Diccionario práctico de la gramática 800 fichas de uso correcto del espańol

137,81 zł
Brutto

Diccionario práctico de gramática 800 fichas de uso correcto del espańol to gramatyka w formie słownika z 800 hasłami 

Ilość

Diccionario práctico de gramática 800 fichas de uso correcto del espańol to gramatyka w formie słownika z 800 hasłami z poprawnymi formami języka hiszpańskiego, obejmującej wszystkie zagadnienia gramatyczne. Idealny słownik do konsultacji zarówno dla uczniów jak i nauczycieli dzięki drugiemu tomowi w formie ćwiczeń z ponad 800 zadaniami do haseł z gramatyki. Klucz do nich jest w osobnym wydaniu. 

9788477116042

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español A1 - B2 Teoria y practica con solucionario to gramatyka z ćwiczeniami na poziomie A1-B1. Jedna z najbardziej przejrzyście opracowanych zbiorów ćwiczeń. Jej kontynuacją jest seria gramatyk na poszczególnych poziomach zaawansowania.

Cena 104,74 zł

Diccionario práctico de la...

Libro de ejercicios Diccionario práctico de gramática Uso correcto de espańol con + de 800 ejercicios to zeszyt ćwiczeń do Diccionario práctico de gramática w formie słownika z 800 hasłami.

Cena 85,84 zł

Diccionario práctico de la...

Diccionario práctico de gramática Soluciones to klucz do Libro de ejercicios Diccionario práctico de gramática Uso correcto de espańol con + de 800 ejercicios  w formie słownika z 800 hasłami.

Cena 26,25 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español A1- A2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego. 

Cena 104,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español C1 - C2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego.

Cena 104,00 zł

Uso de la gramática...

Uso de la gramática intermedio Claves to klucz do podręcznika na poziomie Intermedio serii Uso de la gramática na poziomach Elemental, intermedio i avanzado, zestawu ćwiczeń dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego

Cena 11,00 zł