Egzaminy DELE Escolar

Egzaminy DELE Escolar

Dele Escolar to egzaminy opracowane z myślą o najmłodszych osobach przygotowujących się do egzaminu z języka hiszpańskiego jako obcego.Ten egzamin DELE obejmuje trzy poziomy; A1-B1.

Proponujemy publikacje trzech hiszpańskich wydawnictw.

Edelsa

1.Preparación al DELE Escolar A1 Alumno

2.Preparación al DELE Escolar A2-B1 Alumno

Do każdego poziomu klucze opublikowane są w osobnych książkach.

1.Preparación al DELE Escolar A1 Claves

2.Prepración al DELE Escolar A2-B1 Claves

Enclave

1.Dale al DELE Escolar A1+Audio

2.Dale al DELE Escolar A2-B1+Audio

Każda książka zawiera 5 egzaminów i klucz z rozwiązaniami.

SGEL

Trzecim wydawnictwem jest SGEL ze zbiorem testów na wszystkich poziomach w jednym egzemplarzu.

1.Objetivo DELE Escolar A2-B1

Egzaminy DELE Escolar

Aktywne filtry

Gramática escolar A1-A2

Gramática escolar A1- A2 to gramatyka języka hiszpańskiego napisana dla młodzieży szkolnej. Może być wykorzystana do pracy zarówno w grupie w klasie, jak i samodzielnie przez ucznia. 

Została pomyślana jako pomoc w przygotowaniu młodzieży w wieku 11-15 lat do egzaminów DELE Escolar.

Cena 115,00 zł

Preparación al DELE escolar...

Preparación al DELE escolar A1 Alumno to podręcznik przygotowujący do egzaminów DELE na poziomie A1 uczniów w wieku między 11 a 17 lat. 

Jest on pierwszym z serii składającej się z Preparación al DELE escolar A1 Alumno  i Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno. 

Do każdego podręcznika ucznia opublikowano Preparación al DELE escolar Claves.

Cena 95,00 zł

Preparación al DELE escolar...

Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno to podręcznik przygotowujący do egzaminów DELE na poziomie A2/B1 uczniów w wieku między 11 17 lat.

Jest on drugim z serii składającej się z Preparación al DELE escolar A1 Alumno  i Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno. 

Do każdego podręcznika ucznia opublikowano Preparación al DELE escolar Clave.

Cena 95,00 zł

Preparación al DELE escolar...

Preparación al DELE escolar A2/B1 Claves to klucz do podręcznika przygotowującego do egzaminów DELE na poziomie A2/B1 uczniów w wieku między 11 17 lat.

Jest on drugim z serii składającej się z Preparación al DELE escolar A1 Alumno  i Preparación al DELE escolar A2/B1 Alumno. Do każdego podręcznika ucznia opublikowano Preparación al DELE escolar Claves.

Cena 56,00 zł

¡Dale al DELE! escolar...

¡Dale al DELE Escolar A2-B1 to druga pozycja z serii materiałów przygotowanych dla młodzieży szkolnej zainteresowanej uzyskaniem certyfikatu DELE lub matury z języka hiszpańskiego. 

Obejmuje zakres poziomów od A1 do B1 w dwóch książkach A1 i A2/B1, w których tematyka jest zgodna z treścią egzaminów dla młodych osób. 

Cena 118,00 zł

Objetivo DELE escolar A2-B1

Objetivo DELE Escolar A2-B1 Preparación para el DELE B1 to podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczniów w wieku 11-17 lat uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE A2/B1.

Cena 107,00 zł

¡Dale al DELE! escolar...

¡Dale al DELE Escolar A1 to pierwsza pozycja z serii materiałów przygotowanych dla młodzieży szkolnej zainteresowanej uzyskaniem certyfikatu DELE lub matury z języka hiszpańskiego. 

Obejmuje zakres poziomów od A1 do B1 w dwóch książkach A1 i A2/B1, w których tematyka jest zgodna z treścią egzaminów dla młodych osób.

Cena 115,00 zł