Egzaminy DELE i SIELE

Egzaminy DELE i SIELE

Certyfikaty DELE, Diploma de Español como Lengua Extranjera, cieszą się największą popularnością ze wszystkich egzaminów sprawdzających poziom znajomości hiszpańskiego jako obcego. Materiały przygotowujące do zdania tych egzaminów są  wydane w formie książek i nagrań audio na CD, do ściągnięcia z platformy wydawnictwa lub  do przygotowywania się online.                                                                                                                                    

Są one przygotowywane przez metodyków hiszpańskich, współpracowników bądź nauczycieli Instytutu Cervantesa, osoby przeprowadzające te egzaminy lub autorów materiałów dydaktycznych, specjalizujących się w nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego. Zaletą tych publikacji jest nie tylko możliwość poznania tematów i zagadnień, które znajdziemy na egzaminie. Przede wszystkim możemy zorientować się, jak są zbudowane poszczególne części egzaminu, jaki jest rodzaj pytań i poleceń oraz co decyduje o zaliczeniu danego zadania.

Część z nich, dodatkowo omawia podstawowe problemy, z jakimi spotykają się uczestnicy egzaminów, przedstawia listę najczęściej popełnianych błędów i daje praktyczne wskazówki co do sposobu wypełniania testów.

Korzyści z zapoznania się z tymi książkami przed przystąpieniem do egzaminu są nie do przecenienia. Potwierdzają powszechną opinię, że sama znajomość języka to za mało, żeby dobrze wypaść na egzaminie. I dotyczy to wszystkich egzaminów certyfikujących, nie tylko z języka hiszpańskiego.

Certyfikaty SIELE, Sistema Internacional de Evaluación de la Lengua Espańola, są mniej znanym egzaminem sprawdzającym znajomość języka hiszpańskiego jako obcego.

Egzaminy DELE i SIELE

Aktywne filtry

Objetivo DELE B1 Nueva edición

Objetivo DELE B1 Preparación para el DELE B1 to trzeci podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomówodpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego .A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1. 

Cena 101,00 zł

Gramática escolar A1-A2

Gramática escolar A1- A2 to gramatyka języka hiszpańskiego napisana dla młodzieży szkolnej. Może być wykorzystana do pracy zarówno w grupie w klasie, jak i samodzielnie przez ucznia. 

Została pomyślana jako pomoc w przygotowaniu młodzieży w wieku 11-15 lat do egzaminów DELE Escolar.

Cena 97,00 zł

Objetivo DELE A2 Nueva edición

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to drugi podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomówodpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego .A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Cena 101,00 zł

Preparación al DELE A1...

Preparación al DELE A1 Respuestas y transcripciones explicadas 2020 to klucz do zbioru testów egzaminacyjnych z transkrypcjami nagrań audio i objaśnieniami gramatycznymi na poziomie A1

Cena 31,50 zł

Aprueba el Dele A1

 Aprueba el Dele A1 to materiał dla osób przygotowujących się do zdania egzaminu Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) na poziomie A1. Zawiera 2 płyty CD oraz klucz do wszystkich testów.

Może służyć zarówno do pracy w klasie, jak i samodzielnej pracy ucznia, zawiera 5 modeli egzaminu w autentycznej formie DELE. 

Uczy kompetencji wymaganych na tym egzaminie: rozumienia i wypowiedzi zarówno ustnej, jak i pisemnej w języku hiszpańskim.

Cena 49,00 zł Cena 36,75 zł

Objetivo DELE B2...

Objetivo DELE B2 Preparación para el DELE B2 to podręcznik przygotowujący do egzaminu DELE B2. Zawiera 6 modeli egzaminu, każdy poświęcony jednemu tematowi z dużą ilością praktycznych wskazówek. Dołączony klucz poszerzony jest o wyjaśnienia uzasadniające rozwiązanie.

Cena 101,00 zł

Objetivo DELE C1...

Objetivo DELE C1 Preparación para el DELE C1 to podręcznik przygotowujący do egzaminu DELE C1. Zawiera 6 modeli egzaminu, każdy poświęcony jednemu tematowi z dużą ilością praktycznych wskazówek. Dołączony klucz poszerzony jest o wyjaśnienia uzasadniające rozwiązanie.

Cena 120,00 zł

Especial DELE B2 + audio...

Especial DELE B2 Curso completo Preparación al examen to podręcznik przygotowującdo egzaminu DELE na poziomie B2Wersja cyfrowa kosztuje 105,00 zł.

Cena 132,00 zł

Especial DELE B2...

Especial DELE B2 Curso completo Transcripciones y respuestas aplicadas to klucz do podręcznika Especial DELE B2 Curso completo Alumno przygotowującego do egzaminu DELE na poziomie B2.

  • Especial DELE B2 Curso completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas
    • Nagrania audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa
    • Transkrypcje wszystkich wzorów egzaminu z części Comprensión auditiva.
    • Rozwiązania zadań egzaminacyjnych z poszczególnych testów z objaśnieniami prawidłowych i błędnych odpowiedzi ćwiczeń gramatycznych i funkcjonalnych z Comprensión de lectura.
    • Na końcu książki umieszczono szczegółową analizę każdego egzaminu wraz z praktycznymi poradami dotyczącymi prawidłowych odpowiedzi.
Cena 46,00 zł

Objetivo DELE A2...

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to podręcznik przygotowujący de egzaminu DELE na poziomie A2. Zawiera 6 modeli egzaminu, każdy poświęcony jednemu tematowi z dużą ilością praktycznych wskazówek. Dołączony klucz poszerzony jest o wyjaśnienia uzasadniające rozwiązanie.

Cena 83,00 zł Cena 62,25 zł