Kategorie

Płyty CD do angielskich podręczników

Płyty CD do angielskich podręczników

Czy da się nauczyć języka angielskiego korzystając jedynie z podręcznika?

Podręcznik do języka angielskiego stanowi bazę, która pozwala uczniowi poznać najważniejsze zasady i normy. Oczywiście, korzystając z podręcznika nauczymy się wielu słówek, zasad gramatycznych czy nawet ciekawostek kulturowych.

Jednak potrzebujemy czegoś więcej.

Musimy wiedzieć, w jakim kontekście użyć danego słówka, jak je poprawnie wypowiedzieć czy jak zareagować na wypowiedź rozmówcy. Najlepiej uczy się tego w praktyce.

Jednak nie zawsze mamy możliwość użyć języka angielskiego w jego naturalnym środowisku.

Wtedy z pomocą przychodzą nam płyty CD.

Dostępne w księgarni płyty do nauki angielskiego z serii podręczników takich jak English Fileczy New Inspiration pozwolą Ci szybko i bezproblemowo uzyskać dostęp do ćwiczeń zarówno z wymowy, gramatyki, jak i słówek.

To właśnie z nimi uczeń usłyszy szeroką gamę głosów i akcentów, w tym niektórych nierodzimych użytkowników języka angielskiego. W ten sposób pozna autentyczny, realny język angielski.

Jakie umiejętności są kluczowe w nauce języka obcego?

Celem nauki języka obcego jest bezproblemowa komunikacja. Wyróżniamy 4 najważniejsze umiejętności: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie.

Wszystkie cztery są niesamowicie kluczowe. Istnieje wiele podręczników, zadań czy opracowań, które skupiają się na czytaniu i pisaniu.

Jednak często nauczyciele pomijają rozumienie ze słuchu czy mówienie. Jest to ogromny błąd.

Są to w końcu umiejętności niezbędne do skutecznego porozumiewania się. W XXI wieku codziennie wysyłamy wiadomości głosowe, oglądamy filmiki na TikToku czy po prostu rozmawiamy przez telefon.

Dlatego tak ważne jest, by podczas nauki języka obcego uwaga zarówno ucznia, jak i nauczyciela skupiała się na rozwoju rozumienia ze słuchu i mówienia.

Do kogo skierowane są płyty CD do nauki języka angielskiego?

Jeśli zastanawiasz się, czy Twój poziom języka angielskiego jest zbyt niski bądź zbyt wysoki, by skorzystać z płyt CD, to mamy dla Ciebie odpowiedź!

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz naukę języka angielskiego czy już zdobyłeś poziom C1 zachęcamy Cię do nauki języka z pomocą płyt CD.

W ofercie naszej księgarni dostępne są płyty służące jako pomoc i wsparcie zarówno dla uczniów początkujących, dla średnio zaawansowanych, jak i zaawansowanych.

Płyty zawierają nagrania adekwatne do umiejętności i wymagań na każdym z poziomów. Są świetną okazją do ćwiczeń związanych z wymową bądź słuchaniem ze zrozumieniem.

W jaki sposób płyty do nauki języka angielskiego mogą mi pomóc?

W naszej księgarni internetowej znajdziesz szeroki wybór płyt, które będą twoją pomocą w nauce języka Szekspira. Płyty CD do nauki języka angielskiego związane z serią podręczników English File zapewniają dostęp do inspirujących i rozwijających materiałów i ćwiczeń.

To właśnie płyty CD English File zawierają autentyczne wywiady z przechodniami, praktyczne zastosowanie języka oraz motywujące historie i dokumenty.

Płyty do nauki języka angielskiego zapewnią niewątpliwy rozwój rozumienia ze słuchu, angielskiej wymowy oraz zachęcają do mówienia w tym pięknym języku.

Z kolei, jeśli chcesz poćwiczyć słownictwo i gramatykę, polecamy płyty CD z serii New Inspiration. Zawierają 24 krótkie teksty, które pozwolą utrwalić najważniejsze zagadnienia i słówka.

Skorzystaj z produktów:

New English File Intermediate Class Audio CDs

New English File Pre-intermediate CD

English File Elementary Class Audio CD

New Inspiration Test CD 1&2

Aktywne filtry

New English File...

New English File Intermediate  Class Audio CDs to nagrania do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania intermediate popularnej metody New English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 60,00 zł

New English File...

New English File Pre-intermediate CD audio to nagrania do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania pre-intermediate popularnej metody New English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 60,00 zł

New English File Elementary...

New English File Elementary Class Audio CDs to nagrania do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania elementary popularnej metody New English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 60,00 zł

English File Elementary...

English File Elementary Class Audio CD (third edition) to zbiór CD do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania elementary popularnej metody English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 70,00 zł

English File Elementary SB...

English File Elementary SB CD (third edition) to zbiór CD do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania elementary popularnej metody English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 70,00 zł

English File Beginner Class...

English File Beginner SB CD (third edition) to zbiór CD do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania beginner popularnej metody English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 85,00 zł

English File Intermediate...

English File Intermediate SB CD (third edition) to zbiór CD do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowania intermediate popularnej metody English File angielskiego wydawnictwa Oxford.

Cena 85,00 zł

New Inspiration Test CD 3&4

New Inspiration Test CD 3&4

Są to edytowalne testowe płyty CD. Zawierają:

  • 24 krótkie testy z gramatyki i słownictwa, 
  • 8 dłuższych testów z języka i umiejętności zintegrowanych dla całej jednostki, 
  • test poziomujący, 
  • testy w połowie kursu 
  • testy na koniec semestru. 
  • Każda płyta CD obejmuje dwa poziomy.
Cena 50,00 zł