Gramática escolar A1-A2

90,40 zł
Brutto

Gramática escolar A1 - A2 to gramatyka napisana dla młodzieży szkolnej, która może być wykorzystana do pracy zarówno w grupie w klasie jak i samodzielnie przez ucznia.  

Ilość

Gramática escolar A1 - A2 to gramatyka napisana dla młodzieży szkolnej, która może być wykorzystana do pracy zarówno w grupie w klasie jak i samodzielnie przez ucznia. Została pomyślana jako pomoc w przygotowaniu młodzieży w wieku 11-15 lat do egzaminów DELE escolar. Zawiera prezentacje 50 zagadnień gramatycznych w określonym kontekście wraz z systematyzującymi ćwiczeniami na poziomach A1, A2 i B1. Dołączono do niej 10 testów powtórkowych, jeden po pięciu rozdziałach.

9788416108343

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Ejercicios de gramática...

Ejercicios de gramática Inicial A2 Colección PRÁCTICA to podręcznik do nauki gramatyki języka hiszpańskiego na poziomie A2 z serii Colección PRÁCTICA. 

Cena 63,40 zł

Competencia gramatical en...

Competencia gramatical en uso A1 claves to klucz do pierwszego tomu ze zbiorem ćwiczeń gramatycznych na poziomach: A1, A2, B1 i B2 z serii Competencia gramatical en uso. Ejercicios de forma y uso. Basado en los niveles oficiales de referencia para el espańol.

Cena 23,21 zł

Competencia gramatical en...

Competencia gramatical en uso A2 claves to klucz do drugiego tomu ze zbiorem ćwiczeń gramatycznych na poziomach: A1, A2, B1 i B2 z serii Competencia gramatical en uso. Ejercicios de forma y uso. Basado en los niveles oficiales de referencia para el espańol.

Cena 23,21 zł

Competencia gramatical en...

Competencia gramatical en uso A2 Alumno to drugi tom ze zbiorem ćwiczeń gramatycznych na poziomach: A1, A2, B1 i B2 z serii Competencia gramatical en uso. Ejercicios de forma y uso. Basado en los niveles oficiales de referencia para el espańol.

Cena 71,19 zł

Gramática escolar B1

Gramática escolar  B1 to gramatyka napisana dla młodzieży szkolnej, która może być wykorzystana do pracy zarówno w grupie w klasie jak i samodzielnie przez ucznia. Została pomyślana jako pomoc w przygotowaniu młodzieży w wieku 11-15 lat do egzaminów DELE escolar

Cena 92,10 zł