Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 150,00 zł

Marka

Marka

Kategorie

Antykwariat

Co to jest antykwariat internetowy ?

Nasza internetowa księgarnia językowa prowadzi również antykwariat.

Można w nim zakupić podręczniki do nauki języka hiszpańskiegoangielskiegowłoskiego,ale znajdziemy w nim także mniej popularne języki takie jak język szwedzki, norweski czy rosyjski.

To miejsce, gdzie znajdziesz też książki literatury obcojęzycznej, angielskiej i hiszpańskiej.

Oferta naszego antykwariatu obejmuje zarówno podręczniki, słowniki, poradniki, jak i lektury.

Pamiętaj, że nie zawsze to, co nowe jest lepsze. Starsze wydania mają duszę, oferują tę samą wiedzę i są często w korzystnej cenie.

Jeśli poszukujesz starszego wydania podręcznika, słownika wydanego kilka lat temu bądź po prostu interesuje Cię literatura iberoamerykańska, gwarantujemy Ci, że u nas znajdziesz to, czego szukasz!

Antykwariat język hiszpański

W naszym antykwariacie internetowym znajdziesz sekcję poświęconą językowi hiszpańskiemu. To właśnie tu znajdziesz m.in. podręczniki do nauki języka hiszpańskiego, które mają już nowszą wersję.

Są to nadal wartościowe książki, wydane z sercem, także na pewno będą dobrze służyć w nauce hiszpańskiego.

Poza tym w internetowym antykwariacie znajdziesz też sekcję gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie.

Wiadomo, że gramatyka w języku obcym nie zmienia się tak szybko, jak chociażby słownictwo potoczne. Zatem jest to okazja, by nabyć starsze, lecz nadal pomocne wydania książek w niższej cenie.

Antykwariat to także miejsce dla tych, którzy uwielbiają czytać. Znajdą tu wiele ciekawych lektur, które pomogą zapamiętać słownictwo i struktury językowe.

Są to zarówno książki napisane oryginalnie w języku hiszpańskim, jak i przetłumaczone z języka angielskiego. Niezależnie czy jesteś na poziomie A1 czy C2 znajdziesz tu coś dla siebie.

Antykwariat język angielski

Dla osób uczących się języka angielskiego również posiadamy wiele pozycji pomagających w rozwoju językowym.

W naszym antykwariacie są dostępne lektury po angielsku, które będą niezwykłą przygodą i spędzeniem czasu w przyjemny sposób. Posiadamy tytuły znane na całym świecie takie jak Ania z Zielonego Wzgórza czy The Last Templar.

Wierzymy, że lektury dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego będą nie tylko rozrywką, ale też nauką. Szeroki wybór tytułów nie pozwala na nudę.

Na życzenie jesteśmy w stanie sprowadzić interesujące Was tytuły!

Osoby, które chcą odetchnąć od języków obcych znajdą tu również coś dla siebie. W sekcji antykwariatu związanej z językiem polskim posiadamy książki związane z ekonomią, ezoteryką, a także literaturą iberoamerykańską.

Jeśli interesujesz się ekonomią, biznesem czy finansami polecamy Ci pozycje takie jak Niech klienci tłoczą się u Twoich drzwi.

Z kolei, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ezoteryki koniecznie zaopatrz się w Twój Portret Czyli Magia Numerologii. W antykwariacie znajdziesz wiele innych pozycji odpowiadających Twoim potrzebom i zainteresowaniom.

Literatura iberoamerykańska

Jeśli interesujesz się literaturą iberoamerykańską, to na pewno wiesz, ile wysiłku musisz włożyć, by znaleźć interesujące Cię pozycje na rynku polskim.

Z pomocą przychodzi Ci nasza księgarnia, która oferuje wiele pozycji iberoamerykańskich pisarzy. Znajdziesz tu działa brazylijskich, paragwajskich, meksykańskich i wielu innych autorów. Dla nas sprowadzenie nawet mało popularnych dzieł nie stanowi problemu!

W ofercie naszego antykwariatu znajdziesz między innymi dzieła Onelio Jorge Cardoso, Juan Rulfo czy Luis Britto Garcia.

I takich klasyków jak Mario Vargas Llosa, Gabriel Marquez czy Julio Cortazar.

Z pewnością lektura ich utworów będzie przyjemnością, poszerzy horyzonty i zapewni rozrywkę.

Literatura iberoamerykańska to ważny dział naszej księgarni. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientom i oferujemy pozycje rzadko spotykane na polskim rynku. 

To dla nas bardzo ważne.

Działamy dla Was!

Skorzystaj z oferty naszego antykwariatu:

Nuevo ELE intermedio + CD Alumno

Síntesis alumno

Www.Ru2012.Pl Marcin Ciszewski

Uso de la gramática intermedio Clave

Aktywne filtry

The Mysterious Flame of...

The Mysterious Flame of Queen Loana Umberto Eco

Fabuła utworu koncentruje się wokół wydarzeń związanych z Yambo. W wyniku udaru mózgu stracił on pamięć dotyczącą własnej przeszłości, zachowując przy tym sprawną pamięć o wydarzeniach historycznych, dziedzictwie kulturalnym.

Książka zawiera wiele odniesień dzieł kultury, głównie literatury, muzyki, komiksu.

Cena 16,00 zł

The golden compass Philip...

The golden compass Philip Pullman Klasyczna pozycja fantasy, umieszczona na liście “Top 100 Book of All Time.”

A #1 New York Times Bestseller
Winner of the Guardian Prize for Children's Fiction
Published in 40 Countries

Cena 16,50 zł