Filtruj według

Cena

Cena

  • 30,00 zł - 60,00 zł

Marka

Marka

Kategorie

Podręczniki do j.polskiego dla obcokrajowców

Podręczniki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców

Materiały do nauki języka polskiego obcokrajowców są coraz częściej poszukiwane. Nasza internetowa księgarnia językowa oferuje m.in. książki do nauki języka polskiego.

To odpowiednie miejsce dla wszystkich osób, które chcą się nauczyć tego pięknego języka. 

Oferujemy podręczniki do nauki języka polskiego jako obcego, które sprawią, że nauka będzie czystą przyjemnością. Nasze książki mają atrakcyjne ceny i są dostępne dla różnych poziomów zaawansowania językowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czy język polski jest trudny dla obcokrajowców?

Na to pytanie trzeba odpowiedzieć szczerze. Język polski jest trudny. Sprawia problemy nie tylko obcokrajowcom, ale często też jego rodzimym użytkownikom.

Nie dziwi więc, że obcokrajowcy mają problem z nauką języka polskiego skoro i my nie zawsze posługujemy się nim poprawnie. Oczywiście jest grupa języków z tej samej rodziny, co język polski.

Dzięki temu dla niektórych narodów m.in. Czechów, Ukraińców czy Rosjan opanowanie języka polskiego sprawi trochę mniej trudności.

Mimo to wszystkich, którzy zdecydują się na naukę języka polskiego, czeka wiele pracy. Skomplikowane deklinacje, ortografia ż – rz, h-ch, ó-u, aż 5 rodzajów i odmiana czasowników we wszystkich czasach to tylko niektóre zawiłości, które pojawią się podczas nauki. Jednak nie ma co się załamywać!

Nasza księgarnia to odpowiednie miejsce, aby zaopatrzyć się w książki do nauki języka polskiego, które pomogą każdemu przejść przez ten trudny proces.

Od czego zacząć naukę języka polskiego?

Nie jest łatwo samemu zaplanować cały proces nauki języka polskiego. Dlatego na początku naszej przygody z językiem polskim warto zaopatrzyć się w odpowiedni podręcznik.

Taka książka krok po kroku przeprowadzi nas przez cały proces. Poza tym z podręcznikiem możemy się uczyć sami w domu, nie musimy korzystać z innych kursów, których ceny bywają dość wysokie.

Do tego zawsze warto dodatkowo osłuchiwać się z językiem. Możemy słuchać polskiego radia, oglądać filmy czy seriale. Dobrze jest też znaleźć przyjaciół z Polski, z którymi będziemy mogli rozmawiać regularnie.

Dzięki wszystkim tym działaniom z pewnością po kilku miesiącach nauki polskiego zobaczysz efekty.

Jaki podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców?

Odpowiedni podręcznik to klucz do efektywnej i skutecznej nauki. Nie ma uniwersalnego i najlepszego podręcznika dla każdego ucznia, gdyż każdy z nas jest inny i ma inne metody nauki.

Dlatego każdy, kto chce uczyć się polskiego jako obcego, sam powinien zapoznać się z dostępnymi podręcznikami i wybrać odpowiedni dla siebie.

My proponujemy podręcznik wydawnictwa Universitas Co raz wejdzie do głowy, już z niej nie wyleciJest to podręcznik na poziomie zaawansowania B1-C1.

Przeznaczony jest dla uczniów, którzy osiągnęli już pewien poziom polskiego. Zawiera mnóstwo ćwiczeń, kolorowe ilustracje i dodatkowo płytę CD.

Druga nasza propozycja to zeszyt ćwiczeń Hurra!!! Po polsku 2 wydawnictwa Prolog.

Jest to zbiór ćwiczeń na poziomie A2, przeznaczony dla młodzieży i dorosłych. Z tymi ćwiczeniami szybko i skutecznie opanujesz najtrudniejsze zagadnienia.

Aktywne filtry

Co raz wejdzie do głowy,...
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Co raz wejdzie do głowy,...

Co raz wejdzie do głowy, już z niej nie wyleci+CD jest podręcznikiem języka polskiego dla cudzoziemców na poziomie zaawansowania B1-C1.

Cena 60,00 zł Cena 30,00 zł

Hurra!!! Po polsku 2 Zeszyt...

Hurra!!!Po polsku 2 Zeszyt ćwiczeń to zbiór ćwiczeń dla obcokrajowców na poziomie zaawansowania A2. Spełnia on standardy wymagań Państwowej Komisji Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako obcego.

Do zadań dołączono nagrania audio na CD. Jest przeznaczony dla młodzieży od 16 roku życia i dla dorosłych. Obejmuje materiał około 120 godzin lekcyjnych.

Cena 36,00 zł