• Wyprzedaż!
search

Nuevo ELE intermedio Ejercicios

35,00 zł
Brutto

Nuevo ELE intermedio Ejercicios to ćwiczenia do trzeciego poziomu zaawansowania podręcznika dla młodzieży Nuevo ELE.

Ilość

Nuevo ELE intermedio Ejercicios to ćwiczenia do trzeciego poziomu zaawansowania podręcznika dla młodzieży Nuevo ELE.

Nuevo ELE to czteroczęściowy komunikatywny kurs języka hiszpańskiego, który obejmuje poziomy od A1 do poziomu B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego 

Jego koncepcja, oparta na humanistycznej perspektywie, jak również proponowane działania gwarantują studentowi nabycie kompetencji językowych i komunikacyjnych, które pozwolą mu stawić czoła sytuacjom życia codziennego.

Jego przejrzysta i prosta struktura pomaga nauczycielowi być elastycznym i dostosowywać treści do każdego kontekstu i środowiska uczenia się.

Zróżnicowana i sprawdzona metodologia Nuevo ELE zachęca do zaangażowania i motywacji ucznia w procesie uczenia się, w kreatywnym używaniu języka i rozwijaniu jego autonomii.

Staranna sekwencja dydaktyczna wraz z szerokim zakresem zajęć pomaga uczniowi w rozwijaniu własnych strategii uczenia się, ćwicząc jednocześnie umiejętności komunikacyjne.

Nuevo ELE integruje treści tematyczne z językowymi, dzięki czemu uczeń uczy się języka, przyswajając wiedzę o różnych aspektach społeczno-kulturowych Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, promując rozwój świadomości międzykulturowej, czyli wiedzy, zrozumienia, akceptacji i szacunku do wartości i stylów życia różnych kultur.

9788434887688

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody