Lista produktów marki Edelsa

EDELSA to jedno z pierwszych wydawnictw, które zaczęło wydawać tylko materiały do nauki jezyka hiszpańskiego jako obcego.

Są 354 produkty

Showing 1-12 of 354 rzeczy

!Quiero ser una gallina!...

!Quiero ser una gallina! Colega lee 1 A1.1. jest to lektura z serii Colega lee, przeznaczonej dla dzieci uczących się języka hiszpańskiego z podręcznika Colega

Jest to trzecia lektura do podręcznika Colega 1 Alumno+ejercicios+CD

Seria Colega Lee składa się z 4 części tak jak podręcznik. I jak podręcznik obejmuje poziomy A1.1, A1.2, A2.1 i A2.2

Cena 30,00 zł

"No llores por mí,...

"No llores por mí Argentina" 2 to lektura dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie zaawansowania B1. Należy do serii Grandes personajes de la historia. 

Seria ta, opracowana na dwóch poziomach znajomości języka, prezentuje 8 biografii wybitnych postaci hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej. 

Cena 40,00 zł

1492 A2 Un paseo por la...

1492 A2 con audio to lektura na poziomie zaawansowania A2 z historycznej serii Un paseo por la historia

Cechy Un paseo por la historia

  • Składa się z 13 tytułów na trzech poziomach zaawansowania I A1+, II A2, III B1.
  • Opisuje najważniejsze wydarzenia z dziejów Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.
  • Każda książeczka przedstawia wyjątkową postać historyczną.
  • Znajdziemy też krótki opis wydarzeń historycznych danej epoki.
  • Część dydaktyczna zawiera słowniczek, wyjaśnienia i pytania sprawdzające zrozumienie tekstu.

Cena 42,00 zł

3 por uno A1 Repasa...

3 por uno A1 to podręcznik na poziomie zaawansowania A1 z serii Repasa funciones, gramática léxico. Jak wskazuje nazwa, jest powtórzeniem poznanych poprzednio zagadnień gramatyczno-leksykalnych. Przeznaczony do samodzielnej nauki ucznia, ale nadaje się do powtórek materiału w grupie.

Cena 85,00 zł

3 por uno A2 Repasa...

3 por uno A2 to podręcznik na poziomie zaawansowania A2 z serii Repasa funciones, gramática léxicoJak wskazuje nazwa jest powtórzeniem poznanych poprzednio zagadnień gramatyczno-leksykalnych. Przeznaczony do samodzielnej nauki ucznia, ale nadaje się do powtórek materiału w grupie.

Cena 88,00 zł

3 por uno B1 Repasa...

3 por uno B1 to podręcznik na poziomie zaawansowania B1 z serii Repasa funciones, gramáticaléxico. Jak wskazuje nazwa, jest powtórzeniem poznanych poprzednio zagadnień gramatyczno-leksykalnych. Przeznaczony do samodzielnej nauki ucznia, ale nadaje się do powtórek materiału w grupie.

Cena 90,00 zł

96 horas y media en ninguna...

96 horas y media en ninguna parte 3 B2 to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowania B2. Należy do serii Para que leas na pięciu poziomach zaawansowania. Lektury te to powieści kryminalne, obyczajowe z tajemniczymi postaciami. Każdy tomik zawiera aneks z omówieniem zagadnień lingwistycznych i kulturowych. Opracowano go w języku hiszpańskim, francuskim, angielskim i niemieckim.

Cena 39,00 zł

A debate! Alumno + CD...

 ¡A debate! Alumno + CD Estrategias para la interacción oral C to podręcznik wydany przez wydawnictwo Edelsa. Przeznaczony jest do nauki komunikacji w języku hiszpańskim na poziomie zaawansowania C. Osobno jest opublikowany klucz do ćwiczeń. Jego autorami są nauczyciele ELE.

Cena 131,00 zł

A debate! Estrategias para...

 ¡A debate! Alumno + CD Estrategias para la interacción oral C Solucionario to klucz do podręcznika wydanego przez wydawnictwo Edelsa. Przeznaczony jest do nauki komunikacji w języku hiszpańskim na poziomie zaawansowania C. Osobno jest opublikowany klucz do ćwiczeń. Jego autorami są nauczyciele ELE.

Cena 98,00 zł

A medida B1 Curso para...

A medida B1 Libro de clase to nowoczesny podręcznik do języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowania B1. 

Jest pierwszym podręcznikiem opracowanym do prowadzenia zajęć indywidualnych zarówno w klasie, jak i online. Podręcznik dla nauczyciela z materiałem dla ucznia i objaśnieniami dostępny jest tylko online.

A medida B1 Libro de clase zawiera 15 rozdziałów z 4 lekcjami każdy. Skupiony jest przede wszystkim na nauce komunikacji po hiszpańsku.

A medida materiały cyfrowe:

  • Kody QR do przygotowania, utrwalenia i usystematyzowania materiału z lekcji.
  • Książkę cyfrową online i offline.
  • Prezentacje gramatyki i ćwiczeń interaktywnych do korzystania na wspólnych ekranach i tablicy cyfrowej.
  • Nagrania audio.

Fragment podręcznika do obejrzenia: 

https://edelsa.es/amedida/index.html

Cena 160,00 zł

Actividades de Uso de la...

Actividades de Uso de la gramática avanzado en la Aplicación to najnowsze wydanie kultowej gramatyki, którą napisała Francisca Castro Viudez. Podręcznik jest na poziomie Avanzado z serii Uso de la gramática. Jest  gramatyką dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Bije rekordy popularności na całym świecie, był kilkakrotnie wznawiany. Obecne wydanie jest unowocześnione i kolorowe.

Służy do pracy w klasie i samodzielnej nauki.

Cena 43,00 zł

Actividades de Uso de la...

Actividades de Uso de la gramática elementami en la Aplicación to najnowsze wydanie kultowej gramatyki, którą napisałaFrancisca Castro Viudez. Podręcznik jest na poziomie Elemental serii Uso de la gramática. Jest  gramatyką dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Bije rekordy popularności na całym świecie, był kilkakrotnie wznawiany. Obecne wydanie jest unowocześnione i kolorowe.

Służy do pracy w klasie i samodzielnej nauki.

Cena 43,00 zł