Kategorie

Antykwariat Język hiszpański

Antykwariat język hiszpański

Antykwariat język hiszpański jest częścią naszej hiszpańskiej księgarni. Miejsce to jest skarbnicą wiedzy i możliwości dla osób zakochanych w języku hiszpańskim.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór książek, podręczników, materiałów i słowników wydanych w poprzednich latach, które pozwolą Ci opanować język hiszpański na każdym poziomie zaawansowania. Starsze wydania książek do nauki języka hiszpańskiego są często niedoceniane.

Mogą być równie wartościowe, jak nowsze wydania, a często są dostępne w niższej cenie.

W naszym antykwariacie internetowym znajdziesz szeroki wybór starszych podręczników, słowników, lektur i innych materiałów w języku hiszpańskim.

Jeśli szukasz oryginalnych i ciekawych materiałów do nauki języka hiszpańskiego, nasz antykwariat jest dla Ciebie idealnym miejscem. Dla ułatwienia poruszania się w antykwariacie podzieliliśmy go na podkategorie. 

Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego

W tej podkategorii znajdziesz starsze wydania podręczników i zeszytów ćwiczeń w niskiej cenie! Najpopularniejsze metody nauczania języka hiszpańskiego często doczekują się nowych wydań.

Nie oznacza to jednak, że starsze wersje są gorsze. Wręcz przeciwnie, mogą być równie wartościowe, a często są dostępne w niższej cenie.

W antykwariacie znajdziesz szeroki wybór starszych podręczników, ćwiczeń i innych materiałów do nauki języka hiszpańskiego. Oferujemy książki wydane przez renomowane wydawnictwa, takie jak SGEL, Edelsy, Anaya, SM, Everest czy Espasa.

Nie martw się, czy znajdziesz podręcznik dla siebie. Nasz antykwariat oferuje szeroki wybór podręczników i ćwiczeń do nauki języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Znajdziesz u nas książki zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych.

Specjalistyczne podręczniki do hiszpańskiego- poznaj język hiszpański w Twojej branży!

Jeśli szukasz specjalistycznych podręczników do hiszpańskiego znajdziesz je właśnie w tejpodkategorii. Oferujemy książki do nauki prawniczego języka hiszpańskiego, podręczniki związane z hotelarstwem i biznesem, medycyną oraz turystyką oraz inne materiały do nauki języka hiszpańskiego w wybranych dziedzinach.

Nasze podręczniki są przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się języka hiszpańskiego w celu wykorzystania go w pracy lub w życiu prywatnym.

Oferujemy szeroki wybór książek na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkujących po zaawansowanych.

Dostępne w antykwariacie specjalistyczne podręczniki zostały opracowane przez doświadczonych autorów. Dzięki nim możesz szybko i skutecznie nauczyć się języka hiszpańskiego w Twojej branży.

Gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie

Gramatyka hiszpańska to część języka, która nie zmienia się aż tak szybko, jak, chociażby słownictwo. Dlatego warto zajrzeć do podkategorii gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie, gdzie znajdziesz podręczniki i zeszyty ćwiczeń wyjaśniające zasady gramatyczne w niskich cenach.

Najbardziej popularne pozycje mają już nowe wersje. Starsze wydania są więc tańsze, co stanowi okazję do zakupu książek w korzystnej cenie.

Ponadto posiadamy również gramatyki nie tylko hiszpańskie, ale również przeznaczone dla osób anglojęzycznych uczących się języka hiszpańskiego. 

Słowniki hiszpańskie

Słowniki w antykwariacie to pozycje wydane kilka lub kilkanaście lat temu. Są jednak w idealnym stanie, a co za tym idzie nadal wartościowe.

Słownik jest niezbędny w nauce języka hiszpańskiego. To nieodłączny element nauki języka obcego. Potrzebujemy go, aby poznawać nowe słowa i wyrażenia, a także do tłumaczeń.

W antykwariacie znajdziesz praktyczne i uniwersalne słowniki do języka hiszpańskiego. Są one nadal aktualne i przydatne, mimo że zostały wydane kilka lub kilkanaście lat temu. Znajdziesz tu zarówno słowniki synonimów, słowniki ilustrowane czy w wersji kieszonkowej.

Lektury po hiszpańsku

Lektury po hiszpańsku to doskonały sposób na naukę języka. Można w nich znaleźć literaturę piękną, tłumaczenia z angielskiego oraz opracowane teksty do nauki słownictwa.

Lektury po hiszpańsku pozwalają na opanowywanie leksyki i motywują do dalszej nauki języka.

W antykwariacie znajdziesz stare edycje tytułów mających już nowe wydania. Są to zarówno popularne książki, jak i mniej znane. Każdy znajdzie tu coś dla siebie a lektura po hiszpańsku przyniesie Ci satysfakcję i rozwój językowy.

Ezoteryka

Jeśli interesujesz się numerologią, filozofią lub znakami zodiaków to miejsce jest dla Ciebie! Znajdziesz tu wydane w języku hiszpańskim książki zajmujące się tą tematyką.

Dowiesz się, co oznaczają poszczególne liczby, z którym znakiem zodiaku lepiej się nie przyjaźnić i poznasz metody na lepsze poznanie samego siebie. A wszystko to w języku hiszpańskim!

Tytuły, jakie znajdziesz w antykwariacie język hiszpański to m.in.:

Aktywne filtry

Gramática curso práctico...

Gramática curso práctico ejercicios 2

270 ćwiczeń gramatycznych i 100 ćwiczeń komunikacyjnych jednego z trzech zeszytów ćwiczeń do podręcznika Gramatica curso practico.

Cena 25,00 zł

Punto final Alumno

Punto final Alumno to podręcznik przygotowujący do egzaminu DELE na najwyższym poziomie. Składa się z 5 części pokazujących z różnych perspektyw, ogólnych, historycznych, literackich i kulturowych współczesny język hiszpański.

Cena 30,00 zł

Punto final Claves

Punto final Clave to klucz do Punto Final Alumno. Jest to podręcznik przygotowujący do egzaminu DELE na najwyższym poziomie. Składa się z 5 części pokazujących z różnych perspektyw, ogólnych, historycznych, literackich i kulturowych współczesny język hiszpański.

Cena 9,00 zł
Diccionario de bolsillo del...
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Diccionario de bolsillo del...

Diccionario de bolsillo del español actual to słownik z 29 000 zdefiniowanymi, najczęściej używanymi słowami. Podaje 60 000 definicji z rzeczywistym ich użyciem.

Cena 30,00 zł Cena 15,00 zł

Planet@E/ELE 1 Libro de...

Planet@ E/ELE 1 Libro de referencias gramaticales to zeszyt ćwiczeń pierwszego poziomu zaawansowania kursu języka hiszpańskiego na czterech poziomach łączącego jak żaden inny metodę komunikatywną z systematyczną strukturą lekcji.

Cena 21,00 zł

Planet@ E/ELE 2 Libro de...

Planet@ E/ELE 2 Libro de referencias gramaticales to zeszyt ćwiczeń drugiego poziomu kursu języka hiszpańskiego na czterech poziomach łączącego jak żaden inny metodę komunikatywną z systematyczną strukturą lekcji.

Cena 21,00 zł

Punto final CD

Punto final CD to płyta do podręcznika przygotowującego do egzaminu DELE na najwyższym poziomie. Składa się z 5 części pokazujących z różnych perspektyw, ogólnych, historycznych, literackich i kulturowych współczesny język hiszpański.

Cena 19,00 zł
Planet@ E/ELE 2 Libro del...
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Planet@ E/ELE 2 Libro del...

Planet@ E/ELE 2 Libro del alumno to podręcznik drugiego poziomu zaawansowania kursu języka hiszpańskiego Planet@ na czterech poziomach łączącego jak żaden inny metodę komunikatywną z systematyczną strukturą lekcji.

Cena 42,00 zł Cena 21,00 zł

Planet@ 1 CD

Kurs języka hiszpańskiego na czterech poziomach łączący jak żaden inny metodą komunikatywną z systematyczna strukturą lekcji.

Cena 24,60 zł