Kategorie

Egzaminy SIELE

Egzamin i certyfikat językowy SIELE

Co to jest egzamin językowy SIELE?

Egzamin SIELE to międzynarodowy egzamin potwierdzający poziom znajomości języka hiszpańskiego. Skierowany jest zarówno do uczniów jak i profesjonalistów. Mimo, że jest mniej popularny niż egzaminy DELE to również jest promowany i przeprowadzany przez Instytut Cervantesa. Zdanie egzaminu SIELE wiąże się z uzyskaniem dokumentu, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów z hiszpańskiego na całym świecie, zarówno w branży edukacyjnej, jak i biznesowej. Możesz przystąpić do egzaminu SIELE na wybranym poziomie: SIELE Global, S1, S2, S3, S4 i S5.

Na ten oficjalny egzamin możesz zapisać się w formule online.

Jak przygotować się do oficjalnego egzaminu z języka hiszpańskiego SIELE?

By zdać egzamin SIELE i otrzymać certyfikat z języka hiszpańskiego musisz udowodnić znajomość hiszpańskiego. Umiejętności językowe na odpowiednim poziomie są niezbędne, by móc cieszyć się z certyfikatu. Pamiętaj też, że możesz wybrać jedną z czterech umiejętności językowej i tylko z niej otrzymać certyfikat SIELE.

Podejście do oficjalnego egzaminu powinno być poprzedzone owocną nauką hiszpańskiego. Wtedy zdobycie certyfikatu potwierdzającego osiągnięcie poziomu języka hiszpańskiego zgodnego z europejskim systemem opisu kształcenia językowego nie będzie problemem.Certyfikat SIELE, podobnie jak DELE, potwierdza znajomość języka, dlatego należy rozwijać posiadane kompetencje językowe, niezależnie czy jesteś na poziomie A2 czy B2.

Jaki poziom hiszpańskiego muszę udowodnić, by podejsć do egzaminu SIELE?

Egzamin SIELE dedykowany jest dla osób uczących się języka na poziomach od A1 do C1. To, co musisz umieć, by podejść do egzaminu SIELE i otrzymać certyfikat zmienia się w zależności od poziomu języka obcego jaki posiadasz. Jednak należy pamiętać, że umiejętności takie jak rozumienie ze słuchu, tworzenie wypowiedzi pisemnej i ustnej, opanowanie słownictwa czy mówienie i pisanie są jednymi z najważniejszych sprawności językowych sprawdzanych podczas egzaminu.

Przystępując do egzaminu SIELE należy posiadać właściwe dla swojego poziomu kompetencje językowe. Wtedy zdobycie certyfikatu, który potwierdza umiejętność posługiwania się językiem hiszpańskim nie będzie problemem.

Co może mi pomóc rozwinąć umiejętności językowe i zdobyć certyfikat SIELE?

Aby osiągnąć swój cel i zdać egzamin SIELE możesz wybrać wiele możliwości. Swoje zdolności językowe rozwiniesz z pomocą kursu przygotowawczego, rad lektora języka obcego czy szkoły językowej. Jednak nauka języka jest bezużyteczna, gdy nie posiada się bazy, jaką są materiały, podręczniki czy zbiory testów. W naszej księgarni znajdziesz pomoce zawierające porady i podpowiedzi dotyczące egzaminu SIELE.

Dostępne sa również materiały w wersji cyfrowej, by cieszyć się z nauki hiszpańskiego online. Z naszymi podręcznikami dowiesz się, że nie zawsze przygotowywać się do sesji egzaminacyjnej znaczy męczyć się.

Certyfikaty potwierdzające poziom języka hiszpańskiego są na wyciągnięcie ręki. Odwiedź naszą księgarnię i zacznij już dziś swoją drogę po marzenia!

Skorzystaj z podręcznika przygotowanego przez wydawnictwo Anaya ELE

1.Preparación al SIELE A1-C1

Aktywne filtry

Preparación al SIELE A1-C1

Preparación al SIELE to pierwszy podręcznik przygotowujący do egzaminów SIELE

SIELE jest egzaminem wielopoziomowym, certyfikującym poziom znajomości języka hiszpańskiego.

Przeprowadza go Instytut Cervantesa. Składa się z 6 modułów: SIELE Global, S1, S2, S3, S4 i S5. Można go zdawać jako całość lub zadawać tylko poszczególne części. 

Opublikowano też wersję cyfrową Preparación al SIELE DIGITAL

Cena 129,00 zł

Preparación al SIELE DIGITAL

Preparación al SIELE DIGITAL to pierwszy podręcznik przygotowujący do egzaminów SIELE

SIELE jest egzaminem wielopoziomowym, certyfikującym poziom znajomości języka hiszpańskiego.

Cena 94,90 zł