Kategorie

Gramatyki i ćwiczenia do portugalskiego C1-C2

Aktywne filtry

Compreensão Oral em Ação C1/C2

Podręcznik Compreensão Oral em Ação C1/C2 to książka do nauki rozumienia języka portugalskiego ze słuchu na poziomie zaawansowanym (C1-C2).

Compreensão Oral em Ação to seria kilku książek dla młodych/dorosłych odbiorców, uczących się języka portugalskiego jako drugiego języka i języka obcego, obejmujących poziomy od A1 do C2. Książki te mają na celu systematyczną, dogłębną pracę nad rozumieniem ze słuchu.

Cena 113,60 zł

Dicionário Global da Língua...

Dicionário Global da Língua Portuguesa to słownik języka portugalskiego, który został stworzony, aby ułatwić naukę tego niezwykle bogatego języka wszystkim, którzy uczą się go jako języka obcego.

Cena 345,40 zł

Dicionário Ilustrado Português

Dicionário Ilustrado Português wydawnictwa Lidel to słownik języka portugalskiego przeznaczony dla osób uczących się tego języka na różnych poziomach zaawansowania, zarówno początkujących, jak i średniozaawansowanych.

Słownik ilustrowany ma na celu stworzenie silnego związku między słowem a ilustracją, ułatwiając przyswajanie i zapamiętywanie przedstawionych w nim słów.

Cena 106,80 zł

Preposições em Ação

Preposições em Ação to książka przeznaczona dla osób uczących się języka portugalskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2), która pomaga w opanowaniu i utrwaleniu użycia przyimków i wyrażeń przyimkowych.

Cena 86,10 zł