Lista produktów marki Edelsa

EDELSA to jedno z pierwszych wydawnictw, które zaczęło wydawać tylko materiały do nauki jezyka hiszpańskiego jako obcego.

Są 350 produkty

Showing 1-12 of 350 rzeczy

!Quiero ser una galina!...

!Quiero ser una galina! to lekturka z serii Colega lee, przeznaczonej dla dzieci, których podręcznikiem jest Colega. Składa się z 4 poziomów tak jak podręcznik i obejmuje poziomy A1.1, A1.2, A2.1 i A2.2. 

Cena 28,04 zł

"No llores por mí,...

"No llores por mí, Argentina" Eva Perón 2 to lektura dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Grandes personajes de la historia. 

Cena 34,07 zł

1492 A2 con audio Un paseo...

1492  A2 to lektura na poziomie A2 z serii Un paseo por la historia. Składa się z 13 tytułów na poziomach A1+, A2 i B1 opisujących najważniejsze wydarzenia z dziejów Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.

Cena 39,17 zł

96 horas y media en ninguna...

96 horas y media en ninguna parte 4 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 36,07 zł

A debate! C Solucionario

A debate! Alumno + CD Estrategias para la interacción oral C solucionario to klucz do nowoczesnego podręcznika do nauki komunikacji w języku hiszpańskim na poziomie C.

Cena 91,88 zł

A escena!

A escena! to pozycja z serii LEER ES FIESTA składających się z krótkich utworów literackich przeznaczonych do wystawienia na scenie teatralnej napisanych przez twórców z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, takich jak Rafael Alberi, Camilo Jose Cela czy Francisco Umbral. Dla miłosników literatury.

Cena 14,00 zł

Adquisición de lenguas...

Adquisición de lenguas extranjeras: perspectivas actuales en Europa to pozycja z serii Colección Investigación Didactica przeznaczonej dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 50,00 zł