Kategorie

Słowniki synonimów hiszpańskich


Synonimy hiszpańskie

Niezależnie od aktualnego stopnia poziomu zaawansowania językowego, warto w swojej kolekcji materiałów do nauki posiadać także słownik synonimów hiszpańskich. Dzięki temu narzędziu możemy rozwijać swoją kreatywność w wyrażaniu myśli i uczuć w obcym języku. Jesteśmy w stanie wybrać najodpowiedniejsze w danej sytuacji słowo i zastosować je bez wątpliwości, przekazując dokładnie to, na czym nam zależy. Odpowiednio dobrane synonimy hiszpańskie znajdą zastosowanie także we wszelkiego rodzaju pracach pisemnych. Wybór bardziej ekspresyjnych czy zróżnicowanych słów z pewnością nada tekstowi indywidualności i oryginalności, a sam tekst będzie przyjemniejszy w odbiorze. Również tłumaczenie tekstów będzie łatwiejsze z pomocą słownika synonimów, który pomoże znaleźć równoważne słowo i precyzyjnie dopasować je do kontekstu.

Najlepszy słownik synonimów hiszpańskich

By znaleźć najlepszy słownik synonimów hiszpańskich zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Można tam znaleźć pozycje wydawnictwa VOX - specjalizującego się w słownikach - oraz wydawnictwa Sm

Słownik synonimów hiszpańskich od Sm Diccionario sinónimos y antónimos lengua española zawiera ponad 130 000 terminów - znajdują się w nim zarówno słowa używane w krajach hiszpańskojęzycznych jak i amerykanizmy, różne neologizmy czy zwroty obcojęzyczne. 

Propozycja wydawnictwa VOX - Diccionario de lengua española esencial de sinónimos y antónimos zawiera natomiast 13 600 wpisów i 55 000 synonimów i antonimów a także 3200 cytatów i komentarzy. Słowniki synonimów hiszpańskich obecne na naszej stronie to wydania w miękkich okładkach, które są lżejsze od wydań w okładkach twardych, co czyni je bardziej przenośnymi i wygodniejszymi w użyciu. Może to być istotne, jeżeli planujemy zabrać ze sobą słownik w podróż.

Jeżeli chcemy rozwijać swoje umiejętności językowe i unikać powtarzalności w wyrażaniu myśli warto zaopatrzyć się w sprawdzony słownik hiszpańskich synonimów od renomowanego wydawnictwa. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu - zawsze chętnie doradzimy.

Aktywne filtry

Diccionario sinónimos y...

Diccionario sinónimos y antónimos lengua española to jeden z dwóch słowników poświęconych leksyce języka hiszpańskiego. Przeznaczony jest dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. 

Cena 75,00 zł

Diccionario de lengua...

Diccionario de lengua española esencial de sinónimos y antónimos jest słownikiem pozwalający wybrać najbardziej odpowiednie słowo lub wyrażenie dla każdego kontekstu.

Przedstawiony jest w łatwym do przeglądania formacie z wygodną plastikową okładką. Która pozwala na długie używanie bez obaw o zniszczenie. Jest wydany przez wydawnictwo VOX, specjalizujące się w słownikach.

Cena 89,00 zł

Diccionario escolar lux...

Diccionario escolar lux sinónimos y antónimos to słownik synonimów i antonimów wydany przez hiszpańskie wydawnictwo Editorial Popular.

Został opublikowany po raz pierwszy w 2012 roku i od tego czasu jest jednym z najpopularniejszych słowników synonimów i antonimów w Hiszpanii.

Cena 45,00 zł