Kategorie

Egzaminy DELE Escolar

Egzaminy DELE Escolar

Egzaminy DELE Escolar to egzaminy opracowane z myślą o najmłodszych osobach przygotowujących się do egzaminu z języka hiszpańskiego jako obcego. Mogą go zdawać uczniowie w wieku 11-17 lat. 

Ten egzamin DELE obejmuje trzy poziomy zaawansowania od A1 do B1Został podzielony na dwa odrębne certyfikaty. Pierwszy to poziom A1, a drugi to A2-B1.

Przystąpienie do tych egzaminów pozwoli nastolatkom nie tylko na uzyskanie potwierdzenia swojej znajomości hiszpańskiego, ale przygotuje ich do późniejszych egzaminów DELE dla dorosłych. 

Obecnie wszystkie nowe podręczniki do hiszpańskiego włączają te egzaminy do swojego programu i już na etapie nauki języka ćwiczą kompetencje przydatne do zdobycia certyfikatu. 

Są też publikacje skupiające się na dodatkowym przygotowaniu uczniów: Sgel Gramática práctica de español para jóvenes A1-A2 oraz enClave ELE Gramática escolar A1-A2 oraz Gramática escolar B1.

Proponujemy publikacje trzech hiszpańskich wydawnictw będące zbiorem testów egzaminacyjnych ze wskazówkami i kluczem.

Wydania testów egzaminacyjnych do DELE Escolar.

Trzy wydawnictwa opublikowały zbiory testów podobnych do tych z którymi zetkną się uczniowie na egzaminie. Edelsa wydała je na dwóch poziomach egzaminacyjnych A1 oraz A2/B1 z rozwiązaniami w osobnej książce. Nagrania do ich są do pobrania z platformy wydawnictwa.

enClave ELE również wydało dwa poziomy egzaminów z nagraniami audio na MP3, transkrypcjami i kluczem w jednej książce. Dodatkowo zamieściła filmy na YouTube.

Natomiast Sgel wydał zbiór testów do drugiego poziomu A2/B1.

Edelsa

1.Preparación al DELE Escolar A1 Alumno

2.Preparación al DELE Escolar A2-B1 Alumno

Do każdego poziomu klucze opublikowane są w osobnych książkach.

1.Preparación al DELE Escolar A1 Claves

2.Prepración al DELE Escolar A2-B1 Claves

enClave ELE

1.Dale al DELE Escolar A1+Audio

2.Dale al DELE Escolar A2-B1+Audio

Każda książka zawiera 5 egzaminów i klucz z rozwiązaniami.

Sgel

Trzecim wydawnictwem jest SGEL ze zbiorem testów na wszystkich poziomach w jednym egzemplarzu.

1.Objetivo DELE Escolar A2-B1

Aktywne filtry

Gramática escolar A1-A2

Gramática escolar A1- A2 to gramatyka języka hiszpańskiego napisana dla młodzieży szkolnej. Może być wykorzystana do pracy zarówno w grupie w klasie, jak i samodzielnie przez ucznia. 

Została pomyślana jako pomoc w przygotowaniu młodzieży w wieku 11-15 lat do egzaminów DELE Escolar.

Cena 115,00 zł

Preparación al DELE escolar...

Preparación al DELE escolar A1 Alumno to podręcznik przygotowujący do egzaminów DELE na poziomie A1 uczniów w wieku między 11 a 17 lat. 

Jest on pierwszym z serii składającej się z Preparación al DELE escolar A1 Alumno  i Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno. 

Do każdego podręcznika ucznia opublikowano Preparación al DELE escolar Claves.

Opublikowano też wersję cyfrową Preparación al DELE escolar A1 Alumno DIGITAL

Cena 95,00 zł

Preparación al DELE escolar...

Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno to podręcznik przygotowujący do egzaminów DELE na poziomie A2/B1 uczniów w wieku między 11 17 lat.

Jest on drugim z serii składającej się z Preparación al DELE escolar A1 Alumno  i Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno. 

Do każdego podręcznika ucznia opublikowano Preparación al DELE escolar Clave.

Opublikowano też wersję cyfrową Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno DIGITAL

Cena 95,00 zł

Preparación al DELE escolar...

Preparación al DELE escolar A2/B1 Claves to klucz do podręcznika przygotowującego do egzaminów DELE na poziomie A2/B1 uczniów w wieku między 11 17 lat.

Jest on drugim z serii składającej się z Preparación al DELE escolar A1 Alumno  i Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno. Do każdego podręcznika ucznia opublikowano Preparación al DELE escolar Claves.

Cena 56,00 zł

¡Dale al DELE! escolar...

¡Dale al DELE Escolar A2-B1 to druga pozycja z serii materiałów przygotowanych dla młodzieży szkolnej zainteresowanej uzyskaniem certyfikatu DELE lub matury z języka hiszpańskiego. 

Obejmuje zakres poziomów od A1 do B1 w dwóch książkach A1 i A2/B1, w których tematyka jest zgodna z treścią egzaminów dla młodych osób. 

Cena 118,00 zł

Objetivo DELE escolar A2-B1

Objetivo DELE Escolar A2-B1 Preparación para el DELE B1 to podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczniów w wieku 11-17 lat uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE A2/B1.

Cena 107,00 zł

¡Dale al DELE! escolar...

¡Dale al DELE Escolar A1 to pierwsza pozycja z serii materiałów przygotowanych dla młodzieży szkolnej zainteresowanej uzyskaniem certyfikatu DELE lub matury z języka hiszpańskiego. 

Obejmuje zakres poziomów od A1 do B1 w dwóch książkach A1 i A2/B1, w których tematyka jest zgodna z treścią egzaminów dla młodych osób.

Cena 115,00 zł

Gramática práctica de...

Gramática práctica de español para Jóvenes A1-A2 to gramatyka języka hiszpańskiego dla nastolatków. Jest opracowana na podstawowym poziomie zaawansowania A1-A2. Książka prezentuje nie tylko materiał gramatyczny, ale i strategie zapamiętywania reguł, struktur i użycia. 

Słownictwo przedstawione jest w kontekście w rozdziałach tematycznych. Zawiera dużą ilość ćwiczeń i nadaje się do pracy zarówno w klasie, jak i dla samouków. Pomocna w przygotowaniach do egzaminu DELE Escolar.

Cena 104,00 zł

Preparación al DELE escolar...

Preparación al DELE escolar A1 Alumno DIGITAL to cyfrowa wersja podręcznika przygotowującego do egzaminów DELE na poziomie A1 uczniów w wieku między 11 a 17 lat. 

Jest on pierwszym z serii składającej się z Preparación al DELE escolar A1 Alumno  i Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno. 

Cena 66,40 zł

Preparación al DELE escolar...

Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno DIGITAL to cyfrowa wersja podręcznika przygotowującego do egzaminów DELE na poziomie A2/B1 uczniów w wieku między 11 a 17 lat. 

Jest on drugim z serii składającej się z Preparación al DELE escolar A1 Alumno  i Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno. 

Cena 66,40 zł