Lista produktów marki EnClave-ELE

Hiszpańskie wydawnictwo EnClave-ELE

Historia hiszpańskiego wydawnictwa EnClave-ELE

EnClave-ELE to wydawnictwo specjalizujące się w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego (Espańol como Lengua Extranjera). Powstało w 2005 roku z inicjatywy CLE International (francuskiej grupy wydawniczej Editis). W kwietniu 2007 roku stało się niezależną hiszpańską firmą. Od początku publikowało własne metody nauczania języka hiszpańskiego. Wyróżnia się nie tylko treścią, ale i formą graficzną swoich publikacji wśród innych wydawnictw hiszpańskich.

Misja i charakter wydawnictwa EnClave-ELE

EnClave-ELE jest od początku innowacyjne i awangardowa. Zorientowane na działanie CEFR, gramatykę kognitywną lub zajęcia CLIL w metodach dziecięcych. Metoda CLIL czyli Content and Language Integrated Learning, polega na nauce gramatyki i słownictwa przy okazji poznawania innych dziedzin wziętych z życia codziennego i atrakcyjnych dla dzieci.

Proponuje także wielokulturową i integrującą perspektywę języka hiszpańskiego na świecie.

EnClave-ELE stworzyło motywujące, aktualne materiały i zasoby. Są one dostępne zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej. Z założenia wydawnictwo stawia na autorów, którzy tworzą swoje materiały na lekcjach, będąc aktywnymi nauczycielami.

W ciągu zaledwie kilku lat EnClave-ELE odnalazło się w hiszpańskim sektorze wydawniczym. Stało się nowym głosem języka hiszpańskiego jako języka obcego, obecnym w ponad czterdziestu krajach. W tym w Polsce. Zwłaszcza w czasie pandemii i nauki online ich podręczniki cieszą się dużym powodzeniem. Możliwość prowadzenia interaktywnych zajęć na platformie Blinklearning jest dużym udogodnieniem i dla nauczycieli i dla uczniów.

Wydawnictwo organizuje co roku konkurs Cuento de invierno, a od tego roku Cuento de verano. Uczestniczą w nim również uczniowie z polskich szkół. 

Publikacje wydawnictwa EnClave-ELE

Kursy hiszpańskiego dla dzieci

Mision Ñ Kurs hiszpańskiego dla przedszkolaków, metoda dla dzieci, które nie umieją czytać ani pisać.

Uno, dos, tres… ¡ya! Kurs hiszpańskiego dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat, autorki María de los Ángeles Palomino.

*Clave de sol* Kurs hiszpańskiego dla dzieci od 8 lat.

Kursy hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych

*¡Qué guay!* Kurs hiszpańskiego dla młodzieży.

*¡Genial!* Kurs hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych.

*En Acción* Kurs hiszpańskiego dla dorosłych. Opracowany przez Elenę Verdia z Instytutu Cervantesa w Madrycie.

*Así me gusta* Kurs hiszpańskiego dla starszych nastolatków i dorosłych. Opracowany przez Miquela Llobera z Uniwersytetu w Barcelonie.

Kurs hiszpańskiego specjalistyczny

*Bienvenidos* Kurs hiszpańskiego dla turystyki i hotelarstwa, autorstwa Raquel Vareli. Jest ona profesororem na Universidad Nacional de Educación a Distancia.

Dale al DELE! (testy przygotowujące do egzaminów DELE), autorstwa Ernesto Puertas i Nitzia Tudela z Instytutu Cervantesa w Warszawie.

Cały katalog liczy już ponad dwieście tytułów dotyczących nauki języka hiszpańskiego jako obcego. Jest dystrybuowany na całym świecie i oczywiście w Polsce. Posiada interaktywne książki cyfrowe na platformie Blinklearning.

Są 178 produkty

Showing 1-12 of 178 rzeczy

Actividades para el Marco...

Actividades para el Marco  A1 + CD Nueva edicion to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 94,40 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el MCER A2 + CD Nueva edición to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 99,70 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el MCER B1 + CD Nueva edición to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 104,70 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el MCER B2 + CD Nueva edición to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 109,80 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el MCER C1 + CD Nueva edición to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 115,10 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el MCER C2 + CD Nueva edición to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 125,00 zł

Así me gusta 1 A1-A2 Guía...

Así me gusta 1 A1-A2 Guía del profesor to podręcznik dla nauczyciela do pierwszego podręcznika z dwuczęściowego kursu języka hiszpańskiego jako obcego, Así me gustapoświęconego głównie nauce komunikacji w języku hiszpańskim

Cena 113,60 zł

Así me gusta 2 B1 Alumno

Así me gusta 2 B1 Alumno to drugi podręcznik z dwuczęściowego kursu języka hiszpańskiego jako obcego, Así me gustapoświęconego głównie nauce komunikacji w języku hiszpańskim

Cena 115,90 zł