Kategorie

Słowniki hiszpańsko-hiszpańskie

SŁOWNIKI HISZPAŃSKI-HISZPAŃSKIE

Słowniki to niezbędna pomoc w nauce dla uczniów na każdym poziomie zaawansowania.

Słowniki hiszpańsko- hiszpańskie są polecane bardziej dla osób, które już posiadają podstawową znajomość słów i zwrotów języka hiszpańskiego, gdyż w przeciwieństwie do słowników hiszpańsko- polskich nie znajdą tu żadnych informacji w języku polskim, więc łatwej będzie im zrozumieć wszystko, co jest w nich zawarte.

Warto też podkreślić, że takie słowniki ułatwią nie tylko naukę słownictwa, lecz też są odpowiednie do ułatwienia zapamiętania tematów gramatycznych m.in. dzięki tabelom czasowników.

Słowniki hiszpańsko- hiszpańskie

Słowniki hiszpańsko- hiszpańskie to jedna z kategorii słowników hiszpańskich, które znajdują się w naszej księgarni.

Słownik hiszpańsko- hiszpański to niezbędna pomoc dydaktyczna w trakcie nauki języka hiszpańskiego. Takie książki to też świetny dodatek do rozwijania umiejętności językowych. Są przydatne na każdym poziomie zaawansowania językowego.

Słowniki to alfabetyczny lub tematycznie podzielony spis nowych słów i wyrażeń w języku hiszpańskim.

Zawierają też dodatkowo idiomy, tabele odmiany czasowników oraz przykłady użycia haseł. Może to pomóc uczniom zapamiętać i ćwiczyć słownictwo.

Zazwyczaj w każdym słowniku możemy sprawdzić też wymowę hiszpańskich słówek. Jest to szczególnie dla osób zaczynających naukę nowego języka.

Słownik hiszpańsko- hiszpański — nasza oferta

W naszej księgarni internetowej oferujemy szeroki wybór słowników. Są to produkty najwyższej jakości, najlepszych hiszpańskich wydawnictw.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej księgarni.

SM

Wydawnictwo SM ma w swojej ofercie różne słowniki.

Są to pozycje dla osób początkujących oraz dla tych z wyższym poziomem znajomości języka hiszpańskiego. Można tu znaleźć słowniki przedstawiające prawidłowe łączenie słów w języku hiszpańskim.

Ponadto dostępne są słowniki, które skupiają się na pokazaniu jednego słowa w różnych kontekstach. Oferujemy też pozycje dedykowane specjalnie dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako języka obcego.

Diccionario general dllengua española

Diccionario Clave diccionario duso del español actual

Diccionario Combinatorio PRÁCTICO del español contemporáneo las palabras esucontexto

REDES Diccionario combinatorio del español contemporáneo las palabras escontexto

Diccionario sinónimos y antónimos lengua española

Na szczególną uwagę zasługuje seria SM Diccionario Básico, Intermedio i Avanzado.

Przeznaczone są one dla uczniów, już od poziomu A1. Słowniki te zostały opracowane tak, by można było je włączyć do nauki już od pierwszych lekcji.

Diccionario Básico De La Lengua Española

Diccionario Avanzado Primaria

Diccionario Intermedio Primaria

VOX

Wydawnictwo VOX w swoich produktach oferuje słowniki języka hiszpańskiego z licznymi hasłami z przykładami.

Znajdziemy w nich też m.in. potocznie używane zwroty, amerykanizmy oraz hasła naukowe i techniczne. W swojej ofercie mają też słowniki stworzone specjalnie z myślą o osobach uczących się hiszpańskiego. 

Znajdą tu coś dla siebie też uczniowie szkół średnich. 

VOX oferuje słownik przygotowujący do matury oraz egzaminów DELE przygotowany specjalnie przez Real Academia Española.

Diccionario manual dllengua española

Diccionario lengua española escolar Vox

Diccionario escolar dllengua español

Diccionario de español para extranjeros para la enseñanza de la lengua española

Diccionario secundaria y bachillerato + acceso online

SGEL

SGEL w swojej ofercie ma słowniki języka hiszpańskiego dla uczących się języka hiszpańskiego na różnym poziomie zaawansowania.

Wśród oferowanych produktów możemy znaleźć słowniki, które zawierają nie tylko zwroty typowe dla mieszkańców Hiszpanii, ale też Ameryki Łacińskiej.

Diccionario abreviado duso del español actual

Diccionario ddudas del estudiante despañol como lengua extranjera

Diccionario básico duso dllengua española

Diccionario de bolsillo del español actual

Diccionario dbolsillo dllengua española

Octaedro Editorial

Z tego wydawnictwa proponujemy słownik dla osób rozpoczynających naukę języka hiszpańskiego. Zawiera on ilustracje, które będą pomocne dla uczniów w zapamiętywaniu nowych haseł.

El primer diccionario despañol Bienvenidos

Mestas Ediciones

W naszej księgarni oferujemy słownik tego wydawnictwa stworzony specjalnie dla osób uczących się języka hiszpańskiego.

Zawiera on liczne hasła przedstawione w przejrzysty i prosty sposób.

Diccionario escolar dllengua española

Espasa- Calpe

Diccionario de la lengua española to nowe i zaktualizowane wydanie słownika wydane w 2014 roku. Zostało opracowane we współpracy z Real Academia Española. Zawiera 93 000 haseł.

Znajdują się w nim nowe terminy, które weszły na stałe do języka hiszpańskiego. Słownik oferuje też hasła hiszpańskie używane w Ameryce Łacińskiej.

Aktywne filtry

Diccionario combinatorio...

Diccionario combinatorio PRÁCTICO del español contemporáneo Las palabras en su contexto to słownik przedstawiający prawidłowe łączenie słów w języku hiszpańskim.

Dla wszystkich osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Zawiera pond 400 000 kombinacji słów.

Cena 150,00 zł

Diccionario general de la...

Diccionario general de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego z czytelnym układem i opisem haseł. Jest ich ponad 30 000. Zawiera informacje aktualne i kompletne.

Wygodny format i miękka okładka pozwalają na korzystanie w różnych warunkach. Dołączono tabele z odmianami czasowników hiszpańskich.

Cena 63,00 zł

Diccionario Manual de la...

Diccionario Manual de la lengua española to słownik zawierający 34 000 haseł, 70 000 znaczeń, 30 000 przykładów, 5 300 zwrotów i idiomów.

Prezentuje słownictwo używane w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej.

Cena 89,30 zł

REDES Diccionario...

REDES Diccionario combinatorio del español contemporáneo Las palabras en su contexto to słownik języka hiszpańskiego, skupiający się na pokazaniu, że znaczenie słowa zależy również od tego, w jakim kontekście się pojawia. 

Zawiera wiedzę, której zazwyczaj nie ma w innych słownikach, a która jest fundamentalna dla prawidłowego, poprawnego i precyzyjnego posługiwania się językiem. Pokazuje, w jaki sposób używamy zestawień słów we współczesnej hiszpańszczyźnie. Został stworzony pod kierownictwem Ignacio Bosque, członka Real Academia Española

Cena 234,00 zł

Diccionario Clave...

Diccionario Clave Diccionario de uso del español actual to aktualny słownik języka hiszpańskiego. Wstęp do niego napisał  Gabriel García Márquez, laureat literackiego Nobla.

Słownik prezentuje zwroty i terminy używane na co dzień w języku hiszpańskim. Zawiera ponad 80 000 definicji z licznymi przykładami użycia. 

Cena 185,00 zł

Diccionario abreviado de...

Diccionario abreviado de uso del español actual to słownik opracowany według nowatorskiej metodologii. Zwroty i ich definicje opierają się na rzeczywistym używaniu języka w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Zostały użyte w tekstach zebranych w CUMBRE. Jest to zbiór 20 milionów słów, własność wydawnictwa SGEL. 

Jest ono pionierem w wykorzystaniu zasobów lingwistycznych do opracowań słowników. Słownik zawiera setki nowych słów i definicji obecnych we współczesnym języku hiszpańskim, a nie ujętych w innych słownikach.
Każda definicja zaczyna się od informacji o częstotliwości występowania według skali od 1 do 5. Jest to przydatne dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego, jak i osób uczących się tego języka.

Cena 107,00 zł

Diccionario de dudas del...

Diccionario de dudas del estudiante de espańol como lengua extranjera, czyli słownik języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowania A2-B1-B2.  Został opracowany w formie zeszytu ćwiczeń z kluczem na końcu. Jest przeznaczony dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego i dla nauczycieli. 

Z założenia obejmuje poziomy zaawansowania od A2 do B2, ale jest pomocny i na poziomach CJest komplementarnym materiałem służącym do konsultacji wątpliwości i pomagającym uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Zarówno gramatycznych, leksykalnych jak i ortograficznych. 

Cena 105,00 zł

Diccionario de bolsillo de...

El diccionario de bolsillo to kieszonkowy słownik języka hiszpańskiego bijący rekordy sprzedaży. Zawiera ponad 13 000 potocznych haseł i amerykanizmy. Przeznaczony do codziennego użytku dzięki doborowi zwrotów i wygodnemu formatowi.

Cena 31,50 zł

Diccionario Básico de la...

Diccionario Básico de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego dla osób zaczynających naukę tego języka wydany przez SM. Podstawowy słownik jest słownikiem dla początkujących, zaprojektowanym specjalnie dla uczniów szkół podstawowych.

Szkolne słowniki dydaktyczne SM od lat są podstawowymi narzędziami nauczania.

Cena 105,00 zł

Diccionario sinónimos y...

Diccionario sinónimos y antónimos lengua española to jeden z dwóch słowników poświęconych leksyce języka hiszpańskiego. Przeznaczony jest dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. 

Cena 75,00 zł

Diccionario Secundaria y...

Diccionario Secundaria y Bachillerato + acceso online to najbardziej kompletny słownik dla uczniów w szkole średniej. Przygotowuje do matury i egzaminów DELE. Został opracowany przez Real Academia Española. Przy opracowywaniu słownika RAE współpracowała z uczelniami amerykańskimi.

Słownik ten jest podstawową pomocą dla młodzieży w nauce języka hiszpańskiego. Dostęp online jest darmowy przez 12 miesięcy zarówno z komputera jak i smartfonu. 

Cena 74,42 zł