Claves del español para hablantes de polaco 08

49,00 zł
Brutto

Claves del español para hablantes de polaco 08 to pozycja opracowana z myślą o Polakach uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Zawiera opisy i uwagi dotyczące najczęściej popełnianych błędów przez naszych rodaków. Obok prezentacji problemu umieszczone są poprawne wersje i podane zasady, które należy stosować w danym kontekście.

Ilość

Claves del español para hablantes de polaco 08 to pozycja opracowana z myślą o Polakach uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Zawiera opisy i uwagi dotyczące najczęściej popełnianych błędów przez naszych rodaków. Obok prezentacji problemu umieszczone są poprawne wersje i podane zasady, które należy stosować w danym kontekście. Dodatkowo znajdziemy ćwiczenia pomagające utrwalić nabyte umiejętności wraz z kluczem. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich uczących się języka hiszpańskiego. Składa się z następujących zagadnień:

1. Género y numero

2. Artículos

3. Posesivos

4. Demonstrativos y pronombre neutro lo

5. Pronombres personales y de complemento

6. Pronombres interrogativos y exclamativos

7. Pronombres relativos

8. Indefinidos

9. La comparación

10. Verbos : gustar, doler, interesar

11. Verbos: haber, estar, ser

12. La negación

13. Préterito perfecto, indefinido y pluscuamperfecto

14. Préterito imperfecto e indefinido

15. Subjuntivo

16. Preposiciones

17. Verbos con se y verbos sin se

18. Perífrasis verbales

19. Oraciones pasivas e impersonales

Pobierz PDF

9788467523096

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Diccionario práctico de la...

Libro de ejercicios Diccionario práctico de gramática Uso correcto de espańol con + de 800 ejercicios to zeszyt ćwiczeń do Diccionario práctico de gramática w formie słownika z 800 hasłami.

Cena 85,84 zł

Diccionario práctico de la...

Diccionario práctico de gramática Soluciones to klucz do Libro de ejercicios Diccionario práctico de gramática Uso correcto de espańol con + de 800 ejercicios  w formie słownika z 800 hasłami.

Cena 26,25 zł

Diccionario de dudas del...

Diccionario de dudas del estudiante de espańol como lengua extranjera jest przeznaczony dla uczących się języka hiszpańskiego na poziomach A2-B1-B2 i dla nauczycieli .Jest komplementarnym materiałem służącym do konsultacji wątpliwości i pomagającym uniknąć najczęściej popełnianych błędów gramatycznych, leksykalnych i ortograficznych. Prezentuje najczęściej występujące formy językowe. Składa się z trzech części: Diccionario z ponad 500 wyjaśnionymi wątpliwościami wraz z przykładami użycia w odpowiednim kontekście, Gramática z jasnymi wyjaśnieniami w postaci schematów i tabel, przejrzystych i łatwych do konsultacji i Ejercicios z ponad 800 ćwiczeniami, opracowanymi na podstawie przykładów umieszczonych w Diccionario. Na końcu słownika dołączony jest klucz do wszystkich ćwiczeń. 

Cena 83,52 zł