REDES Diccionario combinatorio del español contemporáneo Las palabras en su contexto

234,00 zł
Brutto

REDES Diccionario combinatorio del español contemporáneo Las palabras en su contexto to obok Diccionario combinatorio práctico del español contemporáneo Las palabras en su contexto, słownik języka hiszpańskiego, skupiający się na pokazaniu, że znaczenie słowa zależy również od tego w jakim kontekście się pojawia. I oba te słowniki zawierają wiedzę, której zazwyczaj nie ma w innych a która jest fundamentalna dla prawidłowego, poprawnego i precyzyjnego posługiwania się językiem: w jaki sposób używamy zestawień słów we współczesnej hiszpańszczyźnie. 

Ilość

REDES Diccionario combinatorio del español contemporáneo Las palabras en su contexto to obok Diccionario combinatorio práctico del español contemporáneo Las palabras en su contexto, słownik języka hiszpańskiego, skupiający się na pokazaniu, że znaczenie słowa zależy również od tego w jakim kontekście się pojawia. I oba te słowniki zawierają wiedzę, której zazwyczaj nie ma w innych a która jest fundamentalna dla prawidłowego, poprawnego i precyzyjnego posługiwania się językiem: w jaki sposób używamy zestawień słów we współczesnej hiszpańszczyźnie. Zostały stworzone pod kierownictwem Ignacio Bosque, członka Real Academia Española. REDES Diccionario combinatorio del español contemporáneo Las palabras en su contexto jest przeznaczony przede wszystkim dla osób zajmujących się zawodowo studiami nad językiem hiszpańskim. Klasyfikuje i gromadzi kombinacje słów o podobnym znaczeniu: pingue znaczy obfity ale mówi się o pingues beneficios a nie o pingues errores, bowiem słowo to łączy się z rzeczownikami oznaczającymi zyski. Określa częstotliwość użycia kombinacji każdego słowa i mimo że kombinacja espectáculo dantesco oraz imagen dantesca są naturalnymi w języku hiszpańskim to ta pierwsza występuje częściej. Słownik został opracowany na podstawie 250 milionów słów z 68 tekstów dziennikarskich prasy hiszpańskiej i amerykańskiej z ostatnich 20 lat.

9788467502763

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Diccionario avanzado Primaria

Diccionario avanzado Primaria to ostatni z serii słowników Primaria, obok Básico e Intermedio. 9ª edycja, poszerzona i zaktualizowana według obecnych norm akademickich

Cena 105,00 zł

Diccionario intermedio...

Diccionario intermedio Primaria to drugi tom słownika z serii Primaria. 14ª edycja została uaktualniona zgodnie z współczesnymi normami akademickimi. 

Cena 105,00 zł

Diccionario sinónimos y...

Diccionario sinónimos y antónimos lengua española to dwa słowniki poświęcone poszerzeniu słownictwa osobom uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego. 

Cena 75,00 zł

Diccionario Clave...

Diccionario Clave Diccionario de uso del español actual to aktualny słownik języka hiszpańskiego zbierający zwroty i terminy uzywane na co dzień ze wstępem Gabriela García Márqueza

Cena 185,00 zł