 

Cena 132,00 zł

Especial DELE B1 Curso...

Especial DELE B1 Curso completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas to klucz do podręcznika  przygotowującego do egzaminu DELE na poziomie B1

 • Especial DELE B1 Curso completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas:
  • Nagrania audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa.
  • Transkrypcje wszystkich wzorów egzaminu z części Comprensión auditiva.
  • Rozwiązania zadań egzaminacyjnych z poszczególnych testów z objaśnieniami prawidłowych i błędnych odpowiedzi ćwiczeń gramatycznych i funkcjonalnych z Comprensión de lectura.
  • Na końcu książki umieszczono szczegółową analizę każdego egzaminu wraz z praktycznymi poradami dotyczącymi prawidłowych odpowiedzi
Cena 54,00 zł

Preparación al DELE B1...

Preparación al DELE B1 + Claves to zbiór testów egzaminacyjnych wraz z kluczem na poziomie B1. 

Preparación al DELE jest serią publikacji Edelsy. Przygotowuje  do zdania egzaminu i otrzymania certyfikatu z języka hiszpańskiego.

Egzaminy organizuje Instytut CervantesaEdelsa jest pierwszym wydawnictwem, które zaczęło opracowywać testy egzaminacyjne DELE w celach dydaktycznych. Ukazały się one, gdy tylko Instytut Cervantesa rozpoczął certyfikację znajomości j.hiszpańskiego.

Cena 119,00 zł