Słowniki hiszpańsko-hiszpańskie

Słowniki hiszpańsko-hiszpańskie

Aktywne filtry

Diccionario combinatorio...

Diccionario combinatorio PRÁCTICO del español contemporáneo Las palabras en su contexto to słownik przedstawiający prawidłowe łączenie słów w języku hiszpańskim.Dla wszystkich osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Zawiera pond 400 000 kombinacji słów.

Cena 150,00 zł

Diccionario Manual de la...

Diccionario Manual de la lengua española to słownik zawierający 34 000 haseł, 70 000 znaczeń, 30 000 przykładów, 5 300 zwrotów i idiomów. Słownictwo używane w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej.

Cena 89,30 zł

REDES Diccionario...

REDES Diccionario combinatorio del español contemporáneo Las palabras en su contexto to obok Diccionario combinatorio práctico del español contemporáneo Las palabras en su contexto, słownik języka hiszpańskiego, skupiający się na pokazaniu, że znaczenie słowa zależy również od tego w jakim kontekście się pojawia. I oba te słowniki zawierają wiedzę, której zazwyczaj nie ma w innych a która jest fundamentalna dla prawidłowego, poprawnego i precyzyjnego posługiwania się językiem: w jaki sposób używamy zestawień słów we współczesnej hiszpańszczyźnie. 

Cena 234,00 zł