Antykwariat Język hiszpański

Antykwariat Język hiszpański 

Antykwariat Język hiszpański jest częścią naszej hiszpańskiej księgarni. Zawiera on hiszpańskie podręczniki, książki i płyty CD wydane w poprzednich latach. Najbardziej popularne metody nauczania języka hiszpańskiego doczekały się w niektórych wypadkach drugiej i trzeciej wersji. Nie znaczy to, że starsze wersje są złe. Obserwujemy tendencję, że nowsze wydania są bardziej kolorowe, ale zawierają mniej materiału, mniej tekstów i ćwiczeń. Często też jeden poziom zaawansowania dzielony jest na kilka książek. Dla ułatwienia poruszania się w Antykwariacie podzieliliśmy go na podkategorie. 

Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego

Znajdziemy w niej pierwsze wydania najbardziej znanych książek do hiszpańskiego. Wydały je SGEL, Edelsy, Anaya, SM oraz mniej znane w Polsce wydawnictwa jak Everest czy Espasa. Zazwyczaj obok podręcznika ucznia mamy zeszyty ćwiczeń i poradniki dla nauczycieli.

Następna podkategoria to Specjalistyczne podręczniki do hiszpańskiego

Są tu podręczniki do nauki prawniczego języka hiszpańskiego. Książki związane z hotelarstwem i biznesem. 

Osobną podkategorię tworzą Gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie

Mamy tu gramatyki nie tylko hiszpańskie, ale również przeznaczone dla anglojęzycznych osób uczących się języka hiszpańskiego. 

CD, DVD i kasety

Są tu płytki CD z nagraniami audio niektórych metod uczenia języka hiszpańskiego oraz materiały dydaktyczne na DVD.

Lektury po hiszpańsku

Lektury, które znalazły się w tej części to stare edycje tytułów mających już nowe wydania oraz literatura tłumaczona na hiszpański z innych języków.

Słowniki hiszpańskie

Słowniki w antykwariacie to nieużywane książki, często już niepublikowane. Są jednak dobrze wydane i wartościowe.

Antykwariat Język hiszpański

Aktywne filtry

Gramática curso práctico...

Gramática curso práctico ejercicios 2

270 ćwiczeń gramatycznych i 100 ćwiczeń komunikacyjnych jednego z trzech zeszytów ćwiczeń do podręcznika Gramatica curso practico.

Cena 25,00 zł

Técnicas de correo...

Técnicas correo comercial Libro to pierwsze wydanie podręcznika do korespondencji handlowej w języku hiszpańskim. Jest przeznaczony dla osób na poziomie średnio zaawansowanym. Składa się z trzech części. Omawia różne rodzaje listów, podaje 10 przykładów praktycznych i wzory listów w Ameryce Łacińskiej .

Cena 42,00 zł

Punto final Alumno

Punto final Alumno to podręcznik przygotowujący do egzaminu DELE na najwyższym poziomie. Składa się z 5 części pokazujących z różnych perspektyw, ogólnych, historycznych, literackich i kulturowych współczesny język hiszpański.

Cena 30,00 zł

Punto final Claves

Punto final Clave to klucz do Punto Final Alumno. Jest to podręcznik przygotowujący do egzaminu DELE na najwyższym poziomie. Składa się z 5 części pokazujących z różnych perspektyw, ogólnych, historycznych, literackich i kulturowych współczesny język hiszpański.

Cena 9,00 zł

Planet@E/ELE 1 Libro de...

Planet@ E/ELE 1 Libro de referencias gramaticales to zeszyt ćwiczeń pierwszego poziomu zaawansowania kursu języka hiszpańskiego na czterech poziomach łączącego jak żaden inny metodę komunikatywną z systematyczną strukturą lekcji.

Cena 21,00 zł

Planet@ E/ELE 2 Libro de...

Planet@ E/ELE 2 Libro de referencias gramaticales to zeszyt ćwiczeń drugiego poziomu kursu języka hiszpańskiego na czterech poziomach łączącego jak żaden inny metodę komunikatywną z systematyczną strukturą lekcji.

Cena 21,00 zł

Punto final CD

Punto final CD to płyta do podręcznika przygotowującego do egzaminu DELE na najwyższym poziomie. Składa się z 5 części pokazujących z różnych perspektyw, ogólnych, historycznych, literackich i kulturowych współczesny język hiszpański.

Cena 19,00 zł

Planet@ E/ELE 2 Libro del...

Planet@ E/ELE 2 Libro del alumno to podręcznik drugiego poziomu zaawansowania kursu języka hiszpańskiego Planet@ na czterech poziomach łączącego jak żaden inny metodę komunikatywną z systematyczną strukturą lekcji.

Cena 42,00 zł

Planet@ 1 CD

Kurs języka hiszpańskiego na czterech poziomach łączący jak żaden inny metodą komunikatywną z systematyczna strukturą lekcji.

Cena 24,60 zł