Certyfikaty Instytutu Cervantesa DELE i SIELE, testy i egzaminy hiszpańskie

Certyfikaty Instytutu Cervantesa DELE i SIELE, testy i egzaminy hiszpańskie.

Podzieliliśmy ten katalog na trzy części.

Pierwsza to testy przygotowujące do egzaminów organizowanych przez Instytut Cervantesa DELE i SIELE

DELE : Diploma de Español como Lengua Extranjera. Certyfikaty DELE cieszą się największą popularnością ze wszystkich egzaminów sprawdzających poziom znajomości hiszpańskiego jako obcego.

SIELE :  Servicio Internacional de Evaluación de la Lengua Espańola. 

Poza zbiorami egzaminów DELE proponujemy zbiór testów sprawdzający poziom opanowania języka hiszpańskiego na poziomach A1-C1.

Mamy też podręczniki przygotowujące do matury i innych egzaminów hiszpańskich.

Certyfikaty Instytutu Cervantesa DELE i SIELE, testy i egzaminy hiszpańskie

Aktywne filtry

Objetivo DELE A2 Nueva edición

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to drugi podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomówodpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego .A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Cena 101,00 zł

Gramática escolar A1-A2

Gramática escolar A1- A2 to gramatyka języka hiszpańskiego napisana dla młodzieży szkolnej. Może być wykorzystana do pracy zarówno w grupie w klasie, jak i samodzielnie przez ucznia. 

Została pomyślana jako pomoc w przygotowaniu młodzieży w wieku 11-15 lat do egzaminów DELE Escolar.

Cena 97,00 zł

Preparación al DELE A1...

Preparación al DELE A1 Respuestas y transcripciones explicadas 2020 to klucz do zbioru testów egzaminacyjnych z transkrypcjami nagrań audio i objaśnieniami gramatycznymi na poziomie A1

Cena 31,50 zł

Aprueba el Dele A1

 Aprueba el Dele A1 to materiał dla osób przygotowujących się do zdania egzaminu Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) na poziomie A1. Zawiera 2 płyty CD oraz klucz do wszystkich testów.

Może służyć zarówno do pracy w klasie, jak i samodzielnej pracy ucznia, zawiera 5 modeli egzaminu w autentycznej formie DELE. 

Uczy kompetencji wymaganych na tym egzaminie: rozumienia i wypowiedzi zarówno ustnej, jak i pisemnej w języku hiszpańskim.

Cena 49,00 zł Cena 36,75 zł

Objetivo DELE B2...

Objetivo DELE B2 Preparación para el DELE B2 to podręcznik przygotowujący do egzaminu DELE B2. Zawiera 6 modeli egzaminu, każdy poświęcony jednemu tematowi z dużą ilością praktycznych wskazówek. Dołączony klucz poszerzony jest o wyjaśnienia uzasadniające rozwiązanie.

Cena 101,00 zł

Objetivo DELE C1...

Objetivo DELE C1 Preparación para el DELE C1 to podręcznik przygotowujący do egzaminu DELE C1. Zawiera 6 modeli egzaminu, każdy poświęcony jednemu tematowi z dużą ilością praktycznych wskazówek. Dołączony klucz poszerzony jest o wyjaśnienia uzasadniające rozwiązanie.

Cena 120,00 zł

Especial DELE B2 + audio...

Especial DELE B2 Curso completo Preparación al examen to podręcznik przygotowującdo egzaminu DELE na poziomie B2Wersja cyfrowa kosztuje 105,00 zł.

Cena 132,00 zł

Especial DELE B2...

Especial DELE B2 Curso completo Transcripciones y respuestas aplicadas to klucz do podręcznika Especial DELE B2 Curso completo Alumno przygotowującego do egzaminu DELE na poziomie B2.

  • Especial DELE B2 Curso completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas
    • Nagrania audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa
    • Transkrypcje wszystkich wzorów egzaminu z części Comprensión auditiva.
    • Rozwiązania zadań egzaminacyjnych z poszczególnych testów z objaśnieniami prawidłowych i błędnych odpowiedzi ćwiczeń gramatycznych i funkcjonalnych z Comprensión de lectura.
    • Na końcu książki umieszczono szczegółową analizę każdego egzaminu wraz z praktycznymi poradami dotyczącymi prawidłowych odpowiedzi.
Cena 46,00 zł

Objetivo DELE A2...

Objetivo DELE A2 Preparación para el DELE A2 to podręcznik przygotowujący de egzaminu DELE na poziomie A2. Zawiera 6 modeli egzaminu, każdy poświęcony jednemu tematowi z dużą ilością praktycznych wskazówek. Dołączony klucz poszerzony jest o wyjaśnienia uzasadniające rozwiązanie.

Cena 83,00 zł Cena 62,25 zł