Kategorie

Podręczniki hiszpańskie dla dzieci 6-11 lat

Podręczniki dla dzieci do hiszpańskiego 6-11 lat

Podręczniki dla dzieci do hiszpańskiego w wieku od 6 do 11 lat to kategoria materiałów edukacyjnych, które są przeznaczone dla początkujących uczniów języka hiszpańskiego. W wieku 6-11 lat dzieci zaczynają rozwijać umiejętności językowe i mają już podstawową wiedzę na temat swojego języka ojczystego. Podręczniki te mają na celu wprowadzenie dzieci w świat hiszpańskiego języka, zaczynając od podstaw, takich jak słownictwo i podstawowe struktury gramatyczne.

Książki do nauki hiszpańskiego dla dzieci często są wypełnione kolorowymi obrazkami, ilustracjami i ćwiczeniami, które pomagają uczniom zrozumieć nowe słownictwo i zdania. Wszystkie materiały edukacyjne są napisane w języku hiszpańskim, ale zwykle z użyciem prostych i zrozumiałych słów, które dzieci mogą łatwo zrozumieć.

Podręczniki dla dzieci do hiszpańskiego w wieku 6-11 lat są wykorzystywane w szkołach lub przez rodziców, którzy chcą nauczyć swoje dzieci języka hiszpańskiego. Kategorie te obejmują podręczniki szkolne, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, gry edukacyjne i inne materiały, które pomagają dzieciom rozwijać umiejętności językowe i poszerzać ich słownictwo.

Nasza oferta podręczników do nauki hiszpańskiego dla dzieci w wieku 6-11 lat

Większość dzieci, które zaczynają naukę języka hiszpańskiego po przedszkolu, sięga po książki jednego z trzech wydawnictw hiszpańskich, specjalizujących się w tworzeniu metod dla dzieci.  Edelsa, SGEL oraz enClave ELE.

Edelsa

Edelsa proponuje cztery metody nauczania języka hiszpańskiego dzieci w wieku 6-11 lat. Najstarszą jest Trotamundos, obecnie dostępny tylko w naszym antykwariacie. Następną publikacją była La Pandilla na dwóch poziomach nauczania. Najnowszą jest Colega i Submarino.

Colega Curso de Espańol Lengua Extranjera

Jedną z najczęściej wybieranych książek do nauki języka hiszpańskiego małych dzieci jest metoda Colega. Składa się z 4 poziomów, obejmujących zakres zaawansowania A1-A2.

Dodatkowo serii podręczników towarzyszy kolekcja lektur Colega lee. Są one pomyślane jako uzupełnienie i utrwalenie słownictwa i struktur gramatycznych z podręcznika ucznia na każdym poziomie.

Każdy poziom Colega obejmuje materiały drukowane i publikowane na platformie cyfrowej Edelsy: Pack Libro del alumno + cuaderno de ejercicios z CD audio, alumno digital on-line i off-line, carpeta de recursos, zbiór pomocy dydaktycznych dla nauczyciela, guia didactica dla nauczycieli z sugestiami i informacjami socjokulturowymi. Z wyjątkiem poziomu Colega 2 guia didactica jest tylko w wersji cyfrowej, nagrania audio do ściągnięcia z platformy Edelsy, ćwiczenia interaktywne materiały graficzne do wydruku, ilustracje do wyświetlania. Każdy rozdział tworzą cztery lekcje z ćwiczeniami pozwalającymi pracować nad słownictwem i nowymi strukturami. Za pośrednictwem piosenek, zabaw i gier.

Książki do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci 8-11 lat La Pandilla Curso de Espańol Lengua Extranjera para nińos y nińas.

La Pandilla jest podręcznikiem dla dzieci od 8 lat. Posiada dwa poziomy zaawansowania A1 i A2. Jest pomyślana jako intensywny kurs nauki dzieci języka hiszpańskiego jako obcego. Każdy poziom to zestaw:

SGEL

Podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci 7-12 lat Superdrago Curso de espańol para nińos.

Opracowano go na czterech poziomach zaawansowania. Wyróżnia się szatą graficzną i skupieniem na ludyczności. Zawiera dużą ilości piosenek, gier i łamigłówek językowych.

Pierwszy poziom tworzy:

Drugi poziom tworzą książki:

Superdrago 2 Guia didactica + CD i Superdrago Libro digital 2.

Trzeci poziom to:

Ostatni poziom tej metody to książki:

enClave ELE

Najnowszy podręcznik dla dzieci 6-10 lat to Chispas 1. Będzie on opracowany ntrzech poziomach.

Podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci 6-9 lat Uno, dos, tres...Ya!

Jest opracowana na dwóch poziomach zaawansowania A1 i A2. 

Pierwszy poziom A1 tworzą:

Poziom A2 to:

Dodatkowo dla obu poziomów wydano Uno, dos, tres...Ya!1-2 Caja con posters y tarjetas z 89 kartami ze słownictwem i 3 plakatami na ścianę.

Clave de Sol Metodo general de espańol para nińos y adolescentes de 9 a 12 ańos.

Clave de sol to druga metoda dla trochę starszych dzieci. Opracowana jest na trzech poziomach zaawansowania od A1 do B1.

Poziom A1 tworzą:

Poziom A2 to:

Poziom B1 to:

Aktywne filtry

Colega vuelve 2. Guía...

Colega vuelve 2. Guía didáctica DIGITAL A1.2 to podręcznik dla nauczyciela drugiej części uaktualnionej wersji podręcznika dla dzieci Colega. Jest on dostępny tylko w wersji cyfrowej.

Cena 78,00 zł

Colega 2 Cuaderno de...

Colega 2 Cuaderno de ejercicios jest zeszytem ćwiczeń do podręcznika Colega 2 Alumno. Ma taki sam uklad jak podręcznik. Jest podzielony na sześć części. Każda z nich zawiera cztery lekcje umieszczone na podwójnej stronie. Ostatnia podwójna strona to ćwiczenia powtórkowe.

Zalety metody Colega:

 • bajki jako metoda nauki mówienia po hiszpańsku

 • zajęcia manualne rozwijające zdolności plastyczne dzieci

 • systematyczna praca nad gramatyką i odmianami czasowników

Korzyści z nauki z Colega:

 • praca nad wszystkimi kompetencjami językowymi 

 • skupienie się nad rozumieniem ze słuchu i wypowiedziami dzieci

Cena 58,00 zł

Colega vuelve 1. Guía...

Colega vuelve 1. Guía didáctica DIGITAL A1.1 to podręcznik dla nauczyciela pierwszej części uaktualnionej wersji podręcznika dla dzieci Colega. Jest on dostępny tylko w wersji cyfrowej.

Cena 78,00 zł

Colega 3 Cuaderno de...

Colega 3 Cuderno de ejercicios jest zeszytem ćwiczeń do podręcznika Colega 3 Alumno. Ma taki sam uklad jak podręcznik. Jest podzielony na sześć części.

Każda z nich zawiera cztery lekcje umieszczone na podwójnej stronie. Ostatnia podwójna strona to ćwiczenia powtórkowe.

Cena 63,00 zł

Colega vuelve 3. Guía...

Colega vuelve 3. Guía didáctica DIGITAL A2.1 to podręcznik dla nauczyciela pierwszej części uaktualnionej wersji podręcznika dla dzieci Colega. Jest on dostępny tylko w wersji cyfrowej.

Cena 78,00 zł

Colega 1 Cuaderno de...

Colega 1 Cuaderno de ejercicios jest zeszytem ćwiczeń do podręcznika Colega 1 Alumno. Ma taki sam uklad jak podręcznik. Jest podzielony na sześć części. Każda z nich zawiera cztery lekcje umieszczone na podwójnej stronie. Ostatnia podwójna strona to ćwiczenia powtórkowe.

Zalety metody Colega:

 • bajki jako metoda nauki mówienia po hiszpańsku

 • zajęcia manualne rozwijające zdolności plastyczne dzieci

 • systematyczna praca nad gramatyką i odmianami czasowników

Korzyści z nauki z Colega:

 • praca nad wszystkimi kompetencjami językowymi 

 • skupienie się nad rozumieniem ze słuchu i wypowiedziami dzieci

Cena 58,00 zł

Colega vuelve 1. Libro del...

Colega vuelve 1. Libro del Alumno A1.1 DIGITAL to cyfrowa wersja pierwszego poziomu najpopularniejszego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla 7-8 latków.

W nowej wersji uwzględniono sugestie nauczycieli, a także dodano nowe sekcje, zasoby i uzupełniające działania cyfrowe.

Cena 66,40 zł

Colega 4 Carpeta de recursos

Colega 4 Carpeta de recursos jest zbiorem materiałów pomocniczych dla nauczycieli do podręcznika Colega 4 Alumno + Ejercicios +CD.

W jej skład wchodzą materiały przeznaczone do kserowania.

Colega Curso de Espańol Lengua Extranjera jest jedną z najczęściej wybieranych książek do nauki języka hiszpańskiego małych dzieci. Składa się z 4 poziomów, obejmujących zakres A1-A2.

 • Dla każdego rozdziału jest ich 8, po dwa na jedną lekcję, całość to 48 stron

 • 6 stron do powtarzania materiału z każdego rozdziału

 • 6 stron do oceny postępów po każdym rozdziale

Cena 110,00 zł

Colega vuelve 2. Libro del...

Colega vuelve 2. Libro del Alumno A1.2 DIGITAL to cyfrowa wersja drugiego poziomu najpopularniejszego podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla 7-8 latków.

W nowej wersji uwzględniono sugestie nauczycieli, a także dodano nowe sekcje, zasoby i uzupełniające działania cyfrowe.

Cena 66,40 zł

Colega 4 Alumno +...

Colega 4 Alumno + Ejercicios + CD Pack to cały zestaw. Tworzy go Colega 4 Libro del alumno, podręcznik ucznia, Colega 4 Cuaderno de ejercicios, zeszyt ćwiczeń i CD

Colega 4 Alumno, podręcznik ucznia i Colega 4 Cuaderno de Ejercicios, zeszyt ćwiczeń mają taki sam układ. 

Opublikowano też wersję cyfrową podręcznika Colega 4. Libro del alumno DIGITAL

Są podzielone na sześć części. 

 • Każda z nich zawiera cztery lekcje umieszczone na podwójnej stronie.
 • Lekcje z ćwiczeniami pozwalają pracować nad słownictwem i nowymi strukturami. 
 • Wykorzystują do nauki piosenki, zabawy i gry.
 • Ostatnia podwójna strona zawiera ćwiczenia powtórkowe.
Cena 135,00 zł

Colega 3 Carpeta de recursos

Colega 3 Carpeta de recursos jest zbiorem materiałów pomocniczych dla nauczycieli do podręcznika Colega 3 Alumno + Ejercicios +CD.

W jej skład wchodzą materiały przeznaczone do kserowania.

 • Dla każdego rozdziału jest ich 8, po dwa na jedną lekcję, całość to 48 stron

 • 6 stron do powtarzania materiału z każdego rozdziału

 • 6 stron do oceny postępów po każdym rozdziale

Cena 110,00 zł