Kategorie

Antykwariat Język angielski

ANTYKWARIAT JĘZYK ANGIELSKI

Co znajdziemy w antykwariacie język angielski?

Antykwariat języka angielskiego to miejsce, w którym można znaleźć prawdziwe skarby. Znajdują się tu książki, które są już niedostępne w księgarniach, stare wydania popularnych książek lub po prostu podręczniki wydane kilka/kilkanaście lat temu. Na życzenie jesteśmy w stanie sprowadzić interesujące Cię tytuły!

Mimo,że książki są wydane w starszej w wersji, to każda z nich ma własną, unikalną wartość. Są to dzieła zarówno popularne na całym świecie jak i mniej znane.

W naszym antykwariacie znajdziesz literaturę piękną z tytułami takimi jak Anne Of Green Gables L.M. Montgomery a także podręczniki do nauki języka angielskiego w niskich cenach takie jak, chociażby English Grammar In Use Supplementary Exercises L.Hashemi, Raymond Murphy.

Literatura po angielsku

Nasz antykwariat to raj dla miłośników literatury w języku angielskim. Osoby uczące się języka angielskiego znajdą w naszym antykwariacie wiele książek, które pomogą im w rozwoju językowym.

Lektury po angielsku to doskonały sposób na naukę języka w przyjemny sposób. Posiadamy tytuły znane na całym świecie, takie jak The Last Templar czy The Messiah Code Michael Cordy

Jesteśmy pewni, że lektury dostępne w naszej księgarni internetowej będą nie tylko rozrywką, ale też nauką.

Szeroki wybór tytułów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj, że czytanie po angielsku to doskonały sposób na poszerzenie słownictwa, poprawę gramatyki i rozumienia języka. Im więcej czytasz, tym lepiej będziesz rozumieć teksty w języku angielskim.

Już dziś odwiedź nasz antykwariat i wybierz książkę dla siebie!

Podręczniki do nauki języka angielskiego

W naszym antykwariacie oferujemy także podręczniki do nauki języka angielskiego.

Podręczniki do angielskiego w antykwariacie to doskonała okazja dla osób, które chcą nauczyć się języka angielskiego w przystępnej cenie. Często są one dużo tańsze niż nowe książki, a ich jakość jest nadal bardzo dobra.

W antykwariacie można znaleźć podręczniki do angielskiego na każdym poziomie zaawansowania.

Są dostępne książki dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Antykwariat to również doskonałe miejsce, aby znaleźć podręczniki do języka angielskiego, które nie są już dostępne w sprzedaży.

Znajdziesz tu objaśnienie angielskich idiomów, wyjaśnienie angielskich czasów, a nawet słownik naukowo-techniczny.

Pozycje, jakie znajdziesz w antykwariacie języka angielskiego to m.in.:

Aktywne filtry

The golden compass Philip...

The golden compass Philip Pullman Klasyczna pozycja fantasy, umieszczona na liście “Top 100 Book of All Time.”

A #1 New York Times Bestseller
Winner of the Guardian Prize for Children's Fiction
Published in 40 Countries

Cena 16,50 zł

Pompeii Robert Harris

Pompeii Roberta Harrisa to światowy bestseller - jeden z kilku napisanych przez pisarza, nawiązujących do wydarzeń z historii starożytnego Rzymu. Autor w szczegółach odtwarza jedną z najsłynniejszych klęsk żywiołowych wszechczasów.

Cena 30,00 zł

Remarkable Creatures Tracy...

Remarkable Creatures Tracy Chevailer 

Oparta na faktach powieść zainspirowana historią życia Mary Anning, XIX-wiecznej zbieraczki skamieniałości i paleontologa amatora.

Cena 50,00 zł

Winter in Madrid C. J. Sansom

Winter in Madrid C. J. Sansom

"Winter in Madrid" to powieść szpiegowska. Akcja rozgrywa się w Hiszpanii w 1940 roku, krótko po hiszpańskiej wojnie domowej. Głównym bohaterem jest weteran z Dunkierki Harry Brett.

Cena 40,00 zł

The Mysterious Flame of...

The Mysterious Flame of Queen Loana Umberto Eco

Fabuła utworu koncentruje się wokół wydarzeń związanych z Yambo. W wyniku udaru mózgu stracił on pamięć dotyczącą własnej przeszłości, zachowując przy tym sprawną pamięć o wydarzeniach historycznych, dziedzictwie kulturalnym.

Książka zawiera wiele odniesień dzieł kultury, głównie literatury, muzyki, komiksu.

Cena 16,00 zł