Egzaminy DELE i SIELE

Egzaminy DELE i SIELE

Certyfikaty DELE, Diploma de Español como Lengua Extranjera, cieszą się największą popularnością ze wszystkich egzaminów sprawdzających poziom znajomości hiszpańskiego jako obcego. Materiały przygotowujące do zdania tych egzaminów są  wydane w formie książek i nagrań audio na CD, do ściągnięcia z platformy wydawnictwa lub  do przygotowywania się online.                                                                                                                                    

Są one przygotowywane przez metodyków hiszpańskich, współpracowników bądź nauczycieli Instytutu Cervantesa, osoby przeprowadzające te egzaminy lub autorów materiałów dydaktycznych, specjalizujących się w nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego. Zaletą tych publikacji jest nie tylko możliwość poznania tematów i zagadnień, które znajdziemy na egzaminie. Przede wszystkim możemy zorientować się, jak są zbudowane poszczególne części egzaminu, jaki jest rodzaj pytań i poleceń oraz co decyduje o zaliczeniu danego zadania.

Część z nich, dodatkowo omawia podstawowe problemy, z jakimi spotykają się uczestnicy egzaminów, przedstawia listę najczęściej popełnianych błędów i daje praktyczne wskazówki co do sposobu wypełniania testów.

Korzyści z zapoznania się z tymi książkami przed przystąpieniem do egzaminu są nie do przecenienia. Potwierdzają powszechną opinię, że sama znajomość języka to za mało, żeby dobrze wypaść na egzaminie. I dotyczy to wszystkich egzaminów certyfikujących, nie tylko z języka hiszpańskiego.

Certyfikaty SIELE, Sistema Internacional de Evaluación de la Lengua Espańola, są mniej znanym egzaminem sprawdzającym znajomość języka hiszpańskiego jako obcego.

Egzaminy DELE i SIELE

Aktywne filtry

Objetivo DELE B1 Nueva edición

Objetivo DELE B1 Preparación para el DELE B1 to trzeci podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE B1.

Cena 111,00 zł

Gramática escolar A1-A2

Gramática escolar A1- A2 to gramatyka języka hiszpańskiego napisana dla młodzieży szkolnej. Może być wykorzystana do pracy zarówno w grupie w klasie, jak i samodzielnie przez ucznia. 

Została pomyślana jako pomoc w przygotowaniu młodzieży w wieku 11-15 lat do egzaminów DELE Escolar.

Cena 115,00 zł

Objetivo DELE A2 Nueva edición

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to drugi podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE A2.

Cena 111,00 zł

Preparación al DELE A1...

Preparación al DELE A1 Respuestas y transcripciones explicadas 2020 to klucz do zbioru testów egzaminacyjnych z transkrypcjami nagrań audio i objaśnieniami gramatycznymi na poziomie A1

Cena 52,00 zł

Aprueba el Dele A1

 Aprueba el Dele A1 to materiał dla osób przygotowujących się do zdania egzaminu Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) na poziomie A1. Zawiera 2 płyty CD oraz klucz do wszystkich testów.

Może służyć zarówno do pracy w klasie, jak i samodzielnej pracy ucznia, zawiera 5 modeli egzaminu w autentycznej formie DELE. 

Uczy kompetencji wymaganych na tym egzaminie: rozumienia i wypowiedzi zarówno ustnej, jak i pisemnej w języku hiszpańskim.

Cena 49,00 zł

Objetivo DELE B2...

Objetivo DELE B2 Preparación para el DELE B2 to czwarty podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE B2

Cena 111,00 zł

Objetivo DELE C1...

Objetivo DELE C1 Preparación para el DELE B2 to piąty podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE C1

Cena 130,00 zł

Especial DELE B2 + audio...

Especial DELE B2 Curso completo Preparación al examen to podręcznik przygotowującdo egzaminu DELE na poziomie B2. Jego wersja cyfrowa kosztuje 105,00 zł.

Especial DELE Curso completo Preparación al examen jest serią testów egzaminacyjnych DELE wydana przez Edelsę. Podobnie jak Preparación al DELE składa się z dwóch książek; Especial DELE B2 Curso completo Preparación al examen Alumno i Transcripciones y respuestas explicadas.Ta seria przeznaczona jest na intensywne kursy przygotowujące do egzaminów tylko na trzech poziomach zaawansowania A2, B1 i B2.

Cena 135,00 zł

Especial DELE B2...

Especial DELE B2 Curso completo Transcripciones y respuestas aplicadas to klucz do podręcznika Especial DELE B2 Curso completo Alumno przygotowującego do egzaminu DELE na poziomie B2.

  • Especial DELE B2 Curso completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas
    • Nagrania audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa
    • Transkrypcje wszystkich wzorów egzaminu z części Comprensión auditiva.
    • Rozwiązania zadań egzaminacyjnych z poszczególnych testów z objaśnieniami prawidłowych i błędnych odpowiedzi ćwiczeń gramatycznych i funkcjonalnych z Comprensión de lectura.
    • Na końcu książki umieszczono szczegółową analizę każdego egzaminu wraz z praktycznymi poradami dotyczącymi prawidłowych odpowiedzi.
Cena 56,00 zł

Objetivo DELE A2...

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to drugi podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE A2.

Cena 80,00 zł Cena 60,00 zł