Podręczniki hiszpańskie dla dzieci 6-11 lat

Większość dzieci, które zaczynają naukę języka hiszpańskiego po przedszkolu, sięga po książki jednego z trzech wydawnictw hiszpańskich. W publikowaniu podręczników specjalizujących się w tworzeniu metod dla dzieci najważniejsze to: Edelsa, SGEL oraz Enclave.

EDELSA

Edelsa proponuje trzy metody nauczania języka hiszpańskiego dzieci w wieku 6-11 lat. Najstarszą jest Trotamundos, obecnie dostępny tylko w naszym antykwariacie. Następną publikacją była La Pandilla na dwóch poziomach nauczania. Najnowszą jest Colega.

Podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci 6-11 lat Colega Curso de Espańol Lengua Extranjera

I właśnie jedną z najczęściej wybieranych książek do nauki języka hiszpańskiego małych dzieci jest metoda Colega. Składa się z 4 poziomów, obejmujących zakresA1-A2. Colega 1 Alumno + ejercicios + CD. Colega 2 Alumno + ejercicios + CD. Colega 3 Alumno + ejercicios + CD. Colega 4 Alumno + ejercicios + CD. Dodatkowo serii podręczników towarzyszy kolekcja lektur Colega lee. Są one pomyślane jako uzupełnienie i utrwalenie słownictwa i struktur gramatycznych z podręcznika ucznia na każdym poziomie. Każdy poziom Colega obejmuje materiały drukowane i publikowane na platformie cyfrowej Edelsy: Pack Libro del alumno + cuaderno de ejercicios z CD audio, alumno digital on-line i off-line, carpeta de recursos, zbiór pomocy dydaktycznych dla nauczyciela, guia didactica dla nauczycieli z sugestiami i informacjami socjokulturowymi. Z wyjątkiem poziomu Colega 2 guia didactica jest tylko w wersji cyfrowej, nagrania audio do ściągnięcia z platformy Edelsy, ćwiczenia interaktywne materiały graficzne do wydruku, ilustracje do wyświetlania. Każdy rozdział tworzą cztery lekcje z ćwiczeniami pozwalającymi pracować nad słownictwem i nowymi strukturami. Za pośrednictwem piosenek, zabaw i gier.

Książki do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci 8-11 lat La Pandilla Curso de Espańol Lengua Extranjera para nińos y nińas.

La Pandilla jest podręcznikiem dla dzieci od 8 lat. Posiada dwa poziomy zaawansowania A1 i A2. Jest pomyślana jako intensywny kurs nauki dzieci języka hiszpańskiego jako obcego. Każdy poziom to zestaw: La Pandilla 1 Libro del alumno + cuaderno de ejercicios Pack oraz LaPandilla 2 Libro del alumno + cuaderno de ejercicios Pack. Można też dokupić same ćwiczenia do każdego poziomu.

SGEL

Podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci 7-12 lat Superdrago Curso de espańol para nińos

Podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku 7-12 lat to Superdrago. Opracowano go na czterech poziomach zaawansowania. Wyróżnia się szatą graficzną i skupieniem na ludyczności. Zawiera dużą ilości piosenek, gier i łamigłówek językowych. Pierwszy poziom tworzy Superdrago 1 Libro del alumno, Superdrago 1 Cuaderno de actividades, Superdrago 1 Guia didactica + CD, Superdrago Libro digital 1.

Drugi poziom tworzą książki Superdrago 2 Libro del alumno, Superdrago 2 Cuaderno de actividades, Superdrago 2 Guia didactica + CD i Superdrago Libro digital 2.

Trzeci poziom to Superdrago 3 Libro del alumno, Superdrago 3 Cuaderno de actividades I Superdrago 3 Guia didactica + CD.

Ostatni poziom tej metody to książki: Superdrago 4 Libro del alumno, Superdrago 4 Cuaderno de actividades oraz Superdrago 4 Guia didactica + CD.

Enclave

Podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci 6-9 lat Uno, dos, tres...Ya!

Książka do nauki hiszpańskiego dla dzieci w wieku 6-9 lat często wybierana do szkół podstawowych to Uno, dos, tres...Ya! Jest opracowana na dwóch poziomach A1 i A2. Pierwszy poziom A1 tworzą Uno, dos, tres...Ya!1 Libro del alumno oraz Uno, dos, tres...Ya!1 Cuaderno de actividades oraz Uno, dos, tres...Ya!1 Guia para el profesor.

Poziom A2 to Uno, dos, tres...Ya! 2 Libro del alumno, Uno, dos, tres...Ya! 2 Cuaderno de actividades oraz Uno, dos, tres...Ya! 2 Guia para el profesor.

Dodatkowo dla obu poziomów jest Uno, dos, tres...Ya!1-2 Caja con posters y tarjetas z 89 kartami ze słownictwem i 3 plakatami na ścianę.

Clave de Sol Metodo general de espańol para nińos y adolescentes de 9 a 12 ańos.

Clave de sol to druga metoda wydawnictwa Enclave dla trochę starszych dzieci. Opracowana jest na trzech poziomach zaawansowania od A1 do B1.

Poziom A1 tworzą: Clave de sol 1 Libro del alumno + audio, Clave de sol 1 Cuaderno de actividades oraz Clave de sol 1 Guia para el profesor. Poziom A2 to: Clave de sol 2 libro del alumno + audio, Clave de sol 2 Cuaderno de actividades. Clave de sol 2 Guia para el profesor. Poziom B1 to: Clave de sol 3 Libro del alumno + audio, Clave de sol 3 Cuaderno de actividades. Clave de sol 3 Guia para el profesor.

 

 

 

Podręczniki hiszpańskie dla dzieci 6-11 lat

Aktywne filtry

Superdrago 2 Guía didáctica...

Superdrago 2 Guia didactica + CD + dragolaminas

Jest to podręcznik dla nauczyciela do podręcznika Superdrago 2 Libro del alumno na poziomie A1. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. 

Superdrago 2 Guia didactica + dragolaminas + CD składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf. W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów.

Cena 127,95 zł

Superdrago 3 y 4 Carpeta...

Superdrago 3 y 4 Carpeta de Recursos  to materiał dla nauczyciela do poziomu 3 i 4 Superdrago. Składa się na nia Guia didactica z sugestiami dydaktycznymi dla wszystkich rozdziałów podręcznika i opisem samego poradnika, klucz do wszystkich ćwiczeń, CD audio, transkrypcje, tablice, plakaty i dragolaminas. Jest też mozliwość zakupu Guia didactica + CD wydanych oddzielnie do każdego poziomu 3 i 4.                                                   

                               

Cena 339,86 zł

Superdrago 4 Guía didáctica...

Superdrago 4 Guía + CD to przewodnik dydaktyczny do ostatniego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci między 7 a 12 lat Superdrago. Składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf. W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów. Dodatkowo wydano Superdrago 3 y 4 Carpeta de recursos w której zebrano przewodnik dydaktyczny, CD audio, plakaty, plansze i dragolaminas do pracy w klasie.

Cena 98,57 zł

Superdrago 4 Cuaderno de...

Superdrago 4 Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do ostatniego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat,  Superdrago. Zawiera on różnorodne ćwiczenia utrwalające materiał z podręcznika ucznia takie jak krzyżówki, ankiety i dialogi zachęcające do kreatywności i pracy zespołowej. Nauczyciel ma również możliwość skorzystania z dodatkowych zadań umieszczonych w podręczniku cyfrowym i z Guia didactica + CD lub z Carpeta de recursos para los niveles 3 y 4.

Cena 54,63 zł

Superdrago 4 Libro del alumno

Superdrago 4 Alumno to ostatni podręcznik z serii Superdrago na poziomie A2+. Składa się z 9 rozdziałów, z części zawierającej powtórki oraz z trzech projektów do realizacji przez uczniów z przygotowanymi materiałami do wycinania. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa takimi jak gry, zabawy i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie. Posiada słownik wizualny obejmujący słownictwo z poziomu A2+. Zeszyt ćwiczeń do tego poziomu zawiera ćwiczenia utrwalajace materiał z podręcznika. Przewodnik dydaktyczny z CD to carpeta z materiałami dla nauczyciela, CD audio, plakatami, tablicami i dragolaminas.

Cena 98,57 zł

Superdrago 2 Guía didáctica...

Superdrago 2 Guía didactica + CD 

Jest to przewodnik dydaktyczny do drugiego poziomu serii Superdrago. Przewodnik dydaktyczny dla nauczyciela zawiera jasne i dobrze rozplanowane wskazówki metodyczne i alternatywne zadania. Jest tam CD z nagraniami audio, karty ze słownictwem, tablice i plakaty. Oraz dragolaminas, karty do opanowania słownictwa. Składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik w pdf z opisem kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów.

Cena 97,10 zł

Superdrago 3 Guía didáctica...

Superdrago 3 Guía + CD to przewodnik dydaktyczny do trzeciego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci między 7 a 12 lat Superdrago. Składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf . W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów. Dodatkowo wydano Superdrago 3 y 4 Carpeta de recursos w której zebrano przewodnik dydaktyczny, CD audio, plakaty, plansze i dragolaminas do pracy w klasie.

Cena 98,81 zł

Superdrago 3 Cuaderno de...

Superdrago 3 Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do trzeciego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat,  Superdrago. Zawiera on różnorodne ćwiczenia utrwalające materiał z podręcznika ucznia takie jak krzyżówki, ankiety i dialogi zachęcające do kreatywności i pracy zespołowej. Nauczyciel ma również możliwość skorzystania z dodatkowych zadań umieszczonych w podręczniku cyfrowym i z Guia didactica + CD lub z Carpeta de recursos para los niveles 3 y 4.

Cena 54,63 zł

Superdrago 3 Libro del alumno

Superdrago 3 Alumno to trzeci podręcznik z serii Superdrago na poziomie A2. Składa się z 9 rozdziałów, z części zawierającej powtórki oraz z trzech projektów do realizacji przez uczniów z przygotowanymi materiałami do wycinania. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa takimi jak gry, zabawy i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie. Posiada słownik wizualny obejmujący słownictwo z poziomu A2. Zeszyt ćwiczeń do tego poziomu zawiera ćwiczenia utrwalajace materiał z podręcznika. Przewodnik dydaktyczny z CD to carpeta z materiałami dla nauczyciela, CD audio, plakatami, tablicami i dragolaminas

Cena 98,57 zł

Superdrago 2 Cuaderno de...

Superdrago 2 Cuaderno de actividades

Jest to zeszyt ćwiczeń do podręcznika Superdrago 2 Libro del alumno na poziomie A1. Drugi poziom Superdrago tworzy Superdrago 2 Libro del alumno, podręcznik ucznia, Superdrago 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 1 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 2. Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów takimi jak gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki. 

Superdrago 2 Cuaderno de actividades zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia.

Cena 54,63 zł

Superdrago 1 Guía didáctica...

Superdrago 1 Guía didáctica en CD + dragolaminas

Jest to materiał dla nauczyciela na CD do pierwszego poziomu Superdrago 1 Libro del alumno. Superdrago 1 Guia didactica en CD, przewodnik dydaktyczny w pdf, który zawiera opis kursu i przewodnika metodycznego, szczegółowy indeks zawartości książki , sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z Superdrago 1 Libro del alumno, podręcznika ucznia i  Superdrago 1 Cuaderno de actividades, zeszytu ćwiczeń, transkrypcje audio oraz propozycje 12 zabaw w klasie. Składa sie z 2 CD, pierwszy to przewodnik metodyczny, materiały dydaktyczne jak dragolaminas, propozycje zabaw i nagrania lekcji 1-5, a drugie CD zawiera nagrania lekcji 6-8.

 

Cena 97,10 zł

Superdrago 1 Cuaderno de...

Superdrago 1 Cuaderno de actividades

Jest to zeszyt ćwiczeń  do podręcznika  Superdrago 1 Libro del alumno na poziomie A1Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. Składa się z czterech poziomów. Pierwszy poziom tworzy Superdrago 1 Libro del alumno, podręcznik ucznia, Superdrago 1 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 1 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 1.

Superdrago 1 Cuaderno de actividades zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia.

Cena 54,63 zł