Antykwariat Język francuski

Antykwariat Język francuski

Aktywne filtry

Tests autoevaluación 3

Tests autoevaluación de Español para extranjeros 3 to zbiór testów z kluczem na poziomie zaawansowanym do samodzielnego sprawdzenia swojego poziomu zaawansowania.

Cena 19,00 zł

Técnicas de correo...

Técnicas correo comercial Libro to pierwsze wydanie podręcznika do korespondencji handlowej w języku hiszpańskim. Jest przeznaczony dla osób na poziomie średnio zaawansowanym. Składa się z trzech części. Omawia różne rodzaje listów, podaje 10 przykładów praktycznych i wzory listów w Ameryce Łacińskiej .

Cena 42,00 zł

El español en el hotel

El español en el hotel to jeden z pierwszych podręczników poświęcony branży hotelowej i turystycznej dla osób uczących się tego języka jako obcego i planujących zatrudnienie w tej branży zarówno w Hiszpanii, jak i Ameryce Łacińskiej.

Cena 40,00 zł

Bienvenidos Español para...

Bienvenidos 1 Alumno to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowania A1.

Bienvenidos. Español para profesionales. Turismo y Hostelería jest podręcznikiem do j.hiszpańskiego dla osób, które miały kontakt z językiem lub dopiero zaczynają, a planują pracę w turystyce, hotelarstwie bądź w gastronomii. Obejmuje on poziomy zaawansowania od A1 do C1. Podręcznik na każdym poziomie podzielony jest na te trzy bloki. Jeden poziom tworzą:

Bienvenidos Libro del alumno, Bienvenidos Cuaderno de actividades, Bienvenidos Guía para el profesor i DVD.

Bienvenidos. Español para profesionales. Turismo y Hostelería. Guía para el profesor 1 A1-A2 to podręcznik dla nauczyciela na poziomie zaawansowania A1-A2.

Cena 52,50 zł