Diccionario Secundaria y Bachillerato + acceso online

74,42 zł
Brutto

Diccionario Secundaria y Bachillerato + acceso online to najbardziej kompletny słownik dla uczniów w szkole średniej przygotowujących się do matury. 

Ilość

Diccionario Secundaria y Bachillerato + acceso online to najbardziej kompletny słownik dla uczniów w szkole średniej przygotowujących się do matury. Został opracowany przez Real Academia Española ze wsparciem uczelni amerykańskich i jest podstawową pomocą w nauce uczniów. Zawiera ponad 40 000 haseł i zwrotów ze współczesnego języka hiszpańskiego wraz z amerykanizmami z licznymi przykładami ich zastosowania, definicje sformułowane w przystępnym języku, szczegółowe informacje gramatyczne, synonimy i powiązane słowa oraz wzory odmian czasowników. Dostęp do wersji on line to dostęp do 30 000 wejść, 60 000 definicji adekwatnych do znajomości ucznia i jego dojrzałości wraz 4000 notatek i obserwacji gramatycznych, ortograficznych, odmian nieregularnych czasowników, słów jednakowo brzmiących z różnym znaczeniem i składni. Dostęp on line jest darmowy przez 12 miesięcy zarówno z komputera jak i smartfonu.

Vox
9788499742243

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Diccionario avanzado Primaria

Diccionario avanzado Primaria to ostatni z serii słowników Primaria, obok Básico e Intermedio. 9ª edycja, poszerzona i zaktualizowana według obecnych norm akademickich

Cena 105,00 zł

Diccionario intermedio...

Diccionario intermedio Primaria to drugi tom słownika z serii Primaria. 14ª edycja została uaktualniona zgodnie z współczesnymi normami akademickimi. 

Cena 105,00 zł

Diccionario Clave...

Diccionario Clave Diccionario de uso del español actual to aktualny słownik języka hiszpańskiego zbierający zwroty i terminy uzywane na co dzień ze wstępem Gabriela García Márqueza

Cena 185,00 zł

Diccionario abreviado de...

Jeden z obszerniejszych słowników , zawiera 40 000 haseł, 70 000 zwrotów, 25000 przykładów użycia zwrotów w codziennym języku. Przydatny dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 82,95 zł