Filtruj według

Cena

Cena

 • 25,00 zł - 219,00 zł

Marka

Marka

Kategorie

Podręczniki do nauki języka portugalskiego

Znaczenie języka portugalskiego w dzisiejszym świecie

Jeśli myślisz, że nauka portugalskiego to starta czasu jesteś w błędzie. To szósty najpopularniejszy język na świecie. Ma status języka urzędowego aż w 11 krajach.

Coraz większa ilość użytkowników języka portugalskiego to kolejny powód, by zacząć naukę tego pięknego języka. Jeśli chcesz poznać nowych przyjaciół, odkryć inne kultury czy przeżyć przygodę życia już dziś zacznij uczyć się języka portugalskiego.

Otworzy Ci to drzwi do własnego samorozwoju, poszerzy horyzonty oraz pozwoli odkryć piękno Portugalii, Brazylii czy Angoli.

Nauka portugalskiego dla początkujących i zaawansowanych

Zarówno dla osób, które zaczynają naukę portugalskiego od podstaw, uczniów na poziomie podstawowym jak i tych, którzy wkraczają na poziom C2 należą się wielkie gratulacje.

Zrozumieli oni jak duże znaczenie ma portugalski w dzisiejszym świecie. Zarówno samodzielna nauka jak kursy przyniosą Wam wielką satysfakcję i rozwiną w was chęć do dalszego samorozwoju.

Należy pamiętać, że portugalski nie gryzie, a jego opanowanie oparte na książkach, podręcznikach i ćwiczeniach będzie niezapomnianą i przynoszącą korzyści przygodą. 

Podręczniki do nauki języka portugalskiego stanowią bazę oraz podporę, a ćwiczenia pozwalają utrwalić i zapamiętać najważniejsze informacje.

Materiały dydaktyczne są gwarancją sukcesu, dlatego nasza księgarnia internetowa posiada w swojej ofercie podręczniki do nauki portugalskiego, które zawierają obszerne wyjaśnienia zagadnień gramatycznych, rozwijają słownictwo oraz są skutecznie zachęcają do dalszego rozwoju.

Książki do nauki portugalskiego dostępne w księgarni

W księgarni znajdziesz podręczniki i ćwiczenia wydawnictwa LIDEL, które od lat cieszą się popularnością i zaufaniem wśród osób uczących się języka portugalskiego.

Tytuły takie jak Portugues XXI czy Portugues Ao Vivo zawierają m.in. dobrze opracowaną i wyjaśnioną gramatykę, nagrania mp3 do nauki wymowy portugalskich słów a także zawierają rozmówki przydatne podczas codziennych sytuacji.

Słownik, zawarty na końcu podręcznika Portugues XXI świetnie nadaje się jako pomoc w wykonaniu fiszek. Z kolei dostępne po każdym dziale powtórzenie wiadomości pozwala sprawdzić opanowaną wiedzę.

Dostępne w księgarni podręczniki i ćwiczenia w przystępny sposób przekazują wiedzę. Są skierowane zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Zwracają uwagę na rozwój takich kompetencji jak rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie czy pisanie.

Ćwiczenia przeznaczone do nauki języka portugalskiego nie nudzą ucznia. Musi on aktywnie pracować nad zadaniami, poznawać nowe zwroty i wyrażenia a także wykorzystać w praktyce zasady gramatyki języka portugalskiego.

Korzyści z wykorzystania podręczników i ćwiczeń do nauki języka portugalskiego

Materiały do nauki w postaci podręczników i ćwiczeń to cenne źródło wielu informacji i wiedzy dla osób zarówno na poziomie A1 jaki i wyższych. Niskie ceny podręczników sprawiają, że kurs języka jest na wyciągnięcie ręki.

Z podręcznikami poznasz język portugalski, jego kulturę i zwyczaje. Książki do nauki języka portugalskiego to świetny przewodnik, które cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia. Zobaczysz, że nawet specjalistyczne słówka będą łatwe do zapamiętania. 

Zaufaj dostępnym u nas pozycjom i już dziś sięgnij po nowe doświadczenia!

Sprawdź podręczniki i ćwiczenia do nauki języka portugalskiego:

 1. Portugues XXI A1 Aluno Nova Edicao

 2. Portugues XXI A1 Exercicios Nova Edicao

 3. Portugues XXI A1 Professor Nova Edicao

 4. Portugues XXI A1 Pack Livro + Exercicios Nova Edicao

 5. Portugues XXI A2 Livro + Exercicios + CD Nova Edicao

 6. Portugues XXI A2 Exercicios + CD Nova Edicao

 7. Portugues XXI B1 3 Exercicios + CD Nova Edicao

 8. Portugues XXI B1 3 Pack: Livro + Exercicios Nova Edicao

 9. Portugues XXI B1 3 Aluno + CD Nova Edicao

 10. Portugues Ao Vivo 3

 11. Portugues Ao Vivo 1

Aktywne filtry

Portugues XXI A1 Pack Livro...

Portugues XXI A1 Pack Livro + exercicios Nova edicao to zestaw podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń i CD na poziomie A1 nowego wydania najpopularniejszego podręcznika do języka portugalskiego jako obcego.

Cena 189,79 zł

Portugues XXI A2 Livro +...

Portugues XXI A2 Livro + exercicios + CD Nova edicao to zestaw podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń z CD na poziomie A2, nowego wydania najpopularniejszego podręcznika do języka portugalskiego jako obcego. 

Cena 189,79 zł

Portugues XXI B1 3...

Portugues XXI B1 3 Exercicios + CD Nova edicao to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie B1 nowego wydania najpopularniejszego podręcznika do języka portugalskiego jako obcego

Cena 72,00 zł

Portugues XXI B1 3 Pack:...

Portugues XXI B1 3 Pack livro + exercicios Nova edicao to podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie B1 nowego wydania najpopularniejszego podręcznika do języka portugalskiego jako obcego.  

Cena 189,79 zł

Portugues XXI B1 3...

Portugues XXI B1 Professor Nova edicao to podręcznik nauczyciela do poziomu B1 nowego wydania najpopularniejszego podręcznika do języka portugalskiego jako obcego.

Cena 103,00 zł
Portugues ao vivo 3
 • Wyprzedaż!
 • -50%

Portugues ao vivo 3

Portugues ao vivo 3 to trzeci poziom podręcznika do języka portugalskiego na trzech poziomach do samodzielnej nauki.

Cena 55,00 zł Cena 27,50 zł