Kategorie

Gramatyki i ćwiczenia do portugalskiego A1-A2

Aktywne filtry

Gramatica Ativa 1

Gramatica Ativa 1 to idealny podręcznik do nauki gramatyki języka portugalskiego dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Poziom trudności odpowiada poziomom A1-B1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Gramatica Ativa 1 to podręcznik z prostymi wyjaśnieniami i mnóstwem ćwiczeń, aby uczniowie mogli ćwiczyć to, czego się nauczyli.

Cena 72,10 zł

Exercícios de Gramática em...

Exercícios de Gramática em Ação A1/A2 to książka, dzięki której możesz uczyć się gramatyki języka portugalskiego w zabawny, dynamiczny sposób.

Wykorzystuje ona naturalne konteksty komunikacyjne na przykład dialogi lub inne ćwiczenia przedstawiające codzienne sytuacje na poziomie A1/A2, co pomaga zrozumieć praktyczne zastosowanie zasad gramatycznych i zaznajomienia się z poprawnym użyciem języka.

Cena 103,30 zł

Compreensão Oral em Ação A1/A2

Podręcznik Compreensão Oral em Ação A1/A2 to książka do nauki rozumienia języka portugalskiego ze słuchu na poziomie podstawowym (A1-A2).

Compreensão Oral em Ação to seria kilku książek dla młodych/dorosłych odbiorców, uczących się języka portugalskiego jako drugiego języka i języka obcego, obejmujących poziomy od A1 do C2. Książki te mają na celu systematyczną, dogłębną pracę nad rozumieniem ze słuchu.

Cena 98,70 zł

Dialogar em Portugues

Dialogar em Português to podręcznik do nauki języka portugalskiego przeznaczony dla osób uczących się na poziomach A1 i A2 mający na celu rozwijanie kompetencji komunikacyjnych w codziennych sytuacjach poprzez słuchanie dialogów. Są one punktem wyjścia do wykonywania różnorodnych ćwiczeń i działań komunikacyjnych.

Cena 139,40 zł

Preposições em Ação

Preposições em Ação to książka przeznaczona dla osób uczących się języka portugalskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2), która pomaga w opanowaniu i utrwaleniu użycia przyimków i wyrażeń przyimkowych.

Cena 86,10 zł