Kategorie

Ezoteryka

Ezoteryka

Co to jest ezoteryka?

Ezoteryka to podkategoria w naszym antykwariacie, która zawiera książki po hiszpańsku, które zajmują się tematami pozazmysłowymi, takimi jak:

  • Duchowość

  • Parapsychologia

  • Astrologia

  • Wróżby

  • Magia

To miejsce, w którym znajdziesz odpowiedź na pytanie, jaki jest Twój szczęśliwy numer czy chociażby z jakimi znakami zodiaków lepiej się nie przyjaźnić.

Co znajdziesz w naszym antykwariacie?

Księgarnia Siesta w podkategorii ezoteryka posiada szeroki wybór książek i poradników. Są one przeznaczone dla osób, które są zainteresowane zagadnieniami, które nie są uznawane przez naukę. Mogą one być pomocne w rozwoju duchowym, osobistym lub w poznaniu świata, który jest poza naszą codzienną percepcją.

Polecamy książki związane z numerologią. Zarówno po polsku jak i po hiszpańsku.

Są to m.in. takie tytuły jak Numerología Realidad Del Numero Vivo Violette Thibaut czy Toda La Numerología Jean-Pol De Kersaint. Książki wyjaśniają czym jest numerologia, określają wpływ liczb na nasze życie oraz uczą jak wykorzystywać numerologię w codziennym życiu.

Poza tym polecamy zapoznać się z książkami dotyczącymi znaków zodiaków.

W naszym antykwariacie znajdują się takie pozycje jak Los signos del zodiaco y su carácter Linda Goodman lub Los signos del zodiaco y el amor Linda Goodman. Przedstawiają one astrologiczną analizę 12 znaków zodiaków w odniesieniu do miłości czy charakteru.

Czy warto czytać książki ezoteryczne?

Książki ezoteryczne mogą pomóc w nauce osiągania stanu medytacyjnego i rozwoju świadomości. Są także pomocą w zrozumieniu siebie, odkryciu swojego potencjału i osiąganiu celów. Dzieła o astrologii, numerologii, tarocie, magii i innych dziedzinach mogą pomóc nam dowiedzieć się więcej o świecie, który jest poza naszą codzienną percepcją.

Dostępne w naszym antykwariacie książki dedykowane są osobom, które chcą rozwijać się, poznać lepiej świat liczb, astrologii czy magii. Mnogość tytułów, jakie można znaleźć w naszej księgarni pomaga zainteresowanym wybrać książkę odpowiednią dla nich. A to wszystko w języku hiszpańskim!

Książki ezoteryczne, jakie polecamy to:

Aktywne filtry

Twój portret czyli magia...

Twój portret czyli magia numerologii Gladys Lobos

Książka ma na celu nauczenie czytelnika jak działać wykorzystując pozytywne Wibracje. Jest ona wynikiem 30 letnich doświadczeń autorki. 

Cena 20,00 zł

Magia numerologii....

Magia numerologii. Odkrywanie pełni TM Gladys Lobos

To pozycja zawierająca obszerną wiedzę z zakresu wibracji licz i ich wpływie na nasze życie. 

Cena 10,00 zł

Transcendentalna medytacja...

Transcendentalna medytacja i joga Alicja Pietruszka

Książka zawiera stanowi ogrom wiedzy i doświadczeń z poszukiwania własnej drogi duchowej autorki. Powstała z inspiracji jej uczniów i słuchaczy, którzy ją o to prosili. 

Cena 50,00 zł

Numerologia klucz do...

Numerologia klucz do poprzednich wcieleń. Kody reinkarnacji Małgorzaty Brzozy

To czwarta książka autorki. Numerologia to narzędzie do poznania siebie i dogłębnego zrozumienia także innych osób. Do tego właśnie służy ta lektura.

Cena 20,00 zł

Esencja numerologii...

Książka Esencja numerologii autorstwa Małgorzaty Brzozy to wprowadzenie do numerologii, czyli nauki o liczbach. Autorka przedstawia w niej podstawowe pojęcia i zasady numerologii, a także wyjaśnia, jak można wykorzystać tę wiedzę do poznania siebie i swojego życia.

Cena 25,00 zł

Homo Zodiacus Leszek Weres

Książka Homo Zodiacus autorstwa Leszka Weresa to próba spojrzenia na człowieka z perspektywy astrologii. Autor, który jest uznanym astrologiem i psychoterapeutą, udowadnia, że znak zodiaku może mieć wpływ na nasze cechy osobowości, skłonności i wybory życiowe.

Cena 75,00 zł

Astrologia Sasha Fenton

Książka Astrologia autorstwa Sashy Fenton to przewodnik po astrologii zodiakalnej, który objaśni jak wielkie znaczenie ma dla Ciebie znak urodzenia i jak w każdej chwili Twojego życia wpływa na dokonywane wybory. 

Cena 40,00 zł

Świat magii liczb Bernd...

Świat magii liczb to liczne przykłady z historii, przytoczone na poparcie swoich tez przez autora Bernda Nossacka, o roli jaką pełnią liczby w życiu każdego człowieka.

Cena 25,00 zł

Medycyna i astrologia Jacek...

Książka Medycyna i astrologia autorstwa mgr Jacka Buszty to opracowanie na temat związku między astrologią a medycyną. Autor, który jest jednocześnie lekarzem i astrologiem, przedstawia w niej swoje poglądy na temat wpływu gwiazd na ludzkie zdrowie i choroby.

Cena 20,00 zł