Gramática de uso del español C1- C2 Teoria y práctica con solucionario

115,00 zł
Brutto

Gramática de uso del español C1 - C2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego.

Ilość

Gramática de uso del español C1 - C2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego. Zakres materiału odpowiada poziomom C1 – C2 zgodnie z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Jest praktyczna i przyjazna, obejmująca wszystkie ważne zagadnienia językowe. Każde zagadnienie przedstawiane jest na dwóch stronach: na jednej objaśnienia teoretyczne, a na drugiej ćwiczenia.W gramatyce zawartych jest w sumie 400 ćwiczeń. Zestawienia w tabelach, rysunki ilustrujące komentarze gramatyczne ułatwiają naukę, a klucz umożliwia samoocenę. Dodatkowo miękka i elastyczna oprawa pozwala na wygodne korzystanie z książki w różnych warunkach. Na końcu znajduje się słownik w kilku językach.

9788467521092

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español A1 - B2 Teoria y practica con solucionario to gramatyka z ćwiczeniami na poziomie A1-B1. Jedna z najbardziej przejrzyście opracowanych zbiorów ćwiczeń. Jej kontynuacją jest seria gramatyk na poszczególnych poziomach zaawansowania.

Cena 115,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español A1- A2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego. 

Cena 114,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español B1 - B2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego.

Cena 115,00 zł