Kategorie

Język portugalski

Język portugalski

Marzy Ci się wyjazd do słonecznej Brazylii? Chciałbyś przeczytać dzieła Jose Saramago w oryginale? A może jesteś fanem Cristiano Ronaldo?

Kraje portugalskojęzyczne mają tak wiele do zaoferowania. Portugalia, Brazylia czy Angola to przykłady krajów, gdzie ze znajomością języka portugalskiego jesteś w stanie skutecznie się komunikować.

Portugalia, pod względem położenia, jest najbardziej "zachodnim" krajem w Europie, który posiada nieprzebrane bogactwo narosłych przez wieki tradycji, właściwych tylko temu regionowi.

Jako kierunek turystyczny nieodmiennie cieszy się wielką popularnością. Szczególne zainteresowanie wzbudza Lizbona, magiczne miasto leżące nad Oceanem Atlantyckim.

Chcesz uczyć się języka portugalskiego?

Na świecie jest 270 milionów ludzi, którzy porozumiewają się w języku portugalskim. Dawna potęga kolonialna Portugalii rozprzestrzeniła portugalską mowę nawet w bardzo odległe zakątki globu.

Poznanie gramatyki, leksyki i ortografii tego języka, to możliwość wniknięcia we wspaniałą kulturę niegdyś potężnego państwa, jak również dostęp do wybitnych dzieł literackich, a także otwarcie się na rozmowę z ludźmi w różnych zakątkach Ziemi.

Język portugalski należy do rodziny języków romańskich. Oznacza to, że podobny jest do m.in. języka hiszpańskiego czy francuskiego.

Jeśli znasz te języki, już na starcie będziesz miał spore ułatwienie. Jeśli nie, zobaczysz, że język portugalski jest piękny i dźwięczny.

Język portugalski należy do języków niszowych. Oznacza to, że Ci co znają go mogą być z siebie dumni! Należą do osób, które są oryginalni. Nauka tego pięknego języka niesie ze sobą także możliwość większego wynagrodzenia, mniejszą konkurencję na rynku pracy czy po prostu okazuje się przydatna podczas podróży po świecie.

Księgarnia jako pomoc w nauce języka portugalskiego

W naszej księgarni językowo-edukacyjnej oferujemy najlepsze podręczniki językowe do nauki portugalskiego wydawnictwa LIDEL, które dobrze przygotują Państwa do egzaminów i uzyskania certyfikowanych stopni znajomości języka, a także przysporzą wiele radości z kontaktu z tym jedynym w swoim rodzaju językiem.

Podręczniki do nauki tego wspaniałego języka takie jak Portugues XXI czy Portugues Ao Vivo są skierowane zarówno do osób chcących poznać portugalski od podstaw jak i zaawansowanych. Mogą być przeznaczone do samodzielnej nauki, ale też często są wykorzystywane podczas kursów języka w szkole językowej.

Ponadto, oprócz wyboru podręczników do nauki języka portugalskiego, jesteśmy w stanie sprowadzić inne, interesujące Państwa podręczniki, a także dowolne wydawnictwo literatury portugalskiej.

Książki do nauki portugalskiego

Podręczniki dostępne w naszej ofercie umożliwiają opanowanie podstaw języka portugalskiego, zwracają uwagę na codzienne zwroty i wyrażenia a także zawierają nagrania mp3 do nauki wymowy już na poziomie podstawowym.

Ponadto zawierają mini słownik, dzięki któremu opanowanie słownictwa czy wykonanie fiszek nie będzie problemem nawet dla osób początkujących.

Osoby bardziej zaawansowane również znajdą odpowiednie wyjaśnienia zagadnień gramatycznych i różnorodne ćwiczenia do nauki języka ojczystego Magellana.

Materiały dydaktyczne zawarte w tej publikacji w przystępny sposób uczą zwrotów i wyrażeń używanych każdego dnia i mogą być wykorzystywane jako trening językowy. Z nimi w sposób instynktowny zaczniesz używać portugalskich słów i zdań!

Kurs i nauka języka portugalskiego – najlepsze benefity już dla początkujących

Język portugalski to jeden z najczęściej używanych języków w mediach społecznościowych. Jego nauka przyniesie Ci wiele benefitów. Jeśli chcesz zwiedzić Maderę, odkryć piękno Brazylii bądź czytać książki po portugalsku to z pewnością dzięki podręcznikom poznasz rozmówki na każdy wyjazd.

Sprawdź to sam i przekonaj się, że portugalski nie gryzie!

Patrząc na możliwości i rozwój, jakie niesie ze sobą nauka jednego z najbardziej popularnych języków świata to koszt książek do nauki języka portugalskiego wydaje się niską ceną.

Nazwy produktów dostępne w ofercie naszej księgarni internetowej takie jak Portugues XXI czy Portugues Ao Vivo niech kojarzą się z wysoką jakością oraz spełnianiem Twoich językowych marzeń! Zapraszamy do zakupów!

Aktywne filtry

Portugues ao vivo 1
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Portugues ao vivo 1

Portugues ao vivo 1 to pierwszy poziom podręcznika do języka portugalskiego na trzech poziomach do samodzielnej nauki.

Cena 55,00 zł Cena 27,50 zł
Portugues ao vivo 3
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Portugues ao vivo 3

Portugues ao vivo 3 to trzeci poziom podręcznika do języka portugalskiego na trzech poziomach do samodzielnej nauki.

Cena 55,00 zł Cena 27,50 zł

Portugues XXI A1 Pack Livro...

Portugues XXI A1 Pack Livro + exercicios Nova edicao to zestaw podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń i CD na poziomie A1 nowego wydania najpopularniejszego podręcznika do języka portugalskiego jako obcego.

Cena 189,79 zł

Portugues XXI A2 Livro +...

Portugues XXI A2 Livro + exercicios + CD Nova edicao to zestaw podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń z CD na poziomie A2, nowego wydania najpopularniejszego podręcznika do języka portugalskiego jako obcego. 

Cena 189,79 zł

Portugues XXI A2 Aluno +...

Portugues XXI A2 Aluno + CD Nova edicao to podręcznik ucznia na poziomie A2 nowego wydania najpopularniejszego podręcznika do języka portugalskiego jako obcego. 

Cena 133,00 zł

Portugues XXI B1 3...

Portugues XXI B1 3 Exercicios + CD Nova edicao to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie B1 nowego wydania najpopularniejszego podręcznika do języka portugalskiego jako obcego

Cena 72,00 zł

Portugues XXI B1 3 Pack:...

Portugues XXI B1 3 Pack livro + exercicios Nova edicao to podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie B1 nowego wydania najpopularniejszego podręcznika do języka portugalskiego jako obcego.  

Cena 189,79 zł