Kategorie

Słowniki hiszpańskie

Słowniki hiszpańskie - niezbędnik w nauce języka

Dobry słownik hiszpański jest przydatny zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nauką języka jak i tych na wyższym poziomie. Słowniki są świetnym narzędziem dla każdego, kto chce skutecznie nauczyć się języka, pragnie odbyć podróż do Hiszpanii lub krajów hiszpańskojęzycznych czy po prostu mieć pod ręką sprawdzone źródło wiedzy. Dzięki słownikom możemy nie tylko poznać znaczenie danych słów, ale nauczyć się ich poprawnego użycia w kontekście.

Jeżeli chcemy osiągnąć sukces w nauce języka obcego, niezbędne są dobre materiały: wśród nich nie może zabraknąć także słownika językowego. Posiadanie dobrego słownika hiszpańskiego w formie fizycznej umożliwia szybkie i łatwe znalezienie danego słówka bez pomocy Internetu czy telefonu. Gdy korzystamy z pomocy online bywa, że rozpraszamy się i tracimy cenny czas na przeglądaniu sieci. Słownik książkowy pozwala na skoncentrowaną pracę i szybsze efekty.

Dobry słownik języka hiszpańskiego

Odpowiednio dobrany do naszych potrzeb i poziomu słownik umożliwi poznanie nowych słów, zwrotów i wyrażeń co przełoży się na rozwój i wzbogacenie języka. Dobry słownik może pomóc także w zrozumieniu gramatyki - w wielu słownikach znajdują się przykłady użycia słów w kontekście, dzięki czemu można lepiej zrozumieć ich funkcjonowanie w zdaniach i nauczyć się poprawnego ich konstruowania.

Hiszpańskie słowniki w naszej ofercie

Nasza księgarnia posiada w swojej ofercie wiele wyjątkowych produktów w konkurencyjnych cenach. Wiele lat doświadczenia przekłada się na najwyższą jakość oferowanych przez nas książek. Bogaty i różnorodny wybór słowników hiszpańskiego zadowoli każdego kto chce poprawić swój poziom języka, niezależnie od stopnia zaawansowania czy celu do jakiego potrzebuje słownika. Wybrane pozycje można łatwo znaleźć na naszej stronie dzięki podziałowi na poszczególne kategorie:

  • słowniki polsko-hiszpańskie - dla osób początkujących i zaawansowanych, przydatne na każdym etapie nauki. Zagadnienia gramatyczne wraz z przykładami czy rozmówki z gotowymi dialogami pozwalają na lepsze zrozumienie kontekstu, w jakim dane słowa są używane.

  • słowniki hiszpańsko-angielskie - w formacie kieszonkowym jak i standardowym. Także dla osób z mało zaawansowaną znajomością języka hiszpańskiego.

  • słowniki synonimów hiszpańskich - warto wybierać słowniki synonimów hiszpańskich od renomowanych wydawców, tak, aby mieć pewność, że zawierają one dokładne definicje. Takie właśnie znajdują się na naszej stronie - słowniki synonimów hiszpańskich od wydawnictw takich jak Sm oraz Vox.

  • słowniki dla osób uczących się hiszpańskiego - zachęcające do nauki i dostosowane do poziomu języka. Oferujemy słowniki liczące od 1700 do ponad 60 000 definicji, wydania ilustrowane - doskonałe dla osób początkujących czy słownik z dodatkowym dostępem do nauki online.

  • słowniki specjalistyczne - np. Diccionario de terminología jurídica - hiszpańsko-polski słownik terminologii prawniczej. Przydatne dla lepszego zrozumienia specyficznych terminów.

Osoby, które chcą czuć się pewniej i mieć zawsze pod ręką sprawdzone źródło wiedzy znajdą u nas wydania w formacie kieszonkowym. Na stronie naszej księgarni możecie Państwo znaleźć także rzadko spotykane, ciekawe egzemplarze, takie jak słownik przekleństw opracowany na podstawie dzieł D. Francisco de Quevedo.

Wydawnictwa słowników hiszpańskich - oferta księgarni

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu cenionych wydawnictw hiszpańskich. Pierwsze książki zaczęliśmy sprowadzać do Polski już 30 lat temu. Oferowane przez nas słowniki hiszpańskie są wydawane przez najlepsze, cieszące się uznaniem wydawnictwa takie jak Anaya, Sm, Buchmann, C.H.Beck, Octaedro Editorial, Sgel, Verbum czy Vox. 

Jaki słownik hiszpański wybrać?

Jeżeli zastanawiacie się Państwo, jaki słownik będzie najlepszy na obecnym etapie waszej nauki służymy pomocą. Nasza wiedza i doświadczenie na pewno będzie pomocna w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu - z wielką chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego słownika, który uprzyjemni proces nauki, zachęci do poszerzenia swojej wiedzy i będzie odpowiedni dla Państwa potrzeb

Aktywne filtry

Słownik 3 w 1...

Słownik 3w1 hiszpańsko-polski, polsko-hiszpański

  • Idealny dla początkujących jak i zaawansowanych
  • Posiada 30 000 powszechnie używanych słówek
  • Łatwy w użyciu 
Cena 15,00 zł

Diccionario escolar de la...

Diccionario escolar de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego opracowany z myślą o osobach uczących się tego języka.

Zawiera ponad 19 000 haseł, 38 000 znaczeń, ponad 10 000 synonimów.

Cena 39,00 zł

Diccionario combinatorio...

Diccionario combinatorio PRÁCTICO del español contemporáneo Las palabras en su contexto to słownik przedstawiający prawidłowe łączenie słów w języku hiszpańskim.

Dla wszystkich osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Zawiera pond 400 000 kombinacji słów.

Cena 150,00 zł

Diccionario de insultos...

Diccionario de insultos to słownik przekleństw opracowany na podstawie dzieł D.Francisco de Quevedo. Dla miłośników literatury zainteresowanych przekleństwami bez politycznej poprawności.

Cena 105,84 zł

Anaya diccionario bilingue...

Anaya Diccionario Bilingüe Spanish / English to słownik dla osób początkujących w nauce języka hiszpańskiego. Cała seria obejmuje również słowniki języka hiszpańskiego z wersją niemiecką, francuską i włoską

Jest przeznaczony dla osób w każdym wieku z mało zaawansowaną znajomością języka hiszpańskiego.

Cena 60,00 zł

Diccionario sinónimos y...

Diccionario sinónimos y antónimos lengua española to jeden z dwóch słowników poświęconych leksyce języka hiszpańskiego. Przeznaczony jest dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. 

Cena 75,00 zł

Diccionario de lengua...

Diccionario de lengua española esencial de sinónimos y antónimos jest słownikiem pozwalający wybrać najbardziej odpowiednie słowo lub wyrażenie dla każdego kontekstu.

Przedstawiony jest w łatwym do przeglądania formacie z wygodną plastikową okładką. Która pozwala na długie używanie bez obaw o zniszczenie. Jest wydany przez wydawnictwo VOX, specjalizujące się w słownikach.

Cena 89,00 zł

Diccionario Secundaria y...

Diccionario Secundaria y Bachillerato + acceso online to najbardziej kompletny słownik dla uczniów w szkole średniej. Przygotowuje do matury i egzaminów DELE. Został opracowany przez Real Academia Española. Przy opracowywaniu słownika RAE współpracowała z uczelniami amerykańskimi.

Słownik ten jest podstawową pomocą dla młodzieży w nauce języka hiszpańskiego. Dostęp online jest darmowy przez 12 miesięcy zarówno z komputera jak i smartfonu. 

Cena 74,42 zł

Diccionario general de la...

Diccionario general de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego z czytelnym układem i opisem haseł. Jest ich ponad 30 000. Zawiera informacje aktualne i kompletne.

Wygodny format i miękka okładka pozwalają na korzystanie w różnych warunkach. Dołączono tabele z odmianami czasowników hiszpańskich.

Cena 63,00 zł

Diccionario Básico LUX...

Diccionario  Básico LUX español/inglés- inglés/español to dwujęzyczny (hiszpańsko-angielski i angielsko-hiszpański) słownik. Zawiera podstawowe słownictwo do konsultacji zarówno dla uczniów, jak i profesjonalistów.

Cena 68,00 zł