Słowniki hiszpańskie

Słowniki hiszpańskiego i inne słowniki językowe Nauka języka obcego zaczyna się od zakupu słownika, a w księgarni językowo-edukacyjnej nie może zabraknąć słowników językowych. Słowniki są potrzebne nie tylko początkującym. Na przykład słowniki hiszpańskiego przydadzą się każdemu, najbardziej nawet zaawansowanemu użytkownikowi języka Cervantesa, bez względu na to jak biegle się nim posługuje. Księgarnia internetowa prowadzi również sprzedaż rzadkich słowników: słowników idiomów, słowników obrazkowych, słowników terminologicznych, wydań kieszonkowych i dużych wydawnictw. Słowniki porządkują język, utrwalają i rozszerzają naszą wiedzę o języku obcym i świecie. Są niezbędne, gdy sięgamy po literaturę obcojęzyczną, gdy chcemy sobie coś przypomnieć, albo nauczyć się czegoś nowego. Słowniki zawierają definicje słów i pojęć, dzięki czemu możemy odnosić się do tej samej rzeczywistości.

Słowniki hiszpańskie

Są 27 produkty

Showing 1-12 of 27 rzeczy

Aktywne filtry

Diccionario escolar de la...

Diccionario escolar de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego opracowany z myślą o osobach uczących się tego języka. Zawiera ponad 19 000 haseł, 38 000 znaczeń, ponad 10 000 synonimów.

Cena 49,00 zł

Diccionario combinatorio...

Diccionario combinatorio PRÁCTICO del español contemporáneo Las palabras en su contexto to słownik przedstawiający prawidłowe łączenie słów w języku hiszpańskim.Dla wszystkich osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Zawiera pond 400 000 kombinacji słów.

Cena 150,00 zł

Chistes linguisticos de...

Chistes linguisticos de componente cultural para la ensenanza del español proponuje żarty językowe związane z komponentem kulturowym do nauczania języka hiszpańskiego, podręcznik przeznaczony dla studentów na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Cena 93,70 zł

Diccionario sinónimos y...

Diccionario sinónimos y antónimos lengua española to jeden z dwóch słowników poświęconych leksyce języka hiszpańskiego. Przeznaczony jest dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. 

Cena 75,00 zł

Diccionario de insultos...

Diccionario de insultos to słownik przekleństw opracowany na podstawie dzieł D.Francisco de Quevedo. Dla miłośników literatury zainteresowanych przekleństwami bez politycznej poprawności.

Cena 105,84 zł

Diccionario Secundaria y...

Diccionario Secundaria y Bachillerato + acceso online to najbardziej kompletny słownik dla uczniów w szkole średniej. Przygotowuje do matury i egzaminów DELE. Został opracowany przez Real Academia Española. Przy opracowywaniu słownika RAE współpracowała z uczelniami amerykańskimi. Słownik ten jest podstawową pomocą dla młodzieży w nauce języka hiszpańskiego. Dostęp online jest darmowy przez 12 miesięcy zarówno z komputera jak i smartfonu. 

Cena 74,42 zł

Diccionario SGEL Abreviado...

Diccionario abreviado de uso del español actual to słownik opracowany według nowatorskiej metodologii. Zwroty i ich definicje opierają się na rzeczywistym używaniu języka w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Zostały użyte w tekstach zebranych w CUMBRE. Jest to zbiór 20 milionów słów, własność wydawnictwa SGEL. Jest ono pionierem w wykorzystaniu zasobów lingwistycznych do opracowań słowników. Słownik zawiera setki nowych słów i definicji obecnych we współczesnym języku hiszpańskim, a nie ujętych w innych słownikach.
Każda definicja zaczyna się od informacji o częstotliwości występowania według skali od 1 do 5. Jest to przydatne dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego, jak i osób uczących się tego języka.

Cena 107,53 zł

Anaya diccionario bilingue...

Anaya Diccionario Bilingüe Spanish / English to słownik dla osób początkujących w nauce języka hiszpańskiego. Cała seria obejmuje również słowniki języka hiszpańskiego z wersją niemiecką, francuską i włoską

Jest przeznaczony dla osób w każdym wieku z mało zaawansowaną znajomością języka hiszpańskiego.

Cena 90,00 zł

Diccionario general de la...

Diccionario general de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego z czytelnym układem i opisem haseł. Jest ich ponad 30 000. Zawiera informacje aktualne i kompletne. Wygodny format i miękka okładka pozwalają na korzystanie w różnych warunkach. Dołączono tabele z odmianami czasowników hiszpańskich.

 

Cena 63,00 zł