Preparación al DELE escolar A1 claves

37,59 zł
Brutto

Preparación al DELE escolar A1 claves to klucz do podręcznika przygotowującego do egzaminów DELE na poziomie A1 uczniów w wieku między 11 a 17 lat. 

Ilość

Preparación al DELE escolar A1 claves to klucz do podręcznika przygotowującego do egzaminów DELE na poziomie A1 uczniów w wieku między 11 a 17 lat. Zawiera 7 wzorów egzaminu, podobnych do prawdziwych zarówno w swojej strukturze jak i stopniu trudności. Prezentuje tematyczny podział słownictwa, praktyczne porady i podpowiedzi, audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa, ćwiczenia do pracy w AulaVirtual i książkę z kluczem do samodzielnej pracy.


9788490816998

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

¡Dale al DELE! A1+@ Novedad

Książka Dale al DELE! A1 przygotowuje się do uzyskania poziomu A1 i może być stosowana zarówno w klasie, jak i do samodzielnej nauki w domu. Najnowsze wydanie zgodne z wymaganiami Instytutu Cervantesa.

Cena 110,00 zł

Gramática escolar A1-A2

Gramática escolar A1 - A2 to gramatyka napisana dla młodzieży szkolnej, która może być wykorzystana do pracy zarówno w grupie w klasie jak i samodzielnie przez ucznia.  

Cena 90,40 zł

¡Dale al DELE! escolar A1 +...

¡Dale al DELE escolar A1 to pierwsza pozycja z serii materiałów przygotowanych dla młodzieży szkolnej zainteresowanej uzyskaniem certyfikatu DELE lub matury z języka hiszpańskiego. 

Cena 92,10 zł